Skocz do zawartości
MaxDamageDA

[e34] MaxDamageDA - POS V8

Polecane posty

Korzystając z pięknej wiosennej aury poskładaliśmy dziś wszystko do kupy. Tu pierwsze przejazdy jak już nie mogłem wysiedzieć po półrocznym rozstaniu :) Wszystko śmiga, żadnych wycieków, nieszczelności, stuków puków. Bardzo się cieszę :) Teraz tylko czekam na tłumikarzy, dyfer i lakiernika. Robimy kwasiaka na katach, zakładamy nowy dyfer, wszystkie te nowe czujniki, sondy, przepływkę itd i stroimy, a potem malen malen i mam nadzieję w czerwcu będzie jak nowa.

Niestety w tym roku z malowaniem się nie udało. Lakiernik zawalił się robotą, a malowanie na koniec sezonu moim zdaniem jest bez sensu, więc uznaliśmy, że jeszcze sobie pojeżdżę, a przez zimę zrobimy całość razem z podłogą na nowo :)

Auto jeździ bezawaryjnie, cieszy michę, klei się do drogi i generalnie pozostało tylko cierpliwie czekać na założenie tych wszystkich gratów z domu i garażu. Mam nowe zderzaki p/t, wszystkie listwy, lampy, uszczelki szyb, szybę czołową. Zobaczymy jak to wyjdzie finalnie. A tutaj skromne foto jak to wygląda na chwile obecną - dla mnie czarne koło jest idealne - dokładnie tak chciałem żeby to wyglądało.

boczek.jpg

Jak dla mnie sztos:twisted:projekt godny naśladowania. Chciałbym mieć tyle cierpliwości przy odbudowie swojej e34 ale widzę że wszystko przychodzi z odpowiednim czasem:-D

Bandycko siadło jednak wszystko. Jednak trzeba mieć chyba jaja żeby RS pomalować całe na czarno. Ja bym się nimi chciał chwalić a Ty je ukryłeś. Mimo wszystko, że byłem na nie na początku jestem na tak. I dekle a'la Punisher :-P nawet dobrze leżą. Mają to coś...

Dzisiaj po 1.5 roku doczekałem się terminu u lakiernika. Mam nadzieję, że auto nie spędzi tam całego roku i wszystko dobrze się skończy. Jeździ bezawaryjnie, kilka wiosennych dni pozwoliło nieco poszaleć i przypomnieć sobie brzmienie v'kl  :)

Udało mi się upolować nowe zaciski z klockami i tarczami z f30 w dobrej cenie. W 17" mają wejść na styk... zobaczymy :P Oczywiście jak wszystko w tym aucie również będą czarne.

Po lakierowaniu, założeniu tych wszystkich nowych części, które czekają od ponad roku i ogarnięciu hebli auto będzie można uznać za skończone. ( ta... )

e3b6e34d7c29318bmed.jpg

cac619387c8e4ccemed.jpg

zaciskmini.jpg

Autko niestety nadal stoi u lakiernika i niewiele się zmieniło, gdyż większość prac przeprowadziłem sam, a on nic ponadto nie ruszył. Strasznie mnie to boli, bo robię zawieszki do wielu naprawdę ciekawych aut, oglądam zdjęcia i widzę radość klientów, a sam mogę tylko czekać i patrzeć jak sezon mi ucieka :( Słyszałem, że u lakierników to normalne... Ja rozebrałem całą podłogę do gołego, zrobiłem nowy zawias, nowe jeszcze twardsze poli. Wywaliłem tuleje uniball z wahaczy i je również zastąpiłem poli bo jednak na uniballach jest zbyt torowo. Auto prowadzi się jak po szynach, ale po godzinie jazdy ciężko utrzymać kubek z herbatą. Malarz kupił również maszynkę do zarabiania stalowych przewodów hamulcowych, więc mam nadzieję, że wszystko wyjdzie jak fabryka.

Dzięki uprzejmości Grabola oraz Grzegorza w pudełeczkach czekają ostatnie detale, których mi brakowało czyli wszystkie drobnostki w ocynku oraz nowe lampy BH na tył. Generalnie z zewnątrz używane zostaną tylko szyby i zaślepki słupków co niezmiernie mnie cieszy :)

1.jpg

2.jpg

Mam cichą nadzieję, że w tym roku jeszcze się tym autkiem przejadę.

Dnia 29.09.2018 o 11:09, lapka666 napisał:

Bandycko siadło jednak wszystko. Jednak trzeba mieć chyba jaja żeby RS pomalować całe na czarno. Ja bym się nimi chciał chwalić a Ty je ukryłeś. Mimo wszystko, że byłem na nie na początku jestem na tak. I dekle a'la Punisher :-P nawet dobrze leżą. Mają to coś...

sorry że odgrzeje kotleta ale niestety to jest fake bbs rs :D