Skocz do zawartości

[e34] MaxDamageDA - POS V8


MaxDamageDA

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mi się śmiać chce bo nie dawno myślałem o tym aucie, fajnie że jest aktualizacja działaj dalej z autem. :):D

I wielkie pozdro dla ciebie za Rotterdam Terror Corps czasem nich słucham i oglądam.( Sorki za wrzutkę nie na temat :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Sporo ostatnio pracy to też autko stoi w garażu i czeka na więcej wolnego czasu. Nowy piecyk czeka, będzie wydech i bardzo dużo detali. Może jeszcze uda się przed śniegami :) A w między czasie przy okazji wycieczki do Wawki wpadły nowe oczka od HTT - miło było zobaczyć na żywo słynne miejsce :) Dzięki!

 

 

PICT1035.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MaxDamageDA napisał:

Mnie się srebrne koła niestety nie podobają :P Auto ma być mroczne i złe, a na błyszczących tak nigdy wyglądać nie będzie :)

A co do czaszek - to nie jest Punisher tylko Rotterdam Terror Corps. Wytwórnia muzyki Hardcore :)

Nie ma co na temat dekielków pisać o co chodzi bo i tak nikt nie zrozumie:lol:

I mam takie pytanie czy da radę założyć te koła na auto i pokazać jak to siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Dawno nic nie pisałem, a sporo się działo. Temat ruszył mocno do przodu. Kupiłem tyle nowych rzeczy, że nie wszystko jestem w stanie sobie przypomnieć, ale generalnie celem było doprowadzenie silnika, osprzętu i całej mechaniki do końca na 5+. Plan był taki by remontować mój silnik, jednak nie chciałem zostać bez auta, więc kupiłem drugi.  Szybko pojąłem, że mając tylko 1-2 dni w tygodniu na prace przy aucie temat potrwa znacznie dłużej, więc kupiłem drugi samochód ( polo 1.4, polecam każdemu z dużym v8 pod maską. Ja nigdy takiego auta nie miałem i jak zalałem do pełna za 200zł i przez pierwsze 100km strzałka praktycznie nie drgnęła to myślałem, że pływak się zawiesił :D ). Moje v8 pójdzie do e28 kolegi :) Nadal nie dorobiłem się smartfona i nie będę go miał tak długo jak to możliwe, więc fotek jest niewiele. Auto ma u mnie dożywocie, więc zdjęcia niespecjalnie mi potrzebne :)

Piecyk po remoncie, jest nowa pompa wody, termostat, wszystkie uszczelki jakie dało się wymienić ( klapy się malują, na fotkach placeholder ). Nowe rolki, paski, napinacze jeszcze nie przyszły, ale będą. Do tego nowe czujniki stuku, sondy, przepływomierz. Przekładnia po regeneracji, ponowne zaciśnięcie przewodów wspomagania. Uszczelki do serwo. Zrobiliśmy też na nowo tulejki do wybieraka, short shifter i dziesiątki innych drobnostek. Nowa chłodnica, węże, wisko. Odnowiliśmy też  mechanizm wycieraczek jak już był dostęp ( tuleje, ramiona ). Do tego komplet jednomas od FTWL ( stoczone lekkie koło + docisk z klekota )

Od dawna chciałem też odnowić przedni zderzak bo po kilku przygodach nie wyglądał już na idealnie prosty, a tylko taki robi dla mnie lepsze wrażenie niż m-pak. Poza znacznie agresywniejszym wyglądem podoba mi się też to, że na bardzo dużej glebie jest bezpieczniejszy od m-paka, bo środek jest niższy niż boki. Idealnie dopasowuje się kształtem do nawierzchni naszych traktów... Miały być tylko wloty, ale poszło grubiej i jak już się rozpędziłem to kupiłem cały nowy przód :D

Z wyglądu jeszcze listwy na doły drzwi, które też nie dają mi spokoju i są dla mnie wyznacznikiem dopieszczenia tego typu autek. 

Do tego wszystkiego miliard nowych srubek, zaślepek, kołeczków i innych drobnostek. "Nowy" silnik siedzi już w budzie. Na dniach wszystko poskładamy i auto leci do lakiernika. Jak znam życie czekac mnie będzie jeszcze zakup wszystkich listew na drzwi ( straszne zdzierstwo za kawałek metalu zalanego gumą, ale cóż... ) no i uszczelki szyb/szyberdachu. Będzie nowa szyba czołowa, bo jak już wszystko leci to i to.

Na kwiecień mam termin w MG na nowy wydech ( Plan jest na sportowe katy + x + ładna pucha z czarnymi końcówkami - jak wszystko w tym aucie :P )

Troszkę fotek:

ch_odnica.jpg
dziobek.jpg
odma.jpg
PICT1075.jpg
piec.jpg
piec3.jpg
przekladnia.jpg
roleczki.jpg


Następny update przy rozbieraniu do lakierowania :)





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowe. Stare z mojego silnika rozpadły się w rękach, a nowy kupiłem goły słupek. Ponoć można je lutować, zalać na gorąco i będą działać, ale chciałem mieć spokój, bo rozbieranie tego ponownie wymaga wyciągania rurek od wody. W aso cena była nieprzyjemna, ale to samo tylko jako bosch już znośnie, 50% tego co w aso.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bliżej jak dalej. Jak tylko przestanie sypać sniegiem w końcu się przejadę :) 10 kwietnia jadę na wydeszek. Jak mi go poskładają wsadzę nowe sondy i przepływkę i dam autko do wystrojenia koledze.  Po wszystkim malujemy, żeby zwieńczyć wszystkie prace. Nie mogę się doczekać :)
 

https://www.youtube.com/watch?v=wRwwyr4M4YQ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...