Skocz do zawartości

[E36] 325i Bastek


seeb.e36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem wszystkim pokazać swoje coupe.

BMW E36 325i 94r mpakiet z sekwencyjną instalacją gazową.

 

WYPOSAŻENIE: 

-ABS

-WSPOMAGANIE 

-CENTRALNY ZAMEK

-KLIMA DWUSTREFOWA MANUALNA

-ELEKTRYCZNE SZYBY, LUSTERKA I SZYBER

-SPORTSITZE GRZANE MANUALNE

-OBC 11

-GWINT FK

-CAMBERY TYÅ

-AMORTYZAROTY KONI TYÅ Z REGULACJĄ 

-FELGA HAMANN HM1 8.5, 10J

 

PLANY:

ZAÅOŻENIE LISTW MPAKIET 

SPRYSK PRAWY (CIĘŻKO ZNALEŹĆ)

GAÅKA MPAK

CZARNY SUFIT

KLIMATRONIK

FULL OBC

PODÅOKIETNIK

 

dfassy.jpg

 

 

2s15dti.jpg

 

 

2w1uzk8.jpg

 

 

2i2ow3.jpg

 

 

29kta0w.jpg

 

 

33ypbp4.jpg

 

 

 

Auto w nastepnym tygodniu bedzie miało malowane blotnik prawy bo jak widać dostalo kołem na studzience i dobiło rant oraz zderzak ponieważ też dostał pare kamieni podczas jazdy.

kolejne zdjecia dodam po malowaniu i założeniu listw ponieważ nie widziałem sensu ich zakładania skoro auto dziś juz przygotowuje do malunku.

Pozdrawiam i czekam na ocenę jak i porady jakby tu zrobić z niej idealną lale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka :mrgreen: W sumie z zewnatrz to nie masz co robić bo wygląda super, a wiesz, że kombinując możesz z niej zrobić "wieś" tuning :mrgreen: szerokie listwy, brakujący sprysk i starczy _ Lepiej popracować nad wnętrzem :mrgreen: Powodzenia w modach. Ps z tyłu masz cambery? jaki negatyw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś tuningu nie ma opcji zeby zrobić, Camber z tyłu jest z tego co pamietam ok 3 stopnie były ustawiane, nie pamietam dokladnie wiec nie powiem. foto rzucę pozniej byle jakie na szybko bo nie mam jak pstryknąc nawet. 

DZIADU... nie mam pojęcia auto bardzo mało teraz jeździ, wiecej je robie teraz. mozemy sie spiknąć na jakiś spot bo albo ja czasu nie mam albo po prostu nie ma z kim.

stwierdzam, że te hamanny słabo wyglądają powoli.... zaczynaja mnie sie osobiscie nudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prace trwają, auto sie maluje, i chce w jakiś sposób odnowić lampy przednie... szkła są zmatowiałe, zabrudzone i macie jakies propozycje na sposob ich odnowienia ?

Ogólnie odkryłem, ze poprzedni właściciele za bardzo nie chcieli robić tego fachowo lub szczędzili kase na modyfikacje i utrzymanie auta, dlatego trzeba to poprawiać, a z doswiadczenia wiem ze jak ktos zjebie i zostawi i jak sie potem to poprawia to jest najgorsza masakra. 

w nastepnym tygodniu autem wyjezdzam

pozdrawiam.

5n2b8m.jpg

wa0xdx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5n2b8m.jpg

 

Prace trwają, auto sie maluje, i chce w jakiś sposób odnowić lampy przednie... szkła są zmatowiałe, zabrudzone i macie jakies propozycje na sposob ich odnowienia ?

Ogólnie odkryłem, ze poprzedni właściciele za bardzo nie chcieli robić tego fachowo lub szczędzili kase na modyfikacje i utrzymanie auta, dlatego trzeba to poprawiać, a z doswiadczenia wiem ze jak ktos zjebie i zostawi i jak sie potem to poprawia to jest najgorsza masakra. 

w nastepnym tygodniu autem wyjezdzam

pozdrawiam.

wa0xdx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witam. dawno mnie tu nie było i dlatego przepraszam za to z góry, byłem za granicą i dlatego prosze o zamknięcie tematu. Coupeta sprzedana z racji powiększenia rodziny, poszła gdzies na podkarpacie gdzie podobno teraz jeździ na stalówkach i obecny właściciel cos zrobił z motorem. Na tych informacjach sie skończyło, kontakt sie urwał i wiecej nic nie wiem. Gdyby ktoś widział auto prosze i wiadomosc :) Przed sprzedaża zrobiłem błotnik, i cały zderzak, nawet nie mialem czasu założyc rejestracji.

Przesyłam dwie ostatnie fotki z ostatniego dnia posiadania e36.

ev7z42.jpg

r6whm0.jpg

Pozdrawiam.

P.S jest juz następca młodszy w innym nadwoziu :P więc zaczynam przygode z kolejnym projektem i większą ilością drzwi :)

ir47yg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...