Skocz do zawartości

[E36] Z3 1,8i by Kaśka


KaśkaZ3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Poniżej przedstawiam moją przygodę z BMW Z3.

Series: Z3 Market: Europa Model description: Z3 1.8 Engine: M43 Chassis: roadster Production date: 09/1996

 

Samochód bardzo zadbany,z pełną historią serwisową włącznie z dokumentem fabrycznej homologacji BMW.Wiem że to nie demon prędkości z tym silnikiem ,ale on ma bardziej sprawiać radość z jazdy w weekendy niż formę samochodu wyścigowego.Zresztą na obecnej glebie gdzie gładzę asfalt w ramach wspołpracy z GDDiK to i tak mocniejszy silnik niczego nie zmieni ;).

Choroba postępuje już jakiś czas,ale pod koniec zeszłego roku postanowiłam coś w zetce zmienić...zaczęło się od rzeczy mechanicznych ,odnowieniu wielu elementów,porządnym przeglądzie i wymianach rzeczy eksploatacyjnych i tak szło powoli do przodu,a skończyło na obecnym etapie.

Lista modyfikacji obecnych : 

- gwintowane zawieszenie z modyfikacją sprężyn tył

- felgi styling 37 przód 8 tył 9 (teraz już wiem że może być szerzej) polakierowane i odnowione

- odnowione elementy zawieszenia ( drążki stabilizatora zawieszenie tył,gumy stab poliuretanowe)

- wymienione i odnowione elementy układu hamulcowego

- pomniejszona kierownica by carsdream.com ze złotymi przeszyciami

- pełna korekta lakieru wraz z ochroną powłoką Gtechniq Cs Black (samochód ma 3 elementy lakierowane reszta ori)

- gniazda amortyzatorów od wersji M

- odnowiony i dyfer tył

- olej skrzynia + dyfer MOTUL

- płyn hamulcowy RBF Motul

- branding nadwozia by poperzy.pl

- zarolowane ranty błotników tył

W dalszych planach :

- rozpórka osi przedniej

- carbonowe el. wnętrza

- pojawią się złote przeszycia na elementach wnętrza

- nakładki na pedały według własnego projektu

- rollbar ori

 

TsFWwPw.jpg

aBWkmA1.jpgUoYZBk8.jpggPOsEzo.jpg3Bf2EN1.jpg

90ogLX7.jpg

umtpCnC.jpgnurWzVV.jpg

cZ4Dr3e.jpgABy9tYI.jpg61LWbKS.jpg

OgOAiFh.jpgU1XZygf.jpg03bfxTc.jpgsK401ed.jpgETFXKCm.jpgaAutBgV.jpgiBNArOc.jpg07rQBQ1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobre posuniecie ze zlotym rotorem do tego koloru

Caosc wyglada swiezo,malo opatrzona buda :)

Silniczek by sie wiekszy tylko przydal :)

Oooo fajnie że się rozumiemy :) pojęcie świeżości jest tu bardzo trafne :)

 

Silniczek do bujanki wystarcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie się pojawiłaś w odpowiednim miejscu. Tu przynajmniej nikt Ci nie wytknie gleby w aucie (wiemy o co chodzi). A przy okazji i ja wtrącę swoje 3 centy...

Z3 widziałem wiele sztuk, sam miałem jedną i mało kto podejmuje się modzenia tego typu budy. I to jest błąd!

Pokazałaś jak ładnie można poprawić wizerunek auta. Pisałem na innym forum, więc i tu powtórzę- dla mnie to jest wzór zetek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie się pojawiłaś w odpowiednim miejscu. Tu przynajmniej nikt Ci nie wytknie gleby w aucie (wiemy o co chodzi). A przy okazji i ja wtrącę swoje 3 centy...

Z3 widziałem wiele sztuk, sam miałem jedną i mało kto podejmuje się modzenia tego typu budy. I to jest błąd!

Pokazałaś jak ładnie można poprawić wizerunek auta. Pisałem na innym forum, więc i tu powtórzę- dla mnie to jest wzór zetek.

Dokładnie w końcu trafiłam na właściwe forum...i jak tu kulturnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) fajne autko, a złoty rotor felg ładnie komponuje się z kolorem nadwozia, jedyne co mi nie pasuje to ta kierownica, rozumiem, że pewnie jest superwygodna, ale szpetna jak nie wiem co.

Ogólnie to czekam na mody :D 4cyl rulezz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt zetki mało kto ogania a to przyjemne auta ;) tak malo w polsce dobrze zrobionych sztuk. Mysle ze po sezonie moze w koncu pojawi sie wiecej ;)

 

Moze bedzie okazja gdzies sie spotkac, w planach mam odwiedzic kilka eventow w tym roku pierwszy juz w ten weekend Oldschoolsuicide .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...