Skocz do zawartości

E90 330i by manius991


manius991

Rekomendowane odpowiedzi

seba328 patrzyłem za 235/35 na tablicy i nic nie ma.

 

 

cały czas rozmyślam jakie opony czy 215/35 i 225/35 czy też 205/40 i 225/40 i chyba się skusze na nowe nankangi 205/40 i 225/40 myślę, że ten ns2 225/40 się fajnie naciągnie na 10 calach a Wy co myślicie?

 

 

foty poglądowe opon

 

 

przód powinien naciągnąć się tak 205/40 na 8,5"

 

vnsnmhxh.jpg

 

 

a tył tak 225/40 na 10"

 

cooxl5rp.jpg

 

oqei5qis.jpg

 

 

 

w czwartek odebrałem felgi od malowania proszkowego zdjęcie robione długopisem :D

 

 

9cjds3yg.jpg

 

 

 

ja jestem zadowolony z efektu i od razu zawiozłem na polerkę rantów i w piątek maja być do odbioru.

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

felgi już odebrane od polerowania opony założone na przód nowe nankangi as1 205/40 a na tył ns2 225/40 które wylecą i będą nankangi ns20 ale 225/35 bo jest straszny kibel.

 

foto przodu :

 

rqpytkx7.jpg

 

vqvesdf3.jpg

 

no i ten nieszczęsny tył:

 

o988hwh7.jpg

 

 

zdjęcia słabe bo tyle co wróciłem z garażu a na dworze ciemno :D na przód planuje dystans 0,5 cm a na tył albo 1 cm albo 1,5 zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proboszcz dzięki. m pak jest w planach, ale raczej na ten sezon nie da rady w planach zmiana zawieszenia i chciałbym pomalować parę elementów

 

 

seba328 dziś założyłem jeszcze raz te koła by zobaczyć na spokojnie jak to będzie wyglądać z tą oponą 225/40

 

ogólnie chce zejść jeszcze trochę niżej i tak jak wspominałem na przód planuje dystans 0,5 cm a na tył 1 cm

 

 

a więc pare fotek z dziś, brak obudowy na lusterko przykra przygoda na drodze (za wąska droga :D )ale już wszystko kupione, a obudowa nie założona bo jest srebrna trzeba pomalować

 

 

evqve2t3.jpg

 

7kcvoaih.jpg

 

zskbf8yh.jpg

 

bg63o85s.jpg

 

mpj3i5qd.jpg

 

js2aestv.jpg

 

36ys3anb.jpg

 

 

co mówicie zostawić te 225/40 i to lepiej spasować? czy kupić na tył 225/35? zaczyna mi się podobać jak jest tylko trzeba byłoby powalczyć ze spasem lepszym.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

lordobmw taaaa jawa 350 :D  no jak na razie również jestem zadowolony :D

 

 

bartnik3er​ no jak na razie mi się podoba :D więcej zdjęć wrzuce jak to spasuje tak jak ma być :D

 

 

Arturek_​ i atos1987 tak rondle już sprzedane ;)

 

 

dober pewnie tak ale jednak stwierdzam, że 18 małe do tej budy

 

 

 

mam pytanko co do opon na przód który ma 9 cali chce kupić 215/35 i na tył  10 cali 225/35 czy 235/35 ? bo mam dylemat chce spasować koło równo z budą. dodam ze opony chce nankangi ns2

​

 

pozdro​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...