Skocz do zawartości

[e39] --=CZARNY=-- 528i M-Pakiet IMOLA


--=CZARNY=--

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...

Odkopię trochę temat, E39 ma się dobrze, cały czas dzielnie służy i jestem z niej mocno zadowolony. Wizualnych modów na germana na razie nie było, bardziej ogarniam auto mechanicznie wymieniam, poprawiam to co trzeba. Za wszystkie porady, wymiany, serwisy serdecznie dzięki dla LEO (BMW Expert z Wrocławia)

 

 

Ostatnie czasy wymienione zostały:

 

-nowa pompa wody Ruville

-nowe rolki napinaczy

-nowe drążki kierownicze + końcóki LEMFORDER

-nowe osłony na końcówki drązków

-nowe gumy stabilizatora OEM

-używane mocowania stabilizatora (poprzednie były wygięte)

-nowe regulatory lamp (stare były doszczętnie rozsypane)

-nowe świece NGK

-nowe filtry kabinowe (węglowe)

-nowe lampki podświetlenia tablicy

-wycieraczki BOSCH

 

Zostały osunięte również drobne wycieki:

 

-uszczelka podstawy filtra oleju OEM

-simering wału przód OEM

-simering wybieraka OEM

 

Auto niedługo zapadnie w sen zimowy a ja w tym czasie zrobię listę kolejnych wymian, napraw i na wiosnę działam dalej by było jak sie należy.

 

Pozdro

 

zn2zd0.jpg

 

35lxldx.jpg

 

1z5rm0i.jpg

 

2mpy9hv.jpg

 

119p65g.jpg

 

az6g6u.jpg

 

2lufk81.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Siema. Mały up... na wstępie Wszystkim wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku ;)
IMOLA pozdrawia i ma się dobrze od przeszło miesiąca mimo zimowych kapci i tak odpoczywa nawoskowana w garażu nie ma parcia i potrzeby by ja męczyć w tym klimacie...
Wpadł nowy aku poprzedni skończył żywot tym razem VARTA 85Ah 800A Silver Dynamic
2tea42gb7mw2.jpg
 
Wpadły tez tak jak było zaplanowane czerwone dekory w macie, było z tym sporo zabawy i rozbierania by okleić to tak jak trzeba a nie na skróty jak w wszystkich filmach instruktażowych ale z efektu jestem mega zadowolony wnętrze nabrało smaku i na żywo idealnie to wygląda na imoli.
 

1
263u4w629kos.jpg
2
setjev1wshbq.jpg
3
8x3rvcsor7ii.jpg
4
zvqpllsjxvc0.jpg
5
q185fdg9qwd9.jpg
6
99yctm841thy.jpg
7
jpcg3ogx10bh.jpg
8
7sbjuqy59lko.jpg
9
hsiwwhf0d63b.jpg
10
s05xut8cxprw.jpg
11
4um7seysolwk.jpg
12
akbxtyfenqwj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, jednym sie bardzo podoba innym mniej lub wcale natomiast ja jestem bardzo zadowolony z efektu i wyszlo tak jak to zamierzałem i myślę że idealnie bedzie pasować do mojej koncepcji auta którą mam już po części ułożoną w głowie. Myślę ze gdyby listwy były w polysku bylo by jak na festynie, natomiast w macie na zywo wygląda to poprawnie tym bardziej do imoli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...