Skocz do zawartości

[E30] Dobija M3 "biała strzała"


Dobija

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mowiąc to grubo poleciales :P

Sory ale gdybym mial wybierac jakas e30 z tego forum to Twoja była by jedna z ostatnich, a gdybym mogl kupic za nią e30 m3 to bym sie sekundy nie zastanawiał. Dla mnie nie to forum....

 

Interesujące...

a hejtuj sobie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mielzky

Boże ale to forum jest dziwne, jak się pojawi kolejne e36 na futurach albo sznyclach to wszyscy od razu się zbierają do grupowego konio bicia, ale jak pojawi się coś świeżego, jakiś inny swap, jakieś fajne auto, to połowe od razu du** boli że swap japońca do bmw, że japonia ssie i że ich silniki są daleko w tyle za niemcownią, jesteście nikim innym jak zwykłymi sajkofanami, myślałem, że chodzi o to, aby się w pasji wspierać i doradzać sobie, a nie cisnąć po sobie jak tylko jedna rzecz wypadnie ze schematu, słabo chłopaki, oj słabo..

Co do samego projektu gratuluje pomysłowości i z niecierpliwością czekam na rozwój prac, będzie smażyć, na pewno  :twisted:  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11046462_349244038615444_888364012110913

środek jeszcze pozostawia wiele do życzenia, jak narazie kubełki w skórze obszyte niebieska i czerwona nitka, customowe boczki, deska i panel srodkowy w czarnym flocku

 

pedalbox i pompy wilwood, reczny obp i balans hamulca przod/tył

 

zegary pewnie wymienie ale wyglądają tak:

1507105_895723437119306_7680771396893994

11348778_10204565715890863_1544901162_n.

10293740_898757010149282_121906742563751

Lotka super long flap dtm ze stanów :D

 

11420048_10204565636888888_2132593049_n.

auto podczas obklejania na biały kolor

 

 

11418185_10204565715930864_338920687_n.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna jest :mrgreen:  a więcej zdjęć gotowca?

Dzięki :D brak spasowania doprowadzał mnie do szału wiec zadnej sesji nie robilem zeby sie nie wkurzać, powoli coś tam dopieszczałem jeszcze pare fotek znajde. Ta fura chyba nigdy nie bedzie gotowa, cały czas coś modzę :P 

planuje zrobic fajna sesje jak zakończe swap i malowanie, a później ją obkleić na wzór DTM lub wsciekły pomarańcz. Ale to daleka przyszłość  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zabłysnąłeś teraz! :)

robię to co ty, tyle że nie hejtuje rzeczy o ktorych nie mam pojęcia...

Po 1.Tego że robisz to co ja to bym nie powiedział :roll:

Po 2. Nie mów mi o czym mam pojęcie a o czym nie bo mnie nie znasz 8)

Po 3. Póki co to nikt tutaj nie hejtuje tylko Ty mówiąc o oklepanych, takich samych germanach. Forum posiada 2 działy dla galerii: Pre German i Top Seria. Jak myślisz do którego działu pasuje Twoje auto? Według mnie do żadnego bo z serią to ma to wspólne tylko znaczki, a german to z tego taki jak z ciągnika bolid. :drive:

Po 4. Teksty w stylu włożyłem w to auto tyle ze moglbym kupic ori m3 też są słabe bo albo nie wiesz ile kosztuje ori e30 m3 albo Twój mechanik bardzo lubi Twój portfel a części kupujesz pozłacane ;d

Po 5. Według mnie auto fajne i na pewno bym sobie takim pojezdził ale dla mnie to zwykła upalarka.

Po 6. Te zegary- tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ile kosztuje ori m3 i wiem ile wykozylem kasy. Do tej pory byly dwie budy to jest drugi silnik. Za sam swap moglbym kupic e46. W tym problem kolego ze wlasnie nie masz pojecia bo nie wiesz jaka jest historia auta i co ile kosztuje. Faktem jest ze przeplacilem sporo bo to moj pierwszy projekt i byly bledy. Wg mnie pasuje do Top serii, ale to nie mi oceniac tylko adminom. A co do germana, i projectcarow to chyba wlasnie o to chodzi zeby nie trzymaly seri hah.

Powiedziales co wiedziales to idz hejtuj gdzie indziej bo smiecisz mi w temacie, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem oklepane germany, moja jest również w stylu german tyle że nie robiona wg schematu

vs

Wg mnie pasuje do Top serii, ale to nie mi oceniac tylko adminom.

 

W tym problem kolego ze wlasnie nie masz pojecia bo nie wiesz jaka jest historia auta i co ile kosztuje.

A co ma piernik do wiatraka? Papież jezdził tą E30? 

A co do cen... Gdybym miał e30 i wpakował w nią grubo ponad 100tys (bo tyle kosztuje ori m3) to na pewno wyglądałaby lepiej niż Twoja piwo

A co do germana, i projectcarow to chyba wlasnie o to chodzi zeby nie trzymaly seri hah.

Długa droga przed Tobą... :twisted:

 

To mój ostatni post w tym temacie.

33p59bl.jpg

RIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zluzujcie Swoje pośladki , bo Was rozjedzie Gang z Plebanii z Ojcem Rydzykiem na czele, pozabiera Wam samochody i dostaniecie po komplecie wrotek z Wąchocka, i będziecie razem z krowami miejscowymi zjeżdżac z górki i się sami wypierladac :)

 

Pozdro 899 RYJE , idźcie na wódę , a autem po zakończeniu prac, komisyjnie na mieście upalimy do wystrzału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robcie co chcecie z tym tematem. Powinna nas laczyc pasja a nie dzielic i klocic. Jezeli moje auto tu nie pasuje bo nie ma motoru od bmw i nie montuje do srodka skor i alcantary na podsufitke to mi sie nie chce rozpisywac kolejnych i bylych zmian w samochodzie. Tych ktorych to interesuje zapraszam na fejsa, tam jak narazie nie ma hejterow tylko ludzie z zajawka ktorzy sa ciekawi czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...