Skocz do zawartości
orzel

orzeł-> e60 530d

Polecane posty

Dla mnie te czarne znaczki to jakiś festyn i to nie tylko w tym projekcie ale w każdym innym mogę to samo napisać. Bmw wypuściło inna barwę i to tak samo jak bym z e60 zrobił e65. Kolor biały jak najbardziej moze być.

Spokojnie nie ma co bić piany. Falafel stajl czy jak to tam się mówi z tego nie będzie, a znaczki mogą wylecieć tak samo szybko jak je założyłem.

Co do dachu to docelowo też będzie biały- teraz jest przejściowo czarny. Zime przelatam na wiosnę pójdzie w kolor .

Więcej zdjęć za jakiś czas.

Pozdrawiam

Panowie powoli hehe :)
dzisiaj coś się udało podziałać troche . O 12:00 skończyłem lakierować
YDLL3vC.jpg
a o 15:40 zderzak trafił na auto
p7g4x3A.jpg
PtwEey7.jpg
5SoXvLy.jpg

DO końca zostało mi tylko wypiaskowac obudowy od lusterek i progi

Te emblematy to naprawdę wypadało by zmienić na biało-niebieskie bo te ni ch.j.a nie pasują :/

I czekam aż wszystko zostaje poskładane, wpadną koła i pokażesz jak teraz auto wygląda.

pierwszy wyjazd na drogę :)
jeszcze dużo dupereli zostało, typu założyć progi, drzwi pasażera polakierować, doczyścić szyby itp itd
Tb6Pp4Q.jpg
rYbYAgk.jpg
cdn za 2-3 tygodnie
pozdro

W końcu przymiarka kół . Trzeba będzie trochę pomyśleć z gleba ;)
hPy0PTK.jpg
Auto palakierowane ale ze względów na pogodę ostatnie drzwi które robiłem mają inny odcień i ominiete dwie małe wgnioty. Poprawkę będę robił już na swojej komorze , a puki co tak musi przelatac ;)

Nie chce mi się kolejny raz powtarzać ale niech będzie... DACH jest TYLKO NA TEN SEZON w tym kolorze. Z kończę zajmować się nowo otwieraną działalnością i jak czas pozwoli to będę dłubał w aucie i między innymi z dachem... więc luz ;)

Nie chce mi się kolejny raz powtarzać ale niech będzie... DACH jest TYLKO NA TEN SEZON w tym kolorze. Z kończę zajmować się nowo otwieraną działalnością i jak czas pozwoli to będę dłubał w aucie i między innymi z dachem... więc luz ;)

Lepiej zmień biały z powrotem na czarny  :-P Dla mnie szkoda takiego fajnego koloru. Żebyś miał jeszcze srebrny to okey no ale to Twoje auto. Zobaczymy co wymodzisz.

przymiarka koła- na razie bez gwintu- z przodu wpadnie jeszcze 5mm dystansu

0b62144e8cc6945cgen.jpg

za 1,5 miesiąca ( bo tak jakoś wrócę z nowej pracy) założę gwint, spasuje i bedzie lalka ;)

d6818a2be5650c56gen.jpg

pozdro

błotnik jest do zmiany- bo na 3/4 wysokości był złamany i spawany( po szerokości i przy rancie)- gips spuchł po zimie w obrębie spawu i pofalowało lakier.

wygląda kibel - na razie czeka i z dachem leci do roboty

"Naleśniki są spoko" ;)

Muszę tylko wypchać dystansem te koło- po założeniu gwintu trochę skręcić i powinno być ok. Co do jazdy to jesli faktycznie będzie tak jak mówisz to po prostu zmienie te opony, bo sama felga raczej zostanie - 19 dobrze mi tu leży.

Rant optycznie pomniejsza koło
jak BBS np CH by jeszcze tu siadł to to koło wyglada na za małe

jak dasz gwint w dół żeby błotnik był przy oponie to zderzak sie na ziemii połozy...tak przynajmniej sie wydaje

jedno po założeniu felg
przód dołożony 5mm dystans ale wleci on na tył a na przód 10mm
Do tego przód koniecznie ustawić mocniejsze kąty po założeniu gwintu. Na dniach wrzucę lepsze foto ;)
mCzGsDY.jpg
pozdro