Skocz do zawartości

orzeł-> e60 530d


orzel

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym ale jestem przez kolejne półtorej miesiąca w Afryce na robocie hehe. Jedynie co to zamówiłem naklejki do dekli 

Niestety jak się dowiedziałem wzór który chciałem jest już niedostępny i zastąpiony tym poniżej. Zły nie jest ale tamten mi się bardziej widział 

Zamówione z 4mat- centrum znakowania. Cena połowę niższa niż w odjazdowenaklejki.pl ale jakoś ocenie jak dojdą do mojego domu. 

fecaf8925acb3f7dgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
4 minuty temu, orzel napisał:

pewnie :)

Jedynie co do et ci nie powiem bo nie wiem ale z parametrów felgi to raczej da się wyliczyć pewnie :)

Całość 11,5j - w tym rant 5' i 6,5j bęben

a opona ? model i rozmiar?  Blotniki masz rolowane ? Jezdziles ? nie ociera?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o opone był dym na poprzedniej stronie- Nankang ns-II

błotniki mam tylko podwinięty rant .

Na razie zrobione z 300m- jutro dopiero składam przód i tak lipa dalej wylatywać póki co ;) hehe

tutaj widać jak koło jeszcze schowane jest

zGp2lw6.jpg

tak z daleka

7YI9qCT.jpg

Jutro wrzuce coś normalnego bo teraz to tak bez pasowania itp - założone od tak tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest - po założeniu kół mogę smiało powiedzieć że na tył idzie upchać 12j a na przodzie 10,5j - i wszystko by wyglądało na prawdę przyzwoicie.

Udało się też dzisiaj złożyć co nie co - musze jeszcze troche pokręcić a w przyszłym roku zmienić ranty przód z 3 na 3,5 - ewentualnie zmienić bęben z 7 na 6,5 a rant na 4 . Czuję niedosyt jak na razie.

Więc tak

że by się to jako tako zgrało musiał wpaść dystans 35mm przykręcany do piasty

aFlTnOb.jpg

dodatkowo prosiło się o mycie bo aż żal było patrzeć na ten obraz nędzy i rozpaczy

jvB9oEs.jpg

i cyk... lepiej

KoPaDSc.jpg

Zacisków i osłon nie ruszam - nie odświeżam itp bo lada dzień mają przyjść tarcze z m5  do tego 4 tłok z g11 razem z osłonami tarcz- a że by podkurwić co poniektórych kolor bedzie taki sam jak ten filet na d2

Wracając do burzy z poprzednich stron - jaki jest plus tanich chińczyków?- dobrze się naciągają hue hue

jfIsepf.jpg

I jedno foto ze stanem na dzień dzisiejszy - nie jest źle ale mogło by być lepiej a co konkretnie napisałem wyżej

7lJ6GnE.jpg

W dalszym planie są heble a dalej jeszcze ogarnięcie blacharki i lakieru - do wymiany zderzak przód , błotnik lewy przód bo odpada szpachla, lewe i prawe drzwi przód - szkody parkingowe- a to ktoś wózkiem pr***ebie a to co innego- uroki dayli :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...