Skocz do zawartości

Estorilblau330i cabrio by Arass


Arass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po sprzedaży mojego poprzedniego cabrio które tylko stało w garażu zaczołem szukać kolejne e36 i miało to być tak samo cabrio, jakoś ta bryła nadwozia najbardziej przypadła mi do gustu , jak każdy wie na allegro to same niby rodzynki ale trafiło się auto na które już nie raz polowałem ale zawsze jakoś mi poszło  z przed nosa a wiec :

 

Trochę danych na temat wyposażenia auta

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S243A AIRBAG FOR FRONT PASSENGER Poduszka powietrzna pasażera
S246A STEERING COLUMN ADJUSTMENT MECHANICAL Kolumna kierownicza regul. ręcznie
S260A SIDE AIRBAG DRIVER/FRT PASSENGER Poduszka boczna dla kierowcy/pasażera
S282A LT/ALY WHEELS SPORT SPOKE STYLING II Obr. BMW, st. le. styl. spr. II
S305A REMOTE CONTROL FOR CENTRAL LOCKING Pilot do zamka centralnego
S341A BUMPERS COMPLETELY IN BODY COLOUR Zderzak - w pełni lakierowany
S380A HARDTOP PREPARATION Przygotowanie pod Hardtop
S388A SOFTTOP BLACK Dach składany czarny
S399A SOFTTOP OPERATION, FULLY AUTOMATIC Dach skł. el.-mech., całk. automatyczny
S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours
S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
S431A INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D Lusterko wewn. ściemniane automatycznie
S438A WOOD TRIM Wersja z drewna szlachetnego
S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera
S510A HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM Regulator zasięgu świateł
Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S520A FOGLIGHTS Lampa przeciwmgłowa
S528A AUTOMATIC AIR RECIRCULATION CONTROL(AUC) Autom. kontrola obiegu powietrza
S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna
S556A EXTERIOR TEMPERATURE DISPLAY Wskaźnik temperatury zewn.
S668A RADIO BMW REVERSE RDS Radio BMW Reverse RDS
S676A HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM System głośników HiFi
S690A CASSETTE HOLDER Uchwyt kasety
S704A M SPORT SUSPENSION M Podwozie sportowe
S785A WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS Lampy kierunkowskazów białe
L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy/Austria
S818A MAIN BATTERY SWITCH Główny wyłącznik akumulatora
S863A EUROPE/DEALER DIRECTORY Spis dealerów, Europa
S879A GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET Instrukcja obsługi, jęz. niemiecki
S940A SPECIAL REQUEST EQUIPMENT Wyposażenie na życzenie Klienta
P971A EXCLUSIV PACKAGE Pakiet Exklusiv
Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
P972A COMFORT PACKAGE Pakiet komfort

Wyposażenie seryjne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S240A LEATHER STEERING WHEEL Kierownica skórzana z pod.pow.
S411A WINDOW LIFTS, ELECTRIC Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny
S440A NON-SMOKER PACKAGE Pakiet dla niepalących
S548A SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING Licznik kilometrów

Indywidualne dane pojazdu

Tekst
---- Processing Individual
Sign "BMW individual"

---- Special Series
S O N D E R S E R I E V E R T R I E B W E S T/ S Ü D W E S T
Sondermodell Cabrio Var. 3
PA253
**********************************************************

0490 Color
Paintwork "estorilblau-metallic" (code 335)

Aussenspiegel, Stoßfänger komplett, Griffleiste und Schweller-
verkleidungen in Wagenfarbe.

Tekst
Z1XX Upholstery
Following items are in leather Montana black (nr. 8 171 304):

Front and rear seats

Head rests

Quilting yarn black (1 963 800), code 0020.

Keder an Sitzen und Kopfstuetzen in Leder Nappa santorinblau
(Nr. 2 136 739)

Gear lever gaiter

Handbrake gaiter

Tekst
Handbrake handle

Quilting yarn tobagoblau (2 256 790), no.3644 B (contrast stitching)

Restliche Innenausstattung wie bei Leder Montana schwarz,
Schl.Nr. P8SW

0940 Special request
Steering wheeel rim in montana black (8 171 304),
quilting yarn tobagoblau (2 256 790), code 3644B.

M door mirror in body paint

Turn indicators in white (option 785).

 

 

Silnik po swapie na m54b30

 

 

Auto przywiozłem takie

2z6cmrr.jpg

2emps3q.jpg

 

Dobra teraz to co zrobiłem  przy aucie i dołożyłem do wyposażenia itp (pewnie dużo rzeczy zapomniałem ale to co pamiętam)

 

Z zewnątrz :

 

1.Cambery przód +tył

2.Gwint przód KW

3.Tył sprzężyny od Stammka plus amory konni

4.Felgi Gotti 8,5 i 10,5

5.Spryskiwacze lamp

6.Dyfuzor tylńiego zderzaka wymiana na org bo stary był wycinany :(

7.Nowe ramki klamek

8.Nowa guma anteny

9.Nowe znaczki na klapy

10.Kierunkowskazy przód TYC

11.Kołeczki spinki itp to już nie będę pisał

12.Odnowione wycynkowane hamulce z nowymi gumkami itp przez Prozaca Dzięki mistrzu

