Skocz do zawartości

[E36] British-Racing Green by Budrys


Budrys

Rekomendowane odpowiedzi

lapka666 ona nie była taka zła, porostu odchamiona na początek została bo widać ktoś nie miał ręki do modów heh.

 

 

Zbiorniczki nie sa najważniejsze oraz kolor pokryw, kiedyś zmienię ale musze pojeździć, Swoją drogą kto z was widział to na żywo? zdjęcia nic nie pokazują co do efektu po otwarciu maski...

Auto w trybie awaryjnym kreci się do ok 5 tys jeszcze nie wiem dlaczego ale szczerze powiem, ze nie odczułem braku max odcinki oraz  wielkiej potrzeby kręcić go do wyższych obr.

 Na 6b przy predkości 140km/h mam 2 tys obr przy 100km/h 1500. coś pięknego. Co do wydechu to jest fenomenalny, w trasie jest ciszej niż moje poprzednie 2.8 na wydechu ory + G power końcowy, tu kompletnie nie słychać wydechu wiec ani trochę nie jest meczący z kolei jak sie dociska gaz to wydobywa sie ten piękny dźwięk vki. Z MG Motorsport nie sadziłem, że będę aż tak zadowolony...

Po pierwszej jeździe wyszło kilka ,,nowości'' i trzeba je sprawdzić, wspomaganie ciężko chodzi, a nie powinno, jest tez wyciek z pod napinacza, odcinka na 5 tys, oraz pojawił sie dźwięk w skrzyni biegów(jakiś zbliżony do zużytej dwumasy ale raz jest raz go nie ma to tez nie wiem co o tym sądzić, a u mnie jest jednomas wiec zostaje skrzynia na pewno) 

Dyfer po przygodach z usługą składania ale nie wydaje żadnych dźwięków bynajmniej na razie wiec jestem zadowolony. Jest taki  minus i żałuje ze wcześniej tego nie przewidziałem lub tez świadomie to olałem, w środku auta jest piekarnik, grzeje niesamowicie, będę musiał dać osłony termiczne i koce na kolektory bo masakra jest...

 

Spontaniczny filmik, można w końcu zobaczyć tyłek z 10j bo już te 8,5 to koszmar byłby przy v8

 

https://youtu.be/wOaymAj5h1o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej nie napiszę, że mi się to podoba, ale nie napiszę też że mi się nie podoba 4.gif 

chciałem odnieść się do innej kwestii zaobserwowanej ostatnio na forach i sory że padło na OT akurat w Twoim temacie 

do rzeczy:
 

"na forach BMW i nie tylko jestem już jakieś 13 lat i ostatnio w całym forumowym społeczeństwie (bmw3er, bmw-syndykat, bmw-e30, bmw-sport) zauważyłem pewne prawidłowiści, które nie do końca są spoko i które wg mnie są zaciągnięte z tego yebanego facebook`a (z którego z racji szybkiej komunikacji z rożnymi osobami itd. sam jestem zmuszony korzystać) 


- chodzi konkretnie o to, że wszyscy starają się tylko wytknąć innym jakieś błędy, niedoskonałości, wady itp... nie wiem czy to wynika z ludzkiej zazdrości, zawiści i tym podobnych, ale pamiętam dawne zloty, galerie na forach, spotkania gdzie ludzie nawzajem rozmawiali, oglądali, przybili piątkę, wygrzmocili browarka i pobajerzyli na luzie 

- teraz tylko bo to złe, tamto nie taki kolor, ten taki, a tamten inny, ten ma pieniądze stąd, a tamten nie wiem skąd new_bag.gif new_thumbdown.gif 

- i jeszcze lepszy temat to robienie sobie za plecami new_bag.gif 

qr** mamy wspólną pasję, a jednak jeden patrzy jak tu drugiemu "zayebać kosę pod żebro" 

a najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy nie mają nawet swojej galerii na żadnym forum i choooj wie czym jeżdżą, ale okazuje się że są wielkimi znawcami w każdym temacie new_smoke.gif " 


UWAGA - NIE PIÅEM DO NIKOGO W TEMACIE, PO PROSTU MEGA TO UOGÓLNIÅEM 

SORY ZA INTERPUNKCJĘ - JUŻ PADAM NA TWARZ PO CAÅYM DNIU W GARAŻU 10.gif 


POZDRO DLA WSZYSTKICH 



a Ty Budrys działaj dalej - podobno w tym roku na 3erFest prowadzę paradę Twoim V - więc zrób wspomę, cobym zakwasów nie miał, bo kieliszka nie będę mógł dźwigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle lecisz z tematem! 

 

Jak rozwiązałeś problem ze skrzynią biegów?

dzieki.

Nie wiem o czym mówisz, nie miałem żadnego problemu ze skrzynia biegów. chyba ze chodzi ci o odglosy z niej? to wczoraj napisałem posta kiedy miałem to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.

Nie wiem o czym mówisz, nie miałem żadnego problemu ze skrzynia biegów. chyba ze chodzi ci o odglosy z niej? to wczoraj napisałem posta kiedy miałem to rozwiązać?

Źle się wyraziłem! Skrzynię z V8 wsadzałeś czy coś innego można wyrzeźbić?

