Skocz do zawartości

orzeł-> e60 530d


orzel

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę po ogarniałem i jest jak widać . Czekam na mocowania rolet z ASO. Muszę dokupić dekor w alu szczotkowanym ( spodobało mi się to zestawienie) i kilka innych dupereli
2c2a58c01089d1e4gen.jpg
ffc3e047b4a7846egen.jpg
3cb66776257abe9agen.jpg
1c1ab5f71759754agen.jpg
854fa20c49ad15b1gen.jpg
25a48e1e7f2b11e0gen.jpg
c6a9b42dbb36c46agen.jpg
podczas mycia
0d5f12ad6e80b4c6gen.jpg
30cae8bac2fddcaegen.jpg
3e7ed0f3dc80e5b9gen.jpg
85fa8c04d43c8808gen.jpg

bq8SmV0.jpg

 

I tak jak mówiłem fotele posiadają aktywne boczki, Czekam na ogarnięcie nowego panelu sterowania pod to , później kodowanie i w sumie gruby rarytas będzie hulał hue hue :D
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Raczej trzebabędzie spawać bo felga z 10 otworami ujowo będzie wyglądać, więc spawanie wiercenie, przerobienie nowego otworu centrującego, potem jeszcze malowanie, bo spawanie spali lakier,   stosowanie dystansu zmieniającego rozstaw jest średnim rozwiązaniem bo wtedy mniej mięsiwa wejdzie nam do nadkoli tracimy przy tym niecały cal rantu, tez to przerabiam, więc nawiert to jedyna opcja, chyba ze chodzi o felgi bez rantu :)  lub te ze zdjęcia mieszczą się z dwu-centymetrowym zapasem na dystans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śrubki mam w idealnym stanie wiec nie widze sensu kupna nowych .

Muszę przymierzyć felgi z dystansami i bede mógł coś więcej powiedzieć co i jak.

5 godzin temu, beny130488 napisał:

 przetoczyłbym rotor i przerobił na "kanapke".

Schmitów tak nie przerobisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2018 o 12:09, Łukasz ///3 napisał:

tez jestem ciekaw różnicy 2" między sobą i ciekawe czy trafisz z opinamy aby się to wyrównało...

 

Myśle że 225 35 20" na 10" przód i 265 30 20" na 11.5" tył siadły by idealnie, wtedy tył będzie naciągnięty tylko o 2mm mniej od przodu a wysokoś profilu praktycznie taka sama.

Lub 225 30 20" i 265 25 20", ale to już naleśnik straszny.

 

Dnia 21.09.2018 o 10:32, orzel napisał:

zmiana rozstawu nic nadzwyczajnego w dzisiejszych "czasach"

Edit: dzisiaj typ "tjuner" od felg zabił mi ćwieka i stwierdził że olewa temat, tak że szukam kogoś innego kto mi ogarnie sprawe.

 

Zgłoś się do Felgi Południe, ogarnie bez problemu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
8 minut temu, orzel napisał:

nieeeee felg nie sprzedaję :) ale jeśli ciebie interesuje ten konkretny model to na pv moge podrzucić ci info kto może mieć takie

 

daj namiar ciekawe jak by siadło z rantem z przódu ;) juz to powoli widze yhym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

No to boczki działają.
Dla mnie za***isty efekt. Na sporcie uczucie jak by miało polamac żebra :ok:

https://www.youtube.com/watch?v=rMXkfQS1ZGs&feature=youtu.be

przy okazji kilka fot z doposażania
Kasqf3j.jpg
0vEQLZ6.jpg
ALkQtRn.jpg

Ogólnie sprawa boczków wyglądała tak - do pociągnięcia po 5 kabli do każdego fotela - 2 zasilające 2,5mm i 3 sygnałowe 0,5mm-  wakeup, pt_can L i pt_can H. Ze względu na brak modułu KGM - część sygnałów wzięta z modułu ZGM. Zostało jeszcze ogarnąć sprawę poduszek i napinaczy ale to za jakiś czas.

Co do felg to ranty z bebnami już na miejscu - będzie tłuusto :)
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, lapka666 napisał:

5 cali rant? Oby nie było przegięcia... Bo chyba trochę za dużo. Może przy takiej wysokości felgi się to ukryje. Zobaczymy. 

Zanim zdecydowałem się wydać worek hajsu na nowe ranty to to pomierzyłem . Z bębnem który był na początku był by problem to zmieścić ale z nowy jest elegancko. Cały zestaw powinien robić zamieszanie

tutaj tylko przyłożone , rotor po szkiełkowaniu i w podkładzie - kolor na niego wyląduje chyba z porsche który miałem na rotorach w e39

22b6c70437c09ee6gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...