13.nowy lakier na całym aucie 

 

W środku to tak:

 

1.Org alarm bmw

2.Telefon na wiązkach z e39 sterowanie z multi + wyświetlanie na radiu +głośnomówiący

3.Radio org bmw CD43

4.Pałąki bezpieczeństwa

5.Podgrzewane spryski szyb

6.Org wiązki elektrycznych foteli i pompowanych lędzwi

7.Nowa siatka na gazety

8.Twitery w trójkąty lusterek

9.Półka pod mikrofon telefonu

10.Multifumkcją 10 przyciskowa pod sterowanie telefonem

11.Dołożona niezliczona ilość kabli wszystko z org kostkami i wpinane w szyny zbiorcze auta

12.Dołożony przycisk ryglowania drzwi od środka

13.Lampka oświetlenia silnika

14.Sprzedałem VADERY w bdb stanie manuale a na te miejsce Vadery podgrzewane elektryczne i pompowane

15.Oświetlenie nóg z F10

16.Zregenerowana latarka w schowku

17.Mnóstwo nowych śrubek kołków spinek itp nie do zapamietania

 

Trochę fot po kolei :

 

 

2s8mck1.jpg23jr68g.jpg

2ntvij6.jpg

mcq879.jpg

9vdsvq.jpg

14uiznp.jpg

2qncrc5.jpg

hx6yio.jpg

24wsqb5.jpg

e5pish.jpg

2vd4mc6.jpg

xfdztl.jpg

35i3uhz.jpg

2j1poxy.jpg

14djddk.jpg

18y81y.jpg

96hvso.jpg

xkq982.jpg

156sc21.jpg

23tflhc.jpg

288qyaq.jpg

2ewjjg6.jpg

2hf5jk9.jpg

2d7ufl4.jpg

2qjgdq8.jpg

313lnyg.jpg

11t0q5g.jpg

 

Pózniej przyszła pora na składanie tego wszystkiego rozierducha na maxa ale cóż

 

mbpe91.jpg

24b2o3c.jpg

 

Po drodze było dużo podłanczanai przeprowadzania kabli wiązek itp nie da sie tego wszystkiego pokazac jak sie na bieżąco nie wkleja fot itp

 

Pózniej całe wnętrze pojechało do tapicera przy okazji polecam tego tapicera kawał roboty zrobił a kolor skóry i całego wnętrza sam mnie zaskoczył pare fot wnętrza

bgss61.jpg

5v8ysp.jpg

wvbfah.jpg

2woy4g1.jpg

34gaa8j.jpg

 

Polecam tego tapicera pod krakowem :)

 

nfffqr.jpg

 

I składamy wszystko razem

 

bdman9.jpg

n70fhc.jpg

fktz0o.jpg

r0v8lg.jpg

 

 

Zbieżność :)

 

2m6nbli.jpg

 

 

Tutaj już auto całe złożone i parę fot z GF :)

 

10cnk0k.jpg

29wtizk.jpg

2afmmp5.jpg

2vhwwg3.jpg

10mpwyc.jpg

28t9mbo.jpg

 

Tyle fot ode mnie kto widział auto na GF mógł je ocenić sam na żywo bede dalej je ulepszał dopracowywał do stanu nienagannego  i najważniejsza nagroda jaka mogła mi sie przytrafić to wyróżnienie z GF od komisji syndykatowej

 

xp1thv.jpg

 

Jeszcze raz dziękuje to motywuje do dalszych ulepszeń i prac :)

 

Auto po GF umyte wyczyszczone i parę fot już w domku

o0qt1k.jpg

6z4okw.jpg

zj84e1.jpg

2jes64j.jpg

2lj1d9u.jpg

 

Tyle na razie ode mnie oceniać krytykować przyjmę wszystko na moją małą klatę pozdrawiam i do zobaczenia na Osiecku i Kozienicach :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto, najważniejsze to dopracowywanie szczegółów, bo w odsłonie GS już ją widzieliśmy, teraz tylko indywidualizowanie i detale.

Mnie osobiście się wnętrze czarne bardziej podobało, ale to już kwestia gustu i estetyki, każdego indywidualna.

Gdzie robiłeś zbieżność, w Opolu?

 

Pozdro i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie ogarnales te cabrio, dobrze ze trafilo w dobre ręce bo dales jej drugie życie,

kola idealnie wpasowaly sie tu, myslalem ze jak znikną eresy to będzie lipa ale jak zobsczylem na żywo te gotti to zmienilem zdanie, jest spoko

 

pozdro Arass no i jeszcze raz gratuluje statuetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto, najważniejsze to dopracowywanie szczegółów, bo w odsłonie GS już ją widzieliśmy, teraz tylko indywidualizowanie i detale.

Mnie osobiście się wnętrze czarne bardziej podobało, ale to już kwestia gustu i estetyki, każdego indywidualna.

