Skocz do zawartości

[E36] Z3 1,8i by Kaśka


KaśkaZ3

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jedyne w PL z3 które mi się bardzo podoba. Dodatkowo gratulację, że udało Ci się to zrobić mimo zielonego koloru... Jakbym miał z3 to bym chciał żeby tak wyglądało. Jedynie pomyślałbym o trochę większej średnicy wydechu bo to razi jeszcze. Ale kolor kół o dziwo bardzo mi się podoba z zielenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do dzis mu niegrzecznie wypominam ta decyzje miał naprawde mega zadbany egzemplarz,schowac pod koc na 10 kolejnych lat i wtedy sprzedac :) no ale to jego decyzja mam nadzieje ze jest z niej zadowolony i jeszcze wroci kiedys do zetki.

 

obawiam sie ,ze gips na niej znajdujący się tyle by nie wytrzymał jednak :mrgreen:  dobrze ,ze puscił jak miał kupca za dobre siano.... a teraz ma (h)opla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to boston :)

 

W Polsce na palcach jednej ręki można wymienić zetki w których dokonano modyfikacji. Trzeba w przypadku tego auta stawiać na odważne ruchy bo jak by to powiedzieć przeciera się szlaki. Osobiście jak otrzymałam od Lfant Desing gotowy projekt nad którym pracowaliśmy przez kilka tygodni nie byłam w 100 % przekonana że to będzie dobrze wyglądać...jednak jak wjechało na auto zrobiło robotę. Teraz czas na STAGE 3 który zaczynam pod koniec kwietnia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Nie wiem co sie taki wysyp AIR zrobił w tym miesiącu,  nie zabraniam bo to wasze auta, ale plis nie wklejajcie na tym forum zdjęć na nienapompowanych poduszkach bo wygląda to ohydnie i uderza to w range forum , mówię to ja Administrator !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze auta mające huragan zamiast gwintu jeżdżą z napomnpowanymi poduchami, ja w Audi mam zjechane blotniki bo powiedziałem że wstyd żeby auto pialo jak koza na drodze

 

Fajnie Kaśka że działa z zeta, czekam na nowe felgi

 

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej mniej stresowa jazda niż "komfort" choć jak sobie pomyślę co by było jak przy 150 strzeli mi wąż z ciśnieniem albo puści szybkozłączka to chyba wolę stres na gwincie :wink:

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Według mnie przesadzasz troszkę KUJON, masz rację że auto na AIRze wygląda dobrze w 99% tylko kiedy stoi zaparkowanie i się położy. Ale argument o bezpieczeństwie z du**, bo przeróżne auta wyjeżdżają na powietrzu z fabryki i nie ma wysypu wypadków.

 

Nie bronię jakoś ajra i tak dalej, ale nagonka straszna się robi. Ale chyba dobrze, znaczy że jednak się nie skończyliśmy :D

Żwby nie było - śmigam na prawilnym TaTesko :V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...