 

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vmasher serio? Siedzisz tu nie od dziś i piszesz takie rzeczy? A co on małe dziecko, że nie potrafi krytyki przyjąć na klatę na najbardziej konserwatywnym forum? Serio uważasz, że powinno się bić brawo i klepać po placach za malowanie silnika w wizję właściciela? A może mamy mówić bo bardziej delikatnie żeby chłop się nie załamał? Szydera zawsze tu była i to jest piękne... To że ludzie to negują nie znaczy, że nie szanują jego decyzji... Chodzi o konsekwentność i pewne ramy jakie to forum samo ustaliło. Niestety komora odbiega od nich bez względu czy komuś się to podoba czy nie. A to, że budrys odwalił profi robotę to każdy widzi więc dziwny jest ten Twój "żal". Może sam miałeś słabszy dzień :-P A inne fora mnie nie interesują bo ich nie znam  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lapka666 o co Tobie chodzi? Doebales się do mnie jakbym miał problem z przyjęciem koloru tych zbiorniczków ( nie silnika ) przecież ja nigdzie nic nie napisałem takiego, a wręcz przeciwnie powiedziałem, ze liczę się ze zdaniem ludzi z forum... I to mnie wku..wilo własnie, ze mącisz ludziom w głowach mówiąc nie prawdę... Vmasher mówił do ogółu tego co się dzieje na forach, a nie ze wstawił się za mną bo ja płacze jak dziecko... Ja tak to zrozumiałem ale ty chyba na sposób który Ci pasował.
Mnie jakby ktoś nie zauważył nie trzeba klepać po ramieniu, bo i tak idę w wyznaczonym celu

Wrócę jeszcze na chwilkę do zbiorniczków bo mnie zastanawia to dlaczego nikt nie zwrócił uwagi w innych ,,projektach,, na zbiorniczki? W1dawca(e30), Zygzag(e30s), gdzie jest ta konserwatywność w tym momencie? Jest plan na zmianę tych zbiorniczków na nowe ale jak już pisałem nie od razu ku..wa. Nie trzeba mi pisać w każdym komentarzu tego samego w dodatku od jednej osoby...
 

 

Niestety komora odbiega...

Wychodzi na to, że nie powinno być tu tego silnika bo odbiega od ram... ory 1,8 m43 trzeba bylo wlozyc

 

Ja mam dość

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że pociągnę ten zjebany off top dalej - LAPKA pochwal się swoim autem, bo masz zawsze najwięcej do powiedzenia na NIE w kazdym temacie

 

Jaka konserwatywność ?? A te wszystkie e46 i inne z odpadającą rdzą na kołach 15" obklejone po bokach naklejkami bmw-syndykat.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest kozak w każdym calu, uwagę przykuwa sam silnik a nie to co wokół niego. Budrys nie zwracaj uwagi na takie zaczepki zwłaszcza od lapka666 bo sam nic w tym stylu nie osiągnął a najwięcej ma zawsze do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zwrocilem uwage na lapke. Gdzie caly czas pisze to jest syndykat itd. To robisz zle i to. A sam swojego auta nie pokaże.

 

Budrysa auto robi robote od pierwszego 3er festa gdzie sie pojawil i co rok jest tylko lepiej. V8 w e36 to nie jest latwa sprawa. Swap robi pół roku a zbiornicznki ewentualnie zmieni w godzine. Co za problem.

 

 

 

Jeszcze raz graty za v8 no i 10j na tyle :)

 

Ale najlepsza robote w aucie i tak robi BRG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu najlepiej widać że co oryginał to oryginał! Bo rozumiem że to chciałeś pokazać ;)

Nie akurat nie o to mi chodziło żeby pokazać co oryginał to oryginał tylko że jaki szatan wpadł pod maskę bo akurat zbiorniki nie rzuciły mi się w oczy tylko motor jaki jest.

Wszystko jest co prawda na trytytce ale to rozwiązanie chwilowe

2hp6s90.jpg

Nie mogę się doczekać czerwca żeby zobaczyć i usłyszeć tego szatana w nowym wcieleniu na GF po raz kolejny na żywca!!! :) A i Badrys gdzie rozpórka? ;)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże jakie mizianie :) Za tym tęskniłeś vmasher? :) Nigdy nie byłem z tych co klepali się po plecach bo nie jestem miękką du** i tego nie potrzebuje. Auto budrysa jest kot ale moim zdaniem z komorą przedobrzyl. Tyle w temacie ode mnie. I tak dużo osób co znają temat wie że mam często rację ale nie chcą bić piany... Ciekawe tylko skąd się biorą polubienia moich postów. I nie ma znaczenia czy mam tu auto czy nie bo to forum publiczne... KONIEC OFFTOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mało się znam  ;) ale tak patrząc mocno z góry na komorę to te "zbiorniczki" są mało widoczne i nawet mi to pasuje. Nie rzucają się w oczy. Budrys, a może pomaluj obudowę chłodnicy w kolor pokryw silnika? Tak tylko aby zobaczyć czy ładnie się to zgra, bo patrząc na czystość komory to lśniąco-czarny silnik jak najbardziej tu pasuje. Chociaż z drugiej strony jak pomalujesz pokrywę chłodnicy to wizualnie nie będzie pasować dolot i przepływka, ehhh. zawsze coś...   ;)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże jakie mizianie :) Za tym tęskniłeś vmasher? :) Nigdy nie byłem z tych co klepali się po plecach bo nie jestem miękką du** i tego nie potrzebuje. Auto budrysa jest kot ale moim zdaniem z komorą przedobrzyl. Tyle w temacie ode mnie. I tak dużo osób co znają temat wie że mam często rację ale nie chcą bić piany... Ciekawe tylko skąd się biorą polubienia moich postów. I nie ma znaczenia czy mam tu auto czy nie bo to forum publiczne... KONIEC OFFTOP

 

Mizianie... Wg Ciebie każda pochwała i docenienie pracy teraz to klepanie po plecach? lapka666 jedyny twardziel i obrońca starego german stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...