Skocz do zawartości

[e39] --=CZARNY=-- 528i M-Pakiet IMOLA


--=CZARNY=--

Rekomendowane odpowiedzi

w jaki sposób zostałeś naprowadzony na to że to vanos ? pytam ponieważ mam podobnie, na zimnym dramat, a i na ciepłym się to zdaża chociaż jakieś 10 razy rzadziej ..

 

a co do auta - kozak, idealny dupowóz :)

Internety mi prawdę powiedziały :D a tak na poważnie to właśnie przez internet a bardziej filmy użytkowników zostałem naprowadzony na ten trop ale sporo musiałem przekopać by do tego dotrzeć na pierwszy rzut słuchając mechaników i czytając  fora to leciałby do wymiany cały osprzęt od świeć/cewki, odma, przepływomierz itd.... znalazłem kilka filmów  z dokładnymi objawami które zakończyły się sukcesem po wymianie uszczelniaczy czego sam mechanik mi nie gwarantował a bardziej obstawiał odmę i jej przewody... 

 

Objawem było tylko dławienie na biegu jałowym podczas rozgrzewania do ok 50 stopni, nie było braków spadku mocy czy też szarpania... najgorzej było w minusowe dni gdy silnik długo łapie na postoju temp po kilku minutach dostawał takich zawahań ze gasł.. tylko tak jak piszę u mnie występowało to tylko podczas rozgrzewania na postoju w trakcie jazdy nic kompletnie się nie działo...

 

Pieknie to wszystko razem się zgrało nawt ta dokładka jakoś wygląda a nigdy nie bylem jej zwolennikiem :wink:

bo ta dokładka bez gleby wygląda komicznie tak samo jak szerokie koła na wysokim zawieszeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem z obrotami. Jak wskazówka dojdzie do niebieskiego pola to obroty zafalują, ale tylko raz. Czasem spadnie na 200obr/min a czasem nawet zgaśnie. Żadnych braków mocy, efektów podczas jazdy itd. Tak jak piszesz tylko podczas rozgrzewania na postoju. Była tylko wymiana uszczelek czy też ustawienie vanosa albo rozrządu? Dużo trzeba rozbierać?

 

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Siema E39 miało we wrześniu małą stłuczkę parkingową cofający starszy Pan nie zauważył czerwonego BMW i cofnął prosto w przód e39 ucierpiał lekko zderzak listwa i błotnik. By nie dokładać do tego interesu i nie szarpać sobie nerwów z ubezpieczalnią auto poszło na warsztat i rozliczenie bezgotówkowe oczywiście z  OC sprawcy. Wpadł nowy zderzak OEM nowa listwa OEM a błotnik został naprawiony i przy okazji polakierowana została tylna klapa, gdzie wyszła ruda standardowo przy podświetleniu tablicy.

E39 Ląduje niedługo na sprzedaż w głowie zrodził się inny plan, ciśnienia nie ma wiec na razie spróbuję na forach by poszła w dobre ręce

E1QRbDJ.jpg

94XvxOd.jpg

MpW9bpT.jpg

cRDBOKg.jpg

0t9FIEz.jpg

7Jkj1l9.jpg

Oo07z9c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema korzystając ostatnio z ładnej pogody i nowo otwartego odcinka S5 postanowiłem przepalić imolkę i zrobić jakieś foty i wszystko było fajnie do puki po powrocie nie podniosłem maski a tam...? chłodnica zrobiła psikus, zaczął puszczać standardowo króciec odpowietrzający, na szczęście wypluło z 2 setki... wiec szybkie zakupy i już jest nowa chłodnica wraz z płynem do całego układu chłodzenia ;) Pozdro
1
bubg64n.jpg
2
2xx7jIp.jpg
3
7BcbpjA.jpg
4
f8cRq2Z.jpg
5
McYdxKG.jpg
6
PDkjEOZ.jpg
7
OdDu0eo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • dawid82 zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...