Skocz do zawartości

[E36] British-Racing Green by Budrys


Budrys

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

witam
Elementy zawieszenia poszły do piaskowania i malowania proszkowego  (kolor czarny), do tego tylne zaciski w kolor złoty no mam nadzieje ze będzie OK . Do tego w planie jest poliuretan belki i wahaczy(tylko mam wątpliwość do pływającej tulei wahacza podobno krotko wytrzymuje czy to prawda?) po za tym camber arms, przewody hamulcowe w stalowym oplocie, nowe łożyska SKF,  i szczeki ze sprężynkami również nowe. właściwie każdy element zawieszenia i układu hamulcowego będzie nowy po za tarczami bo mam dobre używane, a potem zmienię na większe.
219nbex.jpg

Wpadła w końcu tylna kanapa z podłokietnikiem ale myślę o rollbarze  i wyrzuceniu kanapy.
5vcb46.jpg

Kilka potrzebnych rzeczy do mycia
1goenn.jpg

No i takie tam dwie foty.
w02xvt.jpg
ojk0oh.jpg


Myślami nastawiam sie na taki styl + shwert na pewno nie ze wszystkimi szczegółami jak na foto ale coś w ten deseń.
paulbrg_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zmiany na plus :) nawet ten carbon nieźle wyglada

 

nieźle ? carbon wygląda idealnie, jak oryginał... a może to jest ori carbon ? jesli tak to skąd dorwałeś i w jakiej cenie ?

 

generalnie przemiana niesamowita, gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała dziś na lotnisku jak dobrze kojarzę ;) kolor robi mega robotę ;)

Tak byłem dziś na lotnisku. Z kolorem lepiej trafić nie mogłem i to nie podlega dyskusji nawet, mi pozostaje dbać o lakier i blacharkę a resztę zrobi już zieleń...

 

nieźle ? carbon wygląda idealnie, jak oryginał... a może to jest ori carbon ? jesli tak to skąd dorwałeś i w jakiej cenie ?

 

generalnie przemiana niesamowita, gratulacje !

Nie nie jest to oryginalny carbon jaki występował w m3 GT.  Jest to hydrografika w złocistym carbonie. Nie ma opcji dorwać ory. te elementy.

Metamorfoza jak nie patrzeć jest ale jak na moje plany patrzeć to zaledwie początek... silnik też jest w planach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie nie jest to oryginalny carbon jaki występował w m3 GT.  Jest to hydrografika w złocistym carbonie. Nie ma opcji dorwać ory. te elementy.

 

Sam szukałem latami, ale jest możliwe trafienie ori konsoli z GT . Sam niedawno taką kupiłem zresztą, z jednego auta z forum  :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

siema

Na wstępie dziękuję za wyróżnienie na 3 erfest poczułem sie doceniony i zmotywowany. Dzięki

2i8iwll.jpg

 

Elementy zawieszenia są już po wypiaskowaniu i pomalowane proszkowo na czarno. Niestety nie mam kiedy tego odebrać i zdj nie wrzucę. 

Mam za to śrubki i elementy układu hamulcowego które wrodziły z ocynku.

30bpi81.jpg

 

 

Wpadła rozpórka wiechersa, chce ja tylko odświeżyć bo jest poobdzierana z farby gdzie nie gdzie.

ostpad.jpg

 

fjlvnr.jpg

 

 

Schwert nie jest oryginałem raczej ale jest zrobiony z ABS. Dobra niemiecka pod.eba jest zadowalająca wytrzymała, Są też ekeny oryginalne tylko  jeden obłamany i muszę dokupić jakiś. Mam zamiar też przełożyć plaster miodu zamiast kratki ponieważ stylizować auto będę na m3 GT a tam nie było kratek. Schwert z kratką też się nie komponuje już tak dobrze raczej.

 

2mcim45.jpg

 

Własnej roboty mocowania dające możliwość regulacji wysunięcia Schwerta

 

349cj5z.jpg

 

 

 

 

Tak to wygląda wstępnie, nie przykręcone ekeny ani płyta, wszystko tylko przystawione do zdj. Będę musiał pomalować hokej ekeny i schwert w ten sam odcień bo się różnią i źle to wygląda na razie.

 

t6e3b6.jpg

 

2wozqmw.jpg

 

Chiałem zająć sie zawieszeniem tylnym ale autem nie jeżdżę za dużo wiec część hajsu przeznaczę na risery i lakierowanie elementów żeby to dopiąć. Póżniej tylko wymiana przednich Hamulców na cos wiekszego pod tarcze hamulcowe 333mm średnicy i 32.5 grubości i zajmę sie zawieszeniem. To by było tyle na dziś SIEMA!

fpcpjo.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...