Skocz do zawartości

orzeł-> e60 530d


orzel

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że worek kasy włożony. Pracy pełno a auto niestety ale wywołuje efekt tesco :( I żeby nie było że znowu się czepiam bo doceniam wykład pracy ale... Kolor kompletnie nie leży do e60. Jak mogłeś zmienić czarny na biały? Felgi? Są bardzo słabe do tego auta i kojarzą mi się z ameryka a nie z Niemcami. Już nie mówię o totalnym braku spasu. Niestety wszystko robione bez pomysłu. To jest idealny przykład ze kasa i ciężka praca nie zawsze wysyłają efekt wow. Bez spiny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko przyjmuje na klatę .

Koloru nie zmienię bo nie chce mi się z tym kolejny raz jeebać( choć żałuję że nie polakierowałem ją w IndianaRed i dlatego myslę o tym na przyszły rok). Spasy.... przypominam że auto stoi na sprężynach kupionych razem z autem od helmuta ( nie ma tutaj gwintu, jakiś tjuningowych amortyzatorów itp- felgi jak założone tak jest- a zdaje sobie sprawę że jest średnio bez ogarnięcia tego)

dodatkowe foto gdzie widać że brakuje tutaj gruuubo tego o czym pisałem

0gohXCo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

A moim zdaniem kolor zrobił robotę, ten dach też wygląda ciekawie, w końcu to nie są kurde czarne pasy przez środek żeby zaraz kojarzyć z januszami tuningu ;) Felgi faktycznie cal większe i było by malina ;) Na pewno byłoby też trochę łatwiej o spas. Nie myślałeś nad powietrzem ?? ;) Dla mnie 9/10 ! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kolor zrobił robotę, ten dach też wygląda ciekawie, w końcu to nie są kurde czarne pasy przez środek żeby zaraz kojarzyć z januszami tuningu ;) Felgi faktycznie cal większe i było by malina ;) Na pewno byłoby też trochę łatwiej o spas. Nie myślałeś nad powietrzem ?? ;) Dla mnie 9/10 ! Pozdro!

Na tym forum nikt nie myśli nad powietrzem :) A jak myśli to szybko jest ustawiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

W tym roku chyba to będzie ostatni update....
Ogólnie jakiś czas temu ( z 8 miesięcy temu) założyłem gwint fk- jakoś to tam chodzi choć w e39 wydawało mi się lepiej to zrobione....miałem tego nie ruszać i zostawić, mimo tego że lipa z tym taka że tył za miękki no i brak możliwości ustawiania kątów na przodzie.... no ale przyszło mi się przejechać ostatnio na gwincie BC Racing kolegi z innego forum i stwierdziłem że te fk to strata kasy i pomyłka była tak że kilka dni temu kupiłem takie coś :
Iy1AooC.jpg
póki co ja w robocie a to tylko foto z neta ale w domu już leży i czeka :) tylko z czasem na wymianę może być krucho jak zazwyczaj :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak, płacąc 999 zł za komplet, nie ma czego wymagać od jakiego kolwiek zawiasu i pierdoleniee ludzi jak to można zakładać ja ignoruje. Jeździłem na tym trochę i,  i tak uważam to za lepsze rozwiązanie niż kupno standardowego zawiasu typu , sachs i spręzyny m technik itp

Nie ma to porównania do porządnych zestawów tak jak omawiane d2, ale to znowu wynika że auto potrzebne nie jest mi tylko do przemieszczania od pkt A do B ale też do innych celów- w których fk niestety zawodzi .

Za jakiś czas wstawie relację jak jestem zadowolony z tego wynalazku ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały up.... tylko brak czasu na wymianę- miałem dzisiaj ale nie pykło
Na zdjęciu :
- zestaw zawieszenia gwintowanego d2 racing z 32 stopniową regulacją twardosci
- końcówki drążków MEYLE
- drążki kierownicze LEMFORDER
- łączniki stabilizatorów LEMFORDER

Brakuje mi jeszcze kompletu tulei wahaczy "H" tył , a tak to po za tym to raczej wszystko już jest .
Gdy by ktoś był zainteresowany to stary gwint FK jest na sprzedaż.
bf9284f927a69497gen.jpg

09c2ce26702e6c36gen.jpg

ccab9f41724353e9gen.jpg
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...