Skocz do zawartości

[E36] --==Mały==-- 323i Coupe Come Back


--==maly==--

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie po sprzedaży m3 wróciła do mnie była 323.

Auto obecnie wygląda tak.

Pierwsze co zrobiłem to skręcenie gwintu o 2cm w dół teraz bumerangi są około 2-3cm nad ziemią :lol:

Na fotce jest jeszcze w wersji off road.

Następnym etapem będzie wymiana felg na coś skręcanego.

Jak by co Azevy ze zdjęć 8,5 i 10 z płaskim deklem są do sprzedania.

zdjcia00261.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 319
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Anonymous

Hubert odwalil z nia kawal dobrej roboty...

 

Czemu sie przesiadles z m3 na 323 ? miales auto na ktore Cie nie bylo stac ?

 

Sorry Maly za riposte, ale dotknely mnie kiedys te slowa....

 

Ladne auto wpakowac mu znow 3tlg i bedzie idealna jak kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miroll powody były dwa.

Pierwszy i najważniejszy chciałem germana a M3 nigdy bym tego nie zrobił.

Drugi jak wiesz nie uznaję drugiego auta na co dzień a że robię około 40tyś km rocznie szkoda było tak tyrać M3 za dwa lata nikt by go nie kupił z przebiegiem 300tyś. Początkowo miała zostać jako auto dodatkowe ale szkoda mi było,żeby stała i niszczała.

Chciałem mieć M3 i miałem pojeździłem sobie i jestem zadowolony choć w dalszym ciągu uważam,że ///M3 to przereklamowana sprawa która podsycana jest przez ludzi którzy nigdy tym nie jeździli a marzą o tym.

Dźwięk silnika S50 to porażka chodź trzeba przyznać,że za tą cenę auto nie ma konkurencji pod względem osiągów. Może jestem inny ale dla mnie dużo przyjemniejszy jest M54.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mały tak czułem że coś zmienisz, bo wiem że chodził ci po głowie ciągle german

 

dobrze zrobiłeś że nie zepsułeś ///M3, bo tak jak kiedyś gadaliśmy szkoda niszczyć takie autko

 

co do byłego QP Huberta, aktualnie Twojego nie ma co się wypowiadać, autko zawsze było bardzo ładne odkąd je pamiętam - zmienisz kółko i na pewno będzie kosiło :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi już mam czekam tylko na dostawę.

Co do M3 była na oględzinach w VTG jeździłem nią z Grześkiem Szefem wszystkich szefów stwierdził,że jest okej jak się finalnie okazało auto oglądali dla klienta a kupił je ode mnie Maciek Oleksowicz.

Dostarczyłem auto bezpośrednio do niego do firmy przy okazji na miejscu pokazał mi kilka ciekawych rajdówek i drugie M3 przygotowane tak jak ma być moje. Niestety nie będzie świetlanej przyszłości auto zostanie gruntownie wybebeszone i dostanie klatkę bezpieczeństwa będzie służyć po prostu do zabawy i rozbijania na różnych pojeżdżawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie świetlanej przyszłości auto zostanie gruntownie wybebeszone i dostanie klatkę bezpieczeństwa będzie służyć po prostu do zabawy i rozbijania na różnych pojeżdżawkach.

 

to tak jak moje :cry: ale jak zaplacili to niech robia co chca mi tez szkoda auta ale to juz nie moje zielona jest bardzo fajna wiec warto bylo powrocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly to z toba na broniewskiego sie mijalem czy z bratem? :wink:

Piekna jest,WIdzialem ja mijalismy sie i jestem w szoku.od razu sie rzuca w oczy.Na azevach wyglada tez pieknie.ja juz sie pogubilem.Wczoraj widzialem to m3 twoje ja bialanach.to byles ty na pewno jeszcze.Zreszta gdzie nie wejde do sklepu to mówia o twojej mce :mrgreen: w kisku ,sklepie miesnym,nabiale.Wszyscy chwalą i maja racje bo ja takiej mki w e36 nie widzialem.

 

Auto Hubertoskie tzw.Butelka jest bardzoładnym autemi zawsze móiwłem ze nawet ten kolor w germanie wyglada piekniel.Co jak co ale w tym aucie byly jedne z pierwszych waderów na tym forum.Piekne autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...