Gdzie robiłeś zbieżność, w Opolu?

 

Pozdro i powodzenia!

Wiec tak dahrek nie wiem kiedy ty te auto ostatni raz widziałeś ale przypuszczam że dawno temu nazywasz wąskie koła gwint Fk i mnóstwo druciarstwa GS ? to mnie teraz zaskoczyłeś auto było mega podjechane ale ja je z tą świadomością kupiłem zrobiłem bardzo dużo przez nie całe pół roku i teraz myślę że nie mam sie czego wstydzić w tym aucie , na obecną chwile chce się cieszyć tym autem po sezonie biorę się dalej z to auto

 

mi osobiście odsłona od Binia bardziej się podobało na rs i czarnych skórach,ale fajnie że zadbałeś o detale.PS;aż tak zapuszczone było auto jak o nim przez jakiś czas gadano?

A uto jest moje to już zapamiętajcie sobie Binia było ponad 4 lata temu i od tego czasu ktoś je dobrze dojechał nie bedzie ani już RS ani czarnych skór bedzie po mojemu i mojej wizji tego auta. Auto nie jest zapuszczone widziałeś je teraz że oceniasz w ten sposób moje auto? to byś sie zdziwił kolego pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto widziałem na GF i bardzo mi się podobało ten kolor jest obłędny. Kiedyś może uda mi się zdobyć auto w tym kolorku

Przy aucie widzę nie było nudno bo sporo roboty było zrobionej, efekt powala. Gratuluję !

 

e36 i czarny dach to mnie chyba prześladuje :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto widziałem na GF i bardzo mi się podobało ten kolor jest obłędny. Kiedyś może uda mi się zdobyć auto w tym kolorku

Przy aucie widzę nie było nudno bo sporo roboty było zrobionej, efekt powala. Gratuluję !

 

e36 i czarny dach to mnie chyba prześladuje :mrgreen: :mrgreen:

 

 

x2 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak dahrek nie wiem kiedy ty te auto ostatni raz widziałeś ale przypuszczam że dawno temu nazywasz wąskie koła gwint Fk i mnóstwo druciarstwa GS ? to mnie teraz zaskoczyłeś auto było mega podjechane ale ja je z tą świadomością kupiłem zrobiłem bardzo dużo przez nie całe pół roku i teraz myślę że nie mam sie czego wstydzić w tym aucie , na obecną chwile chce się cieszyć tym autem po sezonie biorę się dalej z to auto

 

A uto jest moje to już zapamiętajcie sobie Binia było ponad 4 lata temu i od tego czasu ktoś je dobrze dojechał nie bedzie ani już RS ani czarnych skór bedzie po mojemu i mojej wizji tego auta. Auto nie jest zapuszczone widziałeś je teraz że oceniasz w ten sposób moje auto? to byś sie zdziwił kolego pozdrawiam

 

Ja mówię, że to auto było GS w 100%, a jeżeli uważasz, że nie to co robiło w PD na najlepszym forum BMW w GS w Polsce? Tu nie powinno być żadnych wątpliwości, bo przecież PD to wyznacznik jakości i GS...

Tak samo ktoś ma prawo uważać, że czarne wnętrze mu się bardziej podobało, to są wyłącznie ludzkie komentarze i gust anie krytyka.

Super, że ogarnąłeś detale i poprawiłeś druty i chwała Ci za to, nikt Ci tego nie odbiera i nie podważa.

 

Pozdro i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa , zdawałem sobie sprawę że bedą negatywne opinie auta bez rs ale jak już ją kupiłem to rs był sprzedany a futur na pewno nie chciałem po drugie te auto jeździło na rs od samego początku jak i czarne wnętrze a chciałem żeby to auto w końcu inaczej wyglądało a za RS nie dam na pewno 10 tyś zł ;( Czaiłem sie na te auto pare razy aż w końcu je kupiłem i jestem bardzo zadowolony z tego choć roboty było od groma , nie wierze ze je mroczek tak podjechał czy Wojtek ale osoba która je miała miedzy mroczkiem a Wojtkiem u mnie na pewno bedzie miało to auto dobrze i dalej będę je robił i dopracowywał wszystko jak należy , co do planów to na obecna chwile chce cieszyć sie autem odwiedzić pare zlotów bo nie bywałem tak i chce zobaczyć co z czym się je co poprawić itp po sezonie chce zwalić całe zawieszenie dać je do cynkowania powymieniać wszystko co sie da plus konserwacja podłogi tak zeby doł był gotowy na Tip top międzyczasie chce wymienic wszystkie nowe uszczelki plus wszystko co brakuje uzupełnić jak coś znajdę ciekawego do wyposażenia to dołożę ;)

Tak KUJON tylko szkoda ze to Anglik 😂

Mroczek czy wpadną Hartge nie mowię nie może jakiś custom czas pokaże i bede myślał nad tym po sezonie chociaż Gotti według mnie dobrze siadło tylko troche przod wąsko jest i nie da sie położyć auta jsk bym chciał

Pozdrawiam i do zobaczenia na Kozienicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...