Skocz do zawartości

[e34] MaxDamageDA - POS V8


MaxDamageDA

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze, że łącznie dałem mu 10k w 'zaliczkach' czyli w sumie 2/3 budżetu całości prac i to jest nie do odzyskania. Ponadto całe auto jest rozebrane cholera wie gdzie (i mam nadzieje, że chociaż oni wiedzą...). No nie jest dobrze. Jeśli do końca września prace nie ruszą i auto nie będzie chociaż przygotowane to malowania w całości to zabieram i całe to siano i czas w plecy ;./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaxDamageDA napisał:

Najgorsze, że łącznie dałem mu 10k w 'zaliczkach' czyli w sumie 2/3 budżetu całości prac i to jest nie do odzyskania. Ponadto całe auto jest rozebrane cholera wie gdzie (i mam nadzieje, że chociaż oni wiedzą...). No nie jest dobrze. Jeśli do końca września prace nie ruszą i auto nie będzie chociaż przygotowane to malowania w całości to zabieram i całe to siano i czas w plecy ;./

Auto odzyskac z częsciami to nie problem  robisz wjazd z sukami i tyle.. co do siana  to jak masz rozmowy  co gdzie ile dałeś itd  to na drodzę sadowej  mozna  próbowac to odzyskać... a tak to cóż wypadki chodza po ludziach a i kontrole skarbowe tez czasem wpadaja z  nienacka itd... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Stoi cały czas u chłopaków. Przy obecnym ruchu w PK siedzę w firmie od 8 do czasami 20, a potem jeszcze paczki w nocy... Logistycznie i czasowo nie dałbym rady teraz latać za przewożeniem tego wszystkiego do kogoś innego. Przestali brać nowe zlecenia, wiele aut w końcu wyjechało no i teraz będą robić tylko e34, więc liczę, że jeszcze w tym roku coś pojeżdżę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaxDamageDA napisał:

Stoi cały czas u chłopaków. Przy obecnym ruchu w PK siedzę w firmie od 8 do czasami 20, a potem jeszcze paczki w nocy... Logistycznie i czasowo nie dałbym rady teraz latać za przewożeniem tego wszystkiego do kogoś innego. Przestali brać nowe zlecenia, wiele aut w końcu wyjechało no i teraz będą robić tylko e34, więc liczę, że jeszcze w tym roku coś pojeżdżę ;)

 

To trzymamy kciuki aby juz  z górki było i w końcu wyjechałapiwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BartoszzG napisał:

błotniki będziesz poszerzał czy camber wjedzie? sporo wystaje to koło.

Będziemy poszerzać. Niestety wszystko liczyłem do starych kół 17, które miały tylko 0.5 cala mniej p/t, ale nie przewidziałem, że ten płaski rotor finalnie będzie miał et o 20mm na zewnątrz... Do wahacza jest jeszcze dużo miejsca, ale nie ma z czego zbierać w obawie, że te rotory po prostu pękną. Z przodu akurat dobrze, że tak wyszło, bo na 'starym' et nie weszłyby te duże zaciski z m , a teraz jest na styk :) Ziomeczki mówią, że wyprowadzą to tak, żeby nie było daszków i cały bok i krawędź błotników zostały jak w ori tylko , że szerzej. Zobaczymy jak to wyjdzie :) Camber już jest z tyłu prawie 3 stopnie, z przodu 2.2. Nie chce więcej, bo to ma jednak szybko jeździć :P

 

9 godzin temu, Wisnia135i napisał:

To trzymamy kciuki aby juz  z górki było i w końcu wyjechałapiwo

Dzięki za dobre słowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po wielkich bojach i przeprawach mój malarz w końcu wziął się za moje auto. Po 5 latach walki kolega odebrał swoje auto, które stało jeszcze dłużej niż moje, więc pojawiła się nadzieja na wyjazd do Chotowej na kołach... Auto po długim postoju odpaliło 'na strzała'. Pracuje idealnie równo, jeździ po warsztacie, więc czekam na lakier i składamy. 

Bawarczyk Zagórze ogarnął w między czasie wnętrze czyli ostatni element układanki. 

330002956_732006075153150_8519278813285631167_n.jpg

329988057_1840608162978837_5737733912885278680_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...