Skocz do zawartości

orzeł-> e60 530d


orzel

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, ja miałem o tyle ułatwioną sprawę że poprzedni właściciel lamp rozklejając je- mocno je po uszkadzał. Z tego powodu lampy rozbierałem i kupiłem obydwie nowe obudowy. Rozdzielałem jedynie z tego twardego kleju brewke za pomocą skalpela chirurgicznego i to mi zajęło dosłownie chwilę.  

 

 

Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dawno nic nie wrzucałem. 

 

Auto rozebrane na czynniki pierwsze obdarte już w całości ze starego lakieru 

W planie:

- nowy lakier- wybrany zakupiony - z palety moto

- wydech do wyspawania od nowa 

- wymiana drzwi kierowcy,  blotnika lewy przód 

- deska w skórze ( kupiona nowa z cupholderami do obszycia)

- nowe sruby regulacyjne do d2 Racing

- szyba przód do wymiany 

- lotka i dyfuzor tyl w włókno węglowe.  

- sporo nowych plastyków itp 

 

Mam nadzieję że na przyszły sezon to się skończy i będę cieszył się autem 

 

Piona

 

20220708_162252.jpg

20220713_142304.jpg

20220713_142315.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bmw_e36.pawel napisał:

Bardzo dobrze że auto okorowane ze starych warstw lakieru :) najgorsze co może być to lakier po lakierze i przewarstwianie go.Jaki kolor w końcu będzie jak nie tajemnica?

Dokładnie ten kolor 

 

FB_IMG_1653585130678.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamil napisał:

Bardzo ryzykowny kolor do e60. Nie wolalbyś najciemniejszy odcień Imolarot ??  Ewentualnie jakaś ciemna zielen wojskowa typu racing green?

Kamil tutaj już nie ma nad czym się zastanawiać.  Lakier już kupiony :)

Jakoś wrzesien/ pazdziernik powinny być już pokryte wnęki drzwi i tego typu miejsca to uchyle troche "tajemnicy ".  Na żywo lakier ryje banie :)

 

Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to zdjęcie które ty wstawiłeś a które wstawiłem ja . Widzisz podobieństwo koloru? Bo ja żadnego :)

Wybrany lakier z palety moto ma to do siebie że w zależności od tego na jakim tle się go położy to ten sam jeden lakier może mieć różne barwy. Bliżej temu co ja chce jest foto poniżej, choć sam lakier bazowy może być taki sam dla tego co ty wstawiłeś i to co ja. 

Piona 

bmw-m5-e60-2005-c698131102019181359_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...
W dniu 3.12.2023 o 10:12, bonifacq napisał:

I co dalej ??? Mamy Grudzień   2023 roku

 

Dużo i nie wiele się działo zarazem.  Wyspawany cały wydech z nierdzewki od turbo po same końcowe- całość 3,5cala. Wymienione całe zawieszenie, zakonserwowany spód. U tapicera obszyta kierownica - miał też zrobić deskę pod huda i z kubkami ( bo taka kupiłem swojego czasu ) ale ze jest złamasem to przytrzymał ją 4,5 miesiąca i nie ruszył nawet. Do wyposażenia dokładam tylna roletę w prądzie, hud, kubki, lusterko z fla i pilotem do bramy. Auto stoi od zeszłego roku w podkładzie na hali. Przepalam je raz na 2 miesiące i to tyle. Miałem myśl to pogonić jakiś czas temu ze względu na brak czasu ale odpuściłem.  

Więcej zainwestowałem w swój dom- mam jakieś tam daily do jazdy na codzień więc już nie mam serio ciśnienia z tym autem . Będzie to będzie.  

 

Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...