Skocz do zawartości

E90 330i by manius991


manius991

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam :D

 

 

miał być filmik jak auto chodzi teraz ale brak czasu... mam nadzieję, że w sobotę uda mi się coś ogarnąć :)

 

a dziś zrobiłem mały przegląd auta i zmieniłem olej oraz filtry. Do wymiany jest prawy łącznik stabilizatora jutro będzie zamówiony więc jeden dzień już wyląduje w aucie ;) auto brudne :wstyd:

 

uyeqjhns.jpg

 

urtu7b69.jpg

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dober faktycznie jest gniot ale na ten sezon nie dam rady finansowo :) a to 18' czy 19' sa ?

 

bo myślę nad rondlami 0058 18' na następny sezon ale nie wiem czy te 18' nie będą za małe do auta

 

mplgzcdf.jpg

 

chodzą mi po głowie oklepany styling 95 19'

 

2gmqzciu.jpg

 

i coś innego JR16 19'

 

zt6myctn.jpg

 

a Wy co myślicie ?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAREK GERMAN racja na 18 będzie spora gleba a nasze polskie drogi są jakie są :)

 

dober jest nieźle racja ale nie da się normalnie jeździć. zrobię jeszcze tak postaram się załatwić jakieś 18 i przymierze :)

 

Budrys no najprawdopodobniej wlecą 19 ale skusze się i przymierze jakieś 18stki ;) dzięki ;)

 

 

seba328 mówiłem, że w sobotę myślę ze uda mi się coś nagrać :D

 

więc wrzucam co udało mi się nagrać :D nie wiem jak wrzucić by filmik by nie trzeba było wchodzić w link więc wklejam tak :) a jak ktoś umie może poprawić :D z góry dzięki pozdro!

 

https://youtu.be/cG7v3JG-Eq8

 

https://youtu.be/btT9q-BeDTs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czarna krówka 330i dzięki co do nerki ori mi nie lezała jakoś

 

wally tak szczerze to cały czas kuszą mnie te rondle taki przykład znalazłem w necie

 

s6ptj4u8.jpg

 

g84uwcnu.jpg

 

chciałbym je pomalować tak 

 

zyf3cgno.jpg

 

i uzyskać podobny spas jak tu :D te foto namówiło mnie też do ori zderzaka m-pakietowego na przód

 

qjn279ut.jpg

 

 

Gandziorrr lm inna półka cenowa a co do 3sdm to chyba wolałbym 

 

fvxxqygf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...