Skocz do zawartości

orzeł-> e60 530d


orzel

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, dyziux666x napisał:

Wzór ten sam co ma Kujon w E46?

ten sam z tego co patrze na necie tyle że u mnie w obydwie strony trochę większe ;) 

KUJON po przymiarkach jest dobrze - buda e60 jest pojemna, z małym rantem koło tutaj ginie . Ale GDY BY mi się nie spodobało po złożeniu do kupy to też nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lapka666 napisał:

Może być naprawdę dobrze. Ale ten biały rotor mi nie leży. Niestety za bardzo kombinujesz... czarny dach, białe rotory, itd. 

Przypominam że to jest tylko PODKŁAD, pisałem o tym wcześniej :) Rotor będzie srebrny z palety porsche najprawdopodobniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiałem się że ranty będą za duże ale okazuje się ze dobrze się to wkomponowało. Jeszcze jak rotor będzie pomalowany to efekt bedzie zacny. 

Ranty w tych felgach są jak Head & Shoulders - 2w1 - Rant prosty i łamany na jednej feldze . :grin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lapka666 napisał:

Mój błąd haha. Nie doczytałem albo zapomniałem. Nie ważne :-P

Hehe spoko, na zdjęciach faktycznie wygląda jak biały :)

Pany tak jak mówiłem - 5er ma cholernie pojemne nadkola i można tutaj dużo zmieścić - mam troche roboty z kołami jeszcze ale myśle że na wiosnę się wyrobię :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2018 o 17:32, ryyyan napisał:

A ja dodam tylko od siebie że wszystko cacy procz koloru nadwozia . Do e60 mi nie pasuje i szkoda że przemalowales ..

Przepraszam bardzo a jaki inny bardziej pasuje do E60 oprócz oczywiście czornego??

I jak dla mnie koło ładnie siadło ale czekam na fotki całości jak auto wygląda na nich i oczywiście przy lepszym świetle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Thepiekarz napisał:

Przepraszam bardzo a jaki inny bardziej pasuje do E60 oprócz oczywiście czornego??

I jak dla mnie koło ładnie siadło ale czekam na fotki całości jak auto wygląda na nich i oczywiście przy lepszym świetle. :)

Czytaj ze zrozumieniem. Napisał, że szkoda, że przemalował czyli lepiej gdyby został w oryginale... czyli czarny. Jak najbardziej jestem za. Biały w e60 mi wieje festynem.

Bez złych podtekstów orzeł ale dla mnie to też krok wstecz. Na tym kole będzie syto. Jak zrobisz to z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany Jeśli krytyka jest konstruktywna to przyjmuje ją na klatę i tyle - nie oczekuje że każdemu będzie się podobać .

W kwestii lakieru - robiłem go 2,5 roku temu - od tego momentu nic nie posiadało , nie pojawiły się żadne rysy pod lakierem , polerki do tej pory nie zrobiłem , dachu dalej nie polakierowałem choć CHCĘ bo mi nie leży, 3 elementy od mojej jazdy nadają się do powtórnego ogarnięcia. Jeśli znajdę troche wolnego czasu wiosną to zrobię wszystko za jednym zamachem .i będzie ok . Do tych kilku zdjęć auta nie myłem - jest ujebane , ale jak się to zrobi to ten biały na prawdę przykuwa oko. Kto z was widział białą e60 na żywo na dobrym kole i spasie ?

G7rRgZd.jpg

Ja u siebie na ZS jedną i zawsze mi robiła w głowie zamieszanie. Nie każde auto musi bycz czarne.

Tak wiec z decyzji o zmianie jestem zadowolony . Jedynie wiadomo kiedyś przy sprzedaży moge mieć problem ale na dzień dzisiejszy się tym nie przejmuje bo kto kupi auto z przebiegiem 400 tyś hehe .

Jak ruszę dalej z felgami to na pewno coś wrzucę , tym czasem Peace .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...