Skocz do zawartości

[E36] British-Racing Green by Budrys


Budrys

Rekomendowane odpowiedzi

Są już RC 300 na aucie inaczej hamulce by nie weszły tam ale muszą pójść do odnowienia bo maja ubytki.  Z tym im sie nie spieszy bo przyszly sezon za pare miesiecy dopiero. Obecnie w planie na najbliższy czas jest przednie i tylne zawieszenie z wymiany którego bedzie fotorelacja należyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszły sezon,który bez wątpienia będzie gruby pod znakiem syndykatu ;)

Też tak właśnie czuję ze przyszły sezon będzie syty w nowe projekty, i na GERMANFEST INTERNATIONAL W CHOTOWEJ ładne projekty wyjadą, a ten będzie do tej pory jeszcze bardziej dopieszczony. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Do estroil jeszcze troche barakuje tam juz jest prawie ze Perfect tutaj opony to troche droga w las... Spasy to samo ale mimo wszystko 2 miejsce po Broderze reszta e36 w rym stylu się chowa.... Oby tak dalej!

 

 

 

Racja . Opony droga w las bo słabej firmy? no tak, a ile ja na nich bedę jeździł? tylne sie spalą a przednie od negatywu wessie. Co do spasów no to również uważam ze ich nie ma ale tylko dla tego, że nie poszło to jeszcze pod młotek. Dzieki za zwrócenie uwagi :D Owszem na obecną chwilę brodera to auto nie przeskakuje i jest jeszcze duzo do zrobienia no ale panowie ja dopiero rok mam to auto, żyje i zarabiam w PL dajcie czaaassu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja . Opony droga w las bo słabej firmy? no tak, a ile ja na nich bedę jeździł? tylne sie spalą a przednie od negatywu wessie. Co do spasów no to również uważam ze ich nie ma ale tylko dla tego, że nie poszło to jeszcze pod młotek. Dzieki za zwrócenie uwagi :D Owszem na obecną chwilę brodera to auto nie przeskakuje i jest jeszcze duzo do zrobienia no ale panowie ja dopiero rok mam to auto, żyje i zarabiam w PL dajcie czaaassu

 Nie chodzi o firmę opon  :D chodziło mi o słabe naciągi i profile popracujesz nad tym i będzie dobrze, lepiej dać węższe opony niż traktować mocno nadkola młotkiem. Jak ma zostać gleba jak jest to ok jak ma być niżej to szkoda nadkoli tylko tyle.... reszta perfect! działaj bo świetnie Ci to idzie.

Ps. świetnie mi tu leżą kolorystycznie do nadwozia te ciemno żółte kapsle BBS

 

dla porównania naciągów, myślę ze się nie obrazisz ;)

1428436989_by_NightStalker93.jpg?1428437

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że brak naciągu to wina marki opon gdyż u brodera na przodzie również są albo były 215/35 tylko opony dobrej firmy... O tyle nie mowie bo on ma 10j z tyłu ja mam to samo co na przodzie czyli 8,5. No i wiesz, co ja mam tu do zejścia w dół? 1 cm? schwert na równym jest od ziemi około 5cm, Opony o mniejszym profilu z przodu dać nie moge bo zrobi się japa... Ale ja już mam plan na to wszystko jak poukładać wiec spokojnie na kolejny sezon będą spasowane no może nie tak jak u innych ale niezgorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...