Skocz do zawartości

Estorilblau330i cabrio by Arass


Arass

Rekomendowane odpowiedzi

dahrek może mu chodzi o silnik a to nie przekładka a swap tylko logicznie myśląc przekładka to przekładka to dla jasności prosze rozkodować sobie vin , co do pałąków włożenie ich poprzykrecanie mieć całą wiązkę i pare kabelków to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z autem nic wielkiego sie nie dzieje , dopracowywuję co mnie drażni i tak nabyłem pare plastików których nie widać praktycznie ale albo były uchwyty połamane albo coś tam jeszcze a mnie to drażni i musi być wymienione na igły  a wiec

 

pokrywy nad nogami kierowca pasażer

4qom77.jpg

 

Uchwyt na akumlator miał połamane mocowania itp jest igła

15mk9au.jpg

 

Osłony na głośniki przy nogach kierowcy pasażera były połamane są igły

 

x2jqqe.jpg

 

Brakowało org bezpieczników wiec zakup całej skrzynki bezpiecznikowej i wymiana na wszystkie orginalne

 

r9pvo5.jpg

 

Na koniec bagażnik w kolorze czarnym i o to mi chodziło, schowek na klucze jest u tapicera też będzie czarny

33adrlu.jpg

 

Sezon minie biore sie za całe zawieszenie , wymiana wszystkich uszczelek na nowe w aucie itd plus dopracowywanie i dopracowywanie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Witam 

 

Dawno tu nic nie wklejałem trochę więcej na FB było odsłon co się działo i dzieje przy Estorilu a wiec zdobyłem parę rarytasów do e36

 

Radio becker Indianapolis

Navigacja org e36

Harman kardon kompletny

Przyciemnione Halogeny krzyżami

Klamki zrobione jak w e39

Cupholeder w schowek

CD BOX w schowek

Na koniec Estoril dostanie nową rolkę BBS RS 17 na dużym rotorze będzie albo 11 na rancie 3j bębnie 7,5 i 9,5 na rancie 2,5 i bębnie 6,5 albo tył 10,5 okaże się

i wiele wiele innych pierdółek jak cynkowanie flokowanie itd

 

1jlvgj.jpg2im456o.jpg5l1dac.jpg23wp66c.jpgfkprsw.jpg15nvuh4.jpg

 

Rozbierania żeby dołożyć Harmana i Navigację od zajeb....ale czego się nie robi dla przyjemności i pasji a więc

 

14y4wlx.jpgznwift.jpg2j1mssw.jpg

 

Na gotowo Navi i Harman już w środku i działają

Czas na RS

143jqqc.jpgi70jk2.jpg.2qi9owy.jpg

29x9bvl.jpg

 

 

 

Wiem ze foty tragedia ale wszystko na szybko a w garażu zawsze po wieczorach i nocach siedzę

Na razie tyle ode mnie sezon się zbliża trzeba działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...