Skocz do zawartości

orzeł-> e60 530d


orzel

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

Swoją drogą wczoraj w końcu udało mi się założyć cały zestaw d2 Racing oraz reszte gratów w zawieszeniu

1 porówanie fk do d2
U2NHmxL.jpg
Nie mam foty jak wyglądała prawa końcówka drążka- przerwana guma na sworzniu, rdza itp - po prostu stan agonalny
2 zestaw
fF0WjZ0.jpg

Przy okazji zmieniłem tuleje wewnętrzne tylnych wahaczy
3 powód
GS2fdsP.jpg
4 No i podczas wymiany ;)

CLkbxta.jpg

Po wymianie.....Porównania nie ma ..... Mając te d2 wiem ze w życiu nie kupie już budzetowego gwintu. Spełniał swoją rolę ale o komforcie w porównaniu z tym to nie ma mowy . W regulacji póki co ustawiłem przód twardość na max luz, tył na 7 stopni i auto prowadzi sięjak nowa limuzyna . Reasumując polecam inwestycję w tego typu zabawki bo warto :)
Przy okazji wyszło że tylne tarcze, klocki przód i tył konczą powoli swój żywot . W większe heble nie bede inwestował bo nie czuje potrzeby więc pewnie za jakiś czas wpadnie taki sam zestaw co miałem na przodzie
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

przypomnę się co by nikt nie zapomniał hehe

ostatnio tak dłubie z "nudów"
po 18:30 robie zazwyczaj sobie fajrant i mam chwile na swoje pierdoły więc udąło się jedną listwe przygotować
ebCCu0F.jpg
2Je8NSZ.jpg
nMfRf3n.jpg

kilka fot z dłubania
1
oEY88PC.jpg
2
QKwhnLi.jpg
3
UKRrlVU.jpg
4
otTmK9V.jpg
5
J316xQc.jpg
i jakiś film:
https://www.youtube.com/watch?v=XTcCnXNYjjo
Ogólnie pomysł zrobienia tego samemu był z tyłka- miało być hydro ale coś mnie naszło. Ogólnie taki komplet że by zrobić to 4-5 dni roboty więc całkiem sporo - z efektu jestem zadowolony a nawet bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Richie_G napisał:

Dekor wyszedł mega!

Podgrzewasz żywicę opalarką bezpośrednio po nałożeniu? Wydaje mi się że na dwóch zdjęciach widać drobne pęcherzyki powietrza. Po podgrzaniu znikną ;)

 dzięki za uwagę- prawde mówiąc robiłem to nawet po mieszaniu w słoiku a później własnie na elementach .Idealnie w 100% nie jest ale i jestem mega zadowolony z efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.04.2018 o 21:54, Rudy Hiszpan' napisał:

Orzeł, lecą do Ciebie moje dekory, odbieraj paczkę i czekam po Majówce na zwrotkę hehehehe. 

 

 

Pięknie siadł ten dekor. dobrze że chciało Ci się bawić i nie oddałeś do hydro i pewnie grosz w kieszeni został przy dużo lepszym efekcie.

sam wiesz jak jest hehe- parę PLN w kieszeni jak by nie było .

Dawaj swoje listwy i będziemy działać - niech ja tylko w końcu na "wolnym" wyjdę z tego zapierdolu który mam hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2018 o 10:39, Głodek napisał:

Listwy wyszły mega ,zdradzisz gdzie zakupiłeś carbon ,

Pewnie.

Tkanina zakupiona w sklepie primson-composites.pl

Co do setupu na ten rok... miały wpaść rh zw2 w 20 calach ale wybór padł nie oczekiwanie ( nawet chyba lepiej ) na schmid cc line z rantami z radinoxu ( dorwałem 4x10j 20')

Patrząc jak to siadło na innych e60 myśle że z białym lakierem wstydu nie będzie

zywSfwE.jpg

v1UaGfd.jpg

Te które ja kupiłem mają jedynie do przelakierowania środki ( obecnie czarne ) i tak tylko kminie czy pójść w srebro czy grafit ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, orzel napisał:

Te które ja kupiłem mają jedynie do przelakierowania środki ( obecnie czarne ) i tak tylko kminie czy pójść w srebro czy grafit ...

Paaanie, strzał w dychę, zw spoko ale to siądzie dużo lepiej, na dodatek tamte były do sporej rozbudowy. Ja bym środki malował w srebro, na pewno nie biel i ciemne kolory,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fryk są na miejscu. Przód będzie spoko ale tył na przyszły sezon rozbuduje solidnie.
FDgC9JQ.jpg
Jutro myślę rozbiore je wieczorem i w sobotę zawioze rotory do szkielkowania razem z bebnami

Z tyłu będzie troche mało rantu jak dla mnie ale uj tam - na przyszły rok rozbuduje je tak do 12j

5SIQbBa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas temu dziewczyna zwróciła mi uwagę że wycieraczki mi zgniły haha ...
Ramiona zatem poszły do piachu i później w lakier- czarny mat
Dodatkowo nowe pióra wycieraczek od Helli ( stare goodrainy które miałem w e39 nie spisały się w e60)
1
RNieXb8.jpg
W cenie średniej jakości flaszki dorwałem podłokietnik w skórze
2
11b8f623a50f32eagen.jpg
No i ze względu na to że moja kierownica jest doje..na już czekam na przesyłke nowej bardziej pasującej
3

73ef8ae23e1ac32agen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 Male porównanie 
Stara
zxcAb2O.jpg
D6Uhy9M.jpg
I nowa z po lifta przerobiona 
67lgGuO.jpg
tO3XCqA.jpg

 Co do reszty środka-przed wyjazdem na statek pojechałem do tapicera ( nie mam czasu znowu malować obecnego itp) i na połowe sierpnia jestem umówiony na obszycie foteli i kanapy- na pierwszy strzał- później za jakiś czas do tego dojdą boczki. 
Skóra z Lamborghini nappa - biała, perforowana, w kilku miejscach z przeszyciami w caro . Nie mogę się zdecydować jeszcze tylko na kolor nici.
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że znowu krytykuję ale nie wiem czy wybierasz słuszną kolejność zakupów. Obszyłeś kierę jak widać, że plastiki w tej mają lata świętości za sobą. Już nie mówię nawet o zużyciu konsoli i plastików deski. Dramat. Kto to użytkował? Może jako daily to okey ale inaczej wyobrażam sobie poziom syndykatu. Także nie wiem czy szedłbym w obszywanie i koła jak jest tyle spraw. Powiesz, że wszystko po kolei ale zobacz obszywasz zmęczoną kierownicę. Tak samo będzie z fotelami i boczkami. Wątpię żeby były w lepszym stanie a też pójdą do obszycia. Detale i jeszcze raz detale. Nie zrozum mnie źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka. Kiery swojej starej nie obszywalem. 

Zakup całkowicie przypadkowy po tym jak na grupie z fb zobaczyłem ta z polifta za banalny pieniądz. W tej nowej multifunkcja jest nowa i nie obdrapana. W starej czasem budząc się skubalem ta gumę hehe. 

Mechanicznie auto w 100% ideał i na cel teraz idzie cały środek. 

Listwy w carbonie tylko do wykończenia lakierem zostały. Środek daje do obszycia bo zmieniła mi się koncepcja i chce częściowo przeszycia w caro w środku. 

Auto użytkuje na codzień jako w sumie Daily. Ostatnio zrobiło trasę ponad 4tys km, jak mnie nie ma użytkuje je moja kobieta więc wiesz. W ciągle w ruchu ;)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

miał być tapicer ale pojawiła się okazja to kupiłem .
Zdjęcie z aukcji ale na dniach ma być u mnie :)
1
wZshWLt.jpg
2
LCYwZK9.jpg
3
37K1XGH.jpg

Kolor silverstone II - towar z europejczyka , stan idealny, z wentylacją . Boczki pełna skóra z light pakietem, tunel to samo :) jednym słowem BAJKA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...