Skocz do zawartości

[E36] British-Racing Green by Budrys


Budrys

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówi KUJON przekombinowałeś komorę. Wygląda to słabo. Zbiorniczki i dekle trzebo było zostawić w oryginalnym barwach. Może gdyby to jeszcze był mat a nie połysk ale i tak najlepiej jest w oryginale. Ciężko nie jest to odkręcić więc może jeszcze kiedyś to zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac w ten sposob to owszem konsekwencji brak. Ja jednak kierowalem sie kolorystyka czyli to co nie pasowalo czyli jasne zbiorniczki albo na czarno albo zielono, padla decyzja ze zielone. Wspomagania i podstawa sa czarne i pasuja do czarnego silnika i reszty klamotow pod maska. A czy jest to tj. powiedziales Istambul... To nie wiem troche tak ale bardziej wtedy gdyby to bylo auto blizsze zgodnosci z vinem. W kilku autach z PD juz widzialem czarne zbiorniczki wyrownawcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydu nie ma i zapewne na GF nie odpędzisz ludzi od komory silnika, ale dla nas typowych konserwatystów klasyki to jednak tuning na siłę. Składaj wszystko do kupy odpalaj, szlifuj niedociągnięcia jakie zawsze wyjdą podczas eksploatacji przy takim swapie a potem pewnie zadbasz z czasem o ten "dizajn' ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi KUJON przekombinowałeś komorę. Wygląda to słabo. Zbiorniczki i dekle trzebo było zostawić w oryginalnym barwach. Może gdyby to jeszcze był mat a nie połysk ale i tak najlepiej jest w oryginale. Ciężko nie jest to odkręcić więc może jeszcze kiedyś to zmienisz.

W tej sytuacji przypomina mi sie tekst ...mi sie podoba i robie pod siebie... Otoz ja sie bardzo licze z opiniami forumowiczow poniewaz forum to zbior ludzi z dobrym gustem co widac po ich autach. Szczerze mowiac to chcialem zrobic cos niekonwencjonalnego i liczylem sie z krytyka ale nie uwazam na pewno ze komora wyglada to slabo bo duzo slabiej wygladaja komory po ,,pseudo swaperach,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że Budrys robi gruby projekt poświęcając setki roboczogodzin a na forum ktoś mu bezlitośnie napisze że jest du** istamublska bo zbiorniczki są w zły kolor. Wiadomo że można to do wiadomości przyjąć ale jak się właścicielowi podoba to najważniejsze. Na każdą śrubkę w ocynku nikt uwagi nie zwróci, a na taką pierdołę jest strona narzekań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najważniejsze jak się właścicielowi podoba" rzygam tą gadką ! Jest to synonim powiedzenia "znowu w życiu mi nie wyszło...". Jeżeli komuś "się coś podoba i robi projekt pod siebie" to nie zakłada galerii na FORUM DYSKUSYJNYM którego założeniem jest wyrażanie opinii w konkretnym temacie przez konkretną grupę ludzi, nieważne czy Syndykat, forum performance czy miłośników motoryzacji. To że Budrys robi robotę wsadzając profi V8 do E36 to nie podlega dyskusji ale nie można siedzieć cicho albo klepać się po ramieniu tylko dlatego że wsadza V8. Na Syndykcie zawsze jakość szła w parze z estetyką, a jeżeli coś odbiega od ogólnie przyjętych kanonów to są takie a nie inne opinie, zwyczajna krytyka ale nie złośliwość itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekiel i zbiorniczki zmieniłbym na ori ponieważ są elementy, które są w ori kolorystyce i takie powinny zostać, bo to trochę wygląda tak jakby np wycieraczki polakierować na zielono bo będą pasować do budy albo listwy. Jeśli chodzi o rozpórkę to pokazuj bo to jest akurat element, który nie ma swojego oryginalnego koloru i można ją lakierować tak samo jak sprężyny czy zaciski więc przy oryginalnej kolorystyce zielona rozpórka mogłaby dobrze siąść :)
Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najważniejsze jak się właścicielowi podoba" rzygam tą gadką ! Jest to synonim powiedzenia "znowu w życiu mi nie wyszło...". Jeżeli komuś "się coś podoba i robi projekt pod siebie" to nie zakłada galerii na FORUM DYSKUSYJNYM którego założeniem jest wyrażanie opinii w konkretnym temacie przez konkretną grupę ludzi, nieważne czy Syndykat, forum performance czy miłośników motoryzacji. To że Budrys robi robotę wsadzając profi V8 do E36 to nie podlega dyskusji ale nie można siedzieć cicho albo klepać się po ramieniu tylko dlatego że wsadza V8. Na Syndykcie zawsze jakość szła w parze z estetyką, a jeżeli coś odbiega od ogólnie przyjętych kanonów to są takie a nie inne opinie, zwyczajna krytyka ale nie złośliwość itp. 

 

Przesadzasz. Jeżeli odpowiednikiem "znowu w życiu mi nie wyszło" są nie tak pomalowane elementy pod maską to chyba ktoś przesadza w opiniach. Tak, jest to forum dyskusyjne i można sobie podyskutować, ale to nie jest wsadzanie do calibry spinnerów i spojlera. Facet pomalował zbiorniczki w kolor żeby był lepszy spas pod maską. To nie koniec świata ani powód do przekreślania projektu - a już na pewno wypominania przez dwie strony autorowi że dał ciała i żal. Tak mi się wydaje ;)

 

 

Dekiel i zbiorniczki zmieniłbym na ori ponieważ są elementy, które są w ori kolorystyce i takie powinny zostać (,,,)

 

No tak samo jak na przykład V'ka ori na pokładzie w e36 nie alpiny. Hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh chcecie to dyskutujcie, ja sie wypowiedzialem. rozporka jest zlota ale mi srednio wpasowala sie bo przykladalem i chce na zielono albo czarno juz sam nie wiem. Dajcie pojezdzic obczaic auto, wtedy przyjdzie czas na poprawki estetyczne itd, nie ukrywam ze mam różne wizje tej komory i tu zrealizowalem jedna z nich, a docelowa uprzednio miala byc calkiem inna. Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dizajn w M54 bił na głowę to V8, no ale V8 nadrabia innymi nie do końca widocznymi gołym atrybutami ;)

 

dokładnie, zgadzam się w 100%. i zbiorniczków bym nie malował w kolor tylko zostawił ori, tak jak zamiast połysku wolałbym w matowym kolorze motor, ale co tu gadać... to bzdety, a motor pewnie urywa dupę i o to chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...