Skocz do zawartości

[E36] Z3 1,8i by Kaśka


KaśkaZ3

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że to nie wersja coupe, widziałem pare takich, jeździłem takimi, kumpel mnie przewiózł Z3M Coupe i od tamtej pory uwielbiam tą budę. roadstery wg. mnie nie są jakieś super piękne, ale Twój na prawdę mi się podoba ;) powiedz tylko o co chodzi z tym paskiem przez całą długość? takie coś było w opcji czy to Twój pomysł? bo szczerze mi się nie podoba, ale to Twoje auto więc mało mam do gadania, tak czy inaczej będę zaglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wieczór poświeciłam na przygotowanie dachu do porannej impregnacji. Po ostatnim myciu stwierdziłam iż zeszłoroczny impregnat już przestał funkcjonować więc czas najwyższy na kolejny zabieg. Większość ludzi zadaje mi pytanie kto mi szył dach....odpowiedź jest jedna fabryka. Dach co rocznie jest impregnowany więc jest w stanie idealnym. Poniżej krótka fotorelacja jak sobie z tym zabiegiem poradzić ;)

Impregnaty

rbPhSxV.jpgPrzygotowanie samochodu pod kątem zabezpieczenia lakieru 

QMXxlgD.jpgPorządne pranie dachu szczotką wraz ze środkiem Megsa i obfite płukanie karcherem

lQKmDlg.jpgSuszenie

9ucumaG.jpg

Dokładne oklejanie i mamy gotowy dach po pełnym wyschnięciu do impregnowania

OHFXe2h.jpg

 

Tak w skrócie prawidłowo powinno wyglądać przygotowanie pod impregnację,mamy wtedy gwarancję iż impregnat przyjmie się porządnie na tkaninę i będzie w pełni spełniał właściwą ochronną funkcję.

Może się to komuś w przyszłości przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

Serdecznie dziękuję. Sezon można śmiało powiedzieć uważam za zakończony miłym akcentem wyróżnieniem na Style'd .

KnYvzsy.jpg

 

 

Ostatnie shoty auta w tym wydaniu by Sylwia Klaczyńska i czas modzić dalej ;)  Stay Tunned 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.851767131586650.1073742046.108418992588138&type=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...