Skocz do zawartości

[E36] Damian-E36


Damian-E36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na tym forum,

Chciałbym zaprezentować swoje BMW E36 coupe 1,8 IS. Auto posiadam sześć lat. Auto jest jak to mówią golasem. Auto nie jest szybkim i jednorazowym projektem. Było u mnie połowę swojego żywota.

o5byig.jpg

9lg5g6.jpg

ojeekh.jpg

33ytmck.jpg

a4l75i.jpg

jjmrnd.jpg

fa1lkh.jpg

2q025pj.jpg

2hyi39s.jpg

2ms3c6h.jpg

34j4rj8.jpg

Auto używałem do jazdy codziennej przez 3 lata. Następnie stało w garażu. W aucie zrobiony był swap M54B30. 

2ntzc.jpg

5krqrs.jpg

rw0v49.jpg

4gq3ab.jpg

Co do auta i do kół. Błotniki będą robione na ostro+negatywy przód i tył. Parametry kół RH ZW1 9,5J i 10,5J. Do tego dystanse 25 mm oczywiście RH. Koła będą robione w pełnej polerce ale jeszcze nie są skończone. Tylne ranty mają 3,75 cala i zostały kupione nowe oryginalne z firmy OZ SCHMITH. To nie są żadne customy ani samoróby z od Lucka redy'ego

2n1akj6.jpg

xfqc75.jpg

qpqa2a.jpg

16k2reh.jpg

20s7lfl.jpg

Kolejną rzeczą jest sprzęgło. Było M20 kompletne od Metana z tego forum. Niestety nie zdało ono egzaminu, chodziło tak jak w ciągniku czyli ciężko. Koło zamachowe było zrobione na osiem kg.

e602a564b87c2861.jpg

8e74f4efabd0b14e.jpg

91fbe9601fd6bbf6.jpg

9be6ed7c848ccac8.jpg

Zestaw został sprzedany. W tym setupie będzie nowy docisk M57 Lucka + tarcza z M30 pokryta kewlarem i koło customowe od Otoczaka 5kg. Obecnie auto jest przygotowane do malowania. Wszystkie uszczelki ASO, listwy boczne M-pakiet, Zderzaki używane przód tył M- pakiet z tyłu zostało PDC i oryginalny dyfuzor z ASO. To by było na tyle fotki będą niebawem. Auto jest kompletnie odbudowywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek  przyszedł mi dyfuzor z ASO ale z tego wszystkiego zapomniałem zrobić zdjęć jak był w oryginalnym opakowaniu. Wleciał także zderzak w idealnym stanie, nie jest powyszczerbiany ani połamany.Natomiast z pdc które kupiłem na allegro nie jestem do końca zadowolony ponieważ listwy są wyblaknięte. Doszły do tego lampy M-pakietowe w idealnym stanie. Na razie tylko dwie fotki, były robione na szybko, ale będzie więcej i będą bardziej szczegółowe.27zvzpk.jpg

2wlt2c9.jpg

 

Zderzak nie był przykręcony tylko przymierzony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

dobre graty fajna baza kolor auta też fajny ale... ja mam ciut skrzywione podejście do aut i lakierowanie - podkładowanie wszystkiego jak leci wygląda mizernie wiem że spinek zderzaka nie widać ale mnie takie szczegóły kłują w oczy. Tak czy siak powodzenia

dziękij za uwage będą nowe tak jak reszta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...