Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Utaś_e36

[E36] CZARNA E36 328 BY Utaś_e36

Polecane posty

farbki szablon i jedziesz :twisted::twisted: żartuję :mrgreen:

Skór nie dobierzesz takich chyba że z eko skóry te są barwione na różne kolory jakie się prawie chce ale czy się opłaca takie kawałki :wink:

Ja bym zrobił te paski trochę inaczej wziął białą szarą i czarną i takie coś może zrobił takie skóry tapicer napewno ma i w takich kolorach,ze skrawków wyciąć i ładnie wszyć08cd03f71779c29c.jpeg

ale czy ja wiem :?

Pewnie pozostanie Ci cieszenie się pięknymi Vaderkami bez żadnych znaczków M :cry:

Utaś kup takie mieszki na allegro z paskami ///M, a tapicer sobie poradzi z przerobieniem pasków

albo na allegro znajdziesz napewno kawałki skór w kolorach jakich potrzebujesz

Utaś kup takie mieszki na allegro z paskami ///M, a tapicer sobie poradzi z przerobieniem pasków

no własnie to chyba zrobie, jak nic innego nie znajde lepszego. Panowie możema ktoś fotke dużą najlepiej z dokladnym kolorem tych pasków. :?:

adrian_2_1, dzieki wielkie.

siwydomik3, z tego by moze i co zrobil ale co ja bede z tymi mieszkami robił a trzeba 4 aż. Musze sie zorientować może jest jaki tapicer u mnie w okolicy co ma skaj i duży wybór tego.

u nas jest jakiś tapicer spróbuję się zorientować co i jak i dam ci znać.

Fajnie podpatrz u niego czy ma takie kolory, jak co to sie weżmie u niego.

ja pracuję w firmie meblowej to może jakieś skrawki skór przmycę :twisted: :twisted: czerwona jest napewno ale z błękitną i ciemno niebieską będzie ciężej

heh no popatrz :mrgreen::mrgreen: To bardzo fajnie by było jak by sie udało coś przemycić, tylko zeby trafić z tymi niebieskimi.

utas

a ze swoich vaderow nie przeszyjesz?czy nie masz?

a to musi byc skora?proponuje material al'a plaszcze przeciwdeszczowe lub latex i dobry tapicer ci wszyje spokojnie....

a co do tylow foteli proponuje czarny lakowany lub carbon (do tego jakies elementy wnetrza) i pozamiatasz

utas

a ze swoich vaderow nie przeszyjesz?czy nie masz?

nie mam bo w alcantrze nie bylo.

a to musi byc skora?proponuje material al'a plaszcze przeciwdeszczowe lub latex i dobry tapicer ci wszyje spokojnie....

tego w sumie nie przemyślałem musze to obadać dzieki za propozycje :wink:

a co do tylow foteli proponuje czarny lakowany lub carbon (do tego jakies elementy wnetrza) i pozamiatasz

tyły będą całe obszywane skora, zadnych elementów karbonu na ten sezon nie przewiduję :|

utaś albo jeszcze inaczej...a nie moze tapicer wyszyc paskow?tak jak sie loga wyszywa?mysle ze z kolorami nici to juz problemuu nie bedzie a niczyn to napewno nie ublizy vederkom... :wink:

Ja bym sie troszke obawiał tego wszywania....po pierwsze ciezko bedzie dobrac odpowiednie kolory, po 2 czy wszsytko symetrycznie zostanei wszyte....

ale chyba chodzi ci o te w widocznym miejscu co?jak kolega moj w domu bedzie to zobacze.

Ja bym sie troszke obawiał tego wszywania....po pierwsze ciezko bedzie dobrac odpowiednie kolory, po 2 czy wszsytko symetrycznie zostanei wszyte....

wiem o co ci chodzi ale mozna wyszyc na materiale X i pozniej caly "M" kącik naszyc na siedzenie by nie było znac....to takie ostateczne metody :wink:

olej te cale znaczki ///M. Jak bys sie wahał czy na klape dac to wszyscy by ci od razu odradzili. Wiec po co miec na vaderach ;) Rob bez nalep i bedzie ladnie i schludnie. Wiem ze ori tak mialy ale po kija tam to ma byc, jedynie po to zeby sobie du** zawracac z czego to zrobic. Gorzej jak bedzie do bani wygladac to sie potniesz :P

Dokaldnie jak kolega wyżej napisał, Zwalić siedzenia takim drobiazgiem to by masakra była.... Nei mam pojecia jak mialby ktoś idealnie dociać a potem zszyc ewentualnie skleic te paski żeby to bylo jak z fabryki....szkoda nerwów....

ma ktos jakies fotki jak to bedzie wygladac :roll:

szkoda takie fotki pokazywać :!:

Pasków nie bedzie puki co, bo nie idzie tego dostać, musiał bym chyba jedynie kupić kanape tylna z ///M zeby na przód paski miec, a to mnie nie urządza.

moj tato ma u siebie w M3 wyszywane paski razem z logo ///M. Narazie tylko takie foto.

dsc0057bz.jpg

zdjecie takie sobie bo robione w nocy, przy sztucznym świetle. jak cos to moge jutro pstryknac fote z bliska w naturalnym swietle :wink: ( logo bylo wyszywane przez maszyne, wzorem do wyszycia bylo logo ///M znalezione w googlach :mrgreen: )

ale wg mnei nie oplaca sie tych paskow wyszywac :-P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.