Skocz do zawartości

[E36] Cabrio Hellrot- BUCZO


BUCZO

Rekomendowane odpowiedzi

pokaż foty całości sam chce rc ale 8i9 a to w dobrej kasie nie łatwy temat,ty masz 4 8"?bardziej widoczne zdjęcia wnętrza bo tu dla mnie ciężko ocenić całokształt acz kolwiek widać że dobrze działasz.

Dzięki. BBS-y niestety 4x 8 cali. Więcej fotek wleci wkrótce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie widzą mi się te fotele. Poza tym auto piękne.

Dzięki swistar. Mogę wymienić się na Twoją z-tke :-) A co do niej to jest rewelka i kolor do którego idealnie pasują czarne dodatki. Jeszcze tak czaderskiej nie widziałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pozytywne opinie :mrgreen: nerki zostawię chyba w chromie,  a co do foteli to zobaczymy.... narazie mam jeszcze trochę planów. Dzisiaj muszę trochę ogarnąć cabrio bo jutro jadę na Jura Moto Show organizowanego przez miasto Zawiercie i Hotel Fajkier, także cyknę trochę fotek. Mam jeszcze od dłuzszego czasu takie cudeńka, które muszę zamontować :mrgreen:

nmdtoi.jpg

30k5ykh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o white e36, bo mnie się bardzo podoba szczególnie w cabrio i rzadko spotykana w PL. Gdyby nie czerwona to szukałbym chyba takiej :mrgreen:

33u8xgj.jpg

ohv5uh.jpg

 

miałem swojego white faworyta ale jak na złość nie mogę znaleźć tej fotki :/

 

A i jeszcze taki ładniutki :mrgreen:

2qu2mix.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia się nie wyświetlają.. BUCZO co zrobiłeś z poprzednim przednim zderzakiem? :) Jak go masz jeszcze to bym go kupił od Ciebie ;)

Poprawiłem i teraz widac :mrgreen: marszal przykro mi ale już sprzedałem :? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo witam kolejenego użytkownika czerwonego cabrio :) widzę że kupiłeś swoją w niemal identycznej bazie jak ja :) mody świetne na plus :) sam się zastanawiałem nad BBS RC 090 i dobrze myślałem że pięknie siądzie :) obniż lekko tył i będzie pięknie, lepiej gwint montuj a nie air ride :)  szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealna recepta na schludne cabrio, detale dopieszczone na max'a!- gratuluję 8)

Dzięki :wink: Właśnie to jest moim celem. Z zewnątrz aby prawie było idealnie i nie biło po oczach muszę wymienić plastikowe podszybie, ramki klamek z uszczelkami uszczelki tylnych szyb, a i może jeszcze coś wyjdzie w praniu :-) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi tu nie pasuje, to zagłówki w tych fotelach. Na żywo ich kształt wygląda trochę dziwnie.

Poza tym auto jest dopracowane :) A kolor po detailingu robi robotę, chyba lepszą niż avus :)

Dobre bo jak oglądałem te fotki ostatnio to to samo pomyślałem o tych zagłówkach :wink: może wstawie od sportów. Musimy zobaczyć czy podejdą i jak będzie to wyglądało. Hell i Avus są super :wink: Chyba będę szukał serca 2.8- nie dlatego, że brakuje mi mocy ale dobrze mieć kultową rzędową 6 :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że nic sie nie dzieje dzisiaj przyszedł drewniany drobiazg, który bardzo poprawił mi humor :mrgreen: Nie byłem do chwili rozpakowania paczki pewien wyboru ale od razu gdy ją zobaczyłem na żywo pojawił się banan na twarzy :mrgreen: Oto ona Nardi Torino

6du9gl.jpg

2ijovom.jpg

zsn3av.jpg

 

Długo myślałem czy bedzie pasowała do auta z lat 90 i to e36 ale myślę, że do cabrio i to czerwonego podejdzie- no i w końcu wybrałem sobie styl cult jako cel, także taki drobiazg vintage nie zaszkodzi  :mrgreen:  Wykonanie- mistrzostwo 1 klasa i stan określam na bdb- :mrgreen: Jak założę to cyknę fotke w środku.

Wszędzie tylko te serducha i serducha więc postanowiłem, że będę miał coś innego ( oczywiście uważam, że serucho jest najlepszym wyborem do e36 więc kiedyś je kupię i niech sobie leżakuje :mrgreen:  )

 

ps. starą kierownicę wystawiłem na Alle.. także jak ktoś chce taką to znajdzie moją aukcję na której są jej fotki- tu też.. Dałem od 99zł i 1 osoba już licytuje.

 

Zamówiłem też osłony klamek tylko muszę pomalować same klamki- te tworzywo z napisem BMW Motorsport bo jest trochę zniszczone i nie wiem czego uzyć- czy bola do zderzaków, czy może zwykły akryl czarny mat? Jak myślicie co bedzie lepsze?

 

A i przeprowadziłem wstępne rozmowy dotyczące AIR RIDE, troche ten interes drogi  ale myślę, że efekt będzie fajowy- jak felga z oponą schowa się w nadkolu :roll:  Drugie pytanie miał ktoś z was amortyzatory sportowe bez sprężyn od AP? a jeżeli tak to jak się spisywały bo muszę kupić pod Air ride-a, a wychodzą w miarę nieźle finansowo w stosunku do Koni lub Bilstein-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...