Skocz do zawartości

[e39] W5EDEK 523I OTWOCKA SZKO�A GERMANIZMU


bono

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMACIE , 

 

Nadaję dziś gościnnie ze Stolicy BMW , czyli Otwocka, za kolegę W5EDEK ,który pojechał na ruc.hanie a że zdjęcia świezo zrobione , żeby się nie zakurzyły to KONIECZNIE dziś trzeba galerię zakładac.

 

Więc pomagam.

 

Plan był prosty, kupić... może jakieś e39? e38? 

 

Padło na e39, znaleźliśmy pewnej niedzieli, na mobile.de autko, całkiem fajne, trochę do ogarnięcia po fotkach. Ale z wypasami.

 

Za dwa dni auta już nie było... szukamy dalej, ale może się rozejrzymy popytamy po naszych itd. 

 

Ni z gruchy i Pietruchy napisałem do naszego Mirka czyli dawid82, czy ma coś fajnego, chwila moment dostaje info, zaraz fotki , odpalam pierwszą .... No k...a :D Nasze e39 o mobilków. 

 

Szybka gadka, podróż, przygody u dawida82, rondo BOKIEM w 4ech chłopa-bierjem. i...wracamy 523i :)

 

523i ma z Salonu:

-M-Pakiet wewnętrzny

-M-Pakiet zewnętrzny

-Czarny sufit

-Sporty w ALCANTARZE

-fajera - serducho

-serwotronik

-PDC

-ASC

-elektryka na wszystkie szyby

-Åokiec z tyłu

-roleta elektryczna tył

-szyberek

-rolety na boczne szybki

-klimkę - klimatronik

-Poduch dużo

-Zawieszonko m-pakiet

-halogeny

-Xenon przód

 

i jeszcze sporo pozycji, które potem rozkodujemy i wkleimy 

 

z pozycji dołożonych:

 

-Wydech kompletny EISENMANN

-Zawieszeni gwintowane KW

-felgi STYLING 95 19 cali

-Edek jeszcze dołożył jakieś Car-Audio i Mukacza oraz nawymieniał wszystkiego co było stare uszczelki, przewody przewodziki, wahacze, końcówki w tym aucie nawet działające żarówki na świeże :D

- GRABOL zrobił Czarne LAPMIONY.

 

-Ja dołożyłem starań żeby Auto wizualnie błyszczało lepiej  niż Jajca psa Edka czyli Armaniego. 

 

 

 

A tera będą zdjecia

 

IMG_5495_zpsnimypr3d.jpg

 

IMG_5517_zpsedobem2j.jpg

 

 

IMG_5572_zpswt8cpix6.jpgIMG_5567_zpsq5nbx5rc.jpg

IMG_5563_zps7hmyems9.jpgIMG_5559_zpsvq14vfb8.jpgIMG_5514_zpsffddrbc5.jpgIMG_5502_zpsqhb7htet.jpgIMG_5506_zps5xzsdp7g.jpgIMG_5521_zpsgbsf6sx9.jpgIMG_5537_zpsk9b4ozix.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...