Skocz do zawartości

[E36] CZARNA E36 328 BY Utaś_e36


Utaś_e36

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 947
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ja bym zrobił tak:

 

boczki foteli czarną skórą a wnętrze białą, w miejscu zagłówka naszył bym krzyż syndykatu

 

lub

 

boczki na czarną skórą a wnętrze na czerwono z logo ///M... to już zależy od Ciebie...

Jakbym tak obszył Vadery to bym z Galerii PD wyleciał i to z hukiem :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała jest też piękna

 

Fakt tylko mega niepraktyczna... :? Kremowe tez nie do kazdego auta i koloru pasuja...

Ja jak miał bym obszywac u siebie to raczej napewno celował bym w kolory typu Modena i tym podobne odcienie. Ostatnio mam padake na takie skóry... :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miał bym obszywac u siebie to raczej napewno celował bym w kolory typu Modena i tym podobne odcienie.

No fajnie ale tapicerzy raczej nie maja takich odcieni jak modena, No chyba ze za gruba kase jakis zaklad ma ori skóry bmw. A to nie wchodzi w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utas, wybierz sobie w głowie kolor który sobie wymarzyłeś i zrób to raz a porządnie. jeśli kosztuje to sporo sieki, to przecież mozesz ten sezon spokojnie przejezdzic na tej alkantarze (moim skromnym zdaniem oprocz tej alkantary ladniejsze ori obszycie vaderów mają tylko vadery z M3 gt) a po sezonie zrobić to porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wal ten co pokazales na poprzedniej stronie.Taka ciemna brzoskwinia i bedzie super.Czym dluzej bedziesz sie zastanawial tym bardziej bedziesz niezdecydowany.Pierwsza mysl jest najlepsza. :wink: .Lakier masz czarny wiec dobrze bylo by to rozjasnic albo ta brzoskwinia albo banan.Bialy jest fajny ale mega brud na nim widac.Gratulacje.Mowiłem ci ze wkoncu znajdziesz.A ta alcnatara nawet ładna.Ja mialem u siebie ten gorszy wzór ale jedno jest pewne w takim aucie takiego czegos zostawic nie można. :mrgreen: Ono zasługuje na mega wypas.Ci którzy mówia ze by to zostawili pamietajcie.Jesli chesz naprawde zrobic cos konkretnego trzeba isc cały czas do przodu ,bez kompromisów że to też ładne.Robisz 10 razy lepsze jesli mozna zrobic,robisz 2 razy nizej jesli da rade,robisz dwa razy szerzej jesli jest to możliwe i wtedy jest git. :wink: a teraz coraz czesciej dochodzi opcja jesli masz mozliwosci wkładaj mocniejsze serce.I tym charakteryzuja sie auta w PD.Tam zapomniano o jakich kolwiek kompromisach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, VADERY wyglądaja tak dla zaciekawionych :wink:

 

no wreszcie kupiłeś i przestaniesz już truć dupę :mrgreen:

 

gratulacje :mrgreen:

 

co do odcienia skórki to ja bym widział tutaj kolor taki jak miał kiloff, lub taki jak miał german w E36 :-P

 

oczywiście białe jest piękne ale się strasznie brudzi :-P

chociaż ja i tak sobie uszyję biały środek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie kupiłeś i przestaniesz już truć dupę :mrgreen:

no wkoncu własnie bo pewnie co poniektórzy mąja mnie juz dość :-P

ja bym sie o czerwien pokusil jak noname w e46, i plecy vaderow w czarno (te plastyki) do tego moze ory czerwony dywan i by wymiatalo. ale coz czern & czerwien to wg mnie polaczenie idealne no i boczki w czerwien

W czerwien sie nie odważe :mrgreen: Nie bedzie u mnie choc podoba mi sie al u kogos u siebie bym nie zrobil. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utaś ja bym nie kombinował mi się te wadery podobają takie jak są zwłaszcza,że wyglądają na stan BDB. Nikt Ci nie obszyje tak jak fabrycznie było więc przemyśl czy warto.
wiem ze oryginalne szycie to jest oryginale,

Ale panowie przeczytalem caly temat noname i tylko Shrekowi sie nie podobalo to obszycie, tak to wszyscy chwalili :!: Dlatego tez sie decyduje na to szycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utaś tak przypomnialem sobie twoje auto na poczatku i byles tak blisko "wies tuningu" :mrgreen: a tu prosze taki kozak kebab wyszedl :twisted: naprawde gratulacje

Syndykat uratował zycie mojemu kebabowi :twisted::twisted::twisted:

I jak by go tak zamkli nie daj boze to bym sie wkur... Zdenerwował. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utaś tak przypomnialem sobie twoje auto na poczatku i byles tak blisko "wies tuningu" :mrgreen: a tu prosze taki kozak kebab wyszedl :twisted: naprawde gratulacje

Syndykat uratował zycie mojemu kebabowi :twisted::twisted::twisted:

I jak by go tak zamkli nie daj boze to bym sie wkur... Zdenerwował. :wink:

 

to teraz musisz ratowac zycie syndykