Skocz do zawartości

E90 330i by manius991


manius991

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

trzeba odgrzac kotleta w nowym roku a wiec tak na poczatek wszystkiego dobrego w tym nowym roku :D


pare rzeczy przy aucie sie zmienilo wpadły nowe żarniki ksenona bo stare juz slabo swiecily


6q3dtx2e.jpg


kupilem nowe zimowki DAYTONA


wbhrpvbx.jpg


wpadlo tez nowa tarcza z dociskiem lozyskiem  i nowy dwumas


giahs59y.jpg


ohvbpdgi.jpg


no i w sobote przymierzalem nowe kolo ktore moge kupic jakim jest BBS CH 8,5 i 10 et20


e3bsearn.jpg


z9pezl5y.jpg


632whqbh.jpg


7kel4cu4.jpg



auto brudne wiem :D ale nie blo czasu by umyc do zdjec ;) zastanawiam sie czy ich sobie nie zostawic i nie sprzedac słoneczek.


pozdrawiam





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako zwolennik BBSow jestem zdecydowanie na tak

dla mnie krok milowy w przod,raz ze wyglad a dwa sa lzejsze

mimo ze mialem je na 2 autach to wlasnie szukajac E90 chcialem je zalozyc,moze nie jako docelowy komplet ale jako 2

powiedz jak tam z miejscem w blotnikach,jakie opony,nadkola rolowane cos? przycierki sa?

bo jak wkoncu kupie E90 to planuje taki setum na wypady itp jako ze to 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sa wystawione ;)

 

 

Rafael powiem tak parametry BBS'ow to przod 8,5 et20 i tyl 10 et tez 20 a sloneczka mialy et24 i je mialem na centymetrowym dystansie i nic nie przycieralo. na fotkach tez sa zalozone te 1 cm dystanse wiec felgi wystaja o 4 mm wiecej od sloneczek. aktualnie przod mam negatyw 1 stopien, a tyl 2 i przod chce wyrownac by tez bylo 2 stopnie wiec mysle ze bedzie dobrze, a z tylem aktualnie na BBS'ach jest 235/35, ale juz smietnik i ma wpasc 225/35. nie wiem jak z przycieraniem bo tylko felgi wrzucilem na auto wyjechalem z garazu pstryklem foto i sciagalem, ale mysle ze z opona 225/35 bedzie dobrze bo sloneczka byly 4 mm mniej wystawione i z opona 235/35 i nie obcieralo nawet gdy jechalem w 4 osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie też CH lepiej pasuje. Na przód na te 8,5 raczej bym polecał 215/35. Ja na LM mam też z przodu 8,5 i 225/35 tak średnio leży. To też zależy od opony moje to Conti. Może jakieś Ventusy 225/35 by się lepiej ułożyły. Tak czy inaczej, jak masz opcje jakiejś przymiarki to spróbuj jednak 215/35. Z Tyłu na 10J jak najbardziej 235/35 jest ok ale nie Michellin PS bo ten jest nadzwyczaj baloniasty. Conti znowu 235/35 nie mogłem nabić bo im brakuje. Bridgestony mi chyba najlepiej leżały.

Ogólnie dobra maszyna z tym motorem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam

 

o8d3nwoc.jpg

 

więc tak cały czas coś tam pomału działam. zderzaki dałem do pomalowania bo tylny byl odarty a przod juz mial odpryski.

 

opony już wrzucone na flegi i na przod na 8,5 wlecialo 215/35 a na 10 wlecialo 225/35

 

2v4f2fly.jpg

 

i tak tyl siedzi aktualnie na 1 cm dystansie a z przodu siedzi na 1,5 cm zwiekszylem negatyw docelowo ma byc taki sam jak z tylu czyli 2.20 stopnia jak jest okaze sie jak pojade ustawic geometrie

 

było tak

 

jo8uop6a.jpg

 

aktualnie jest tak

 

vbbz5lor.jpg

 

7cvxvo3v.jpg

 

korzystajac z okazji ze auto stalo postanowilem po tej zimie deko odswiezyc lakier i wyszlo to tak

 

z9gxrxvy.jpg

 

2m4uej8e.jpg

 

wpadly tez takie male gadzety :D

 

7zo72s3o.jpg

 

qp92bhsn.jpg

 

no i postanowilem kupic nasadki na szpilki czarne ;)

 

j8evn9t2.jpg

 

 

teraz zostalo zalozyc przedni zderzak i pojechac na geometrie jak poskladam do kupy wrzuce co z tego wyszlo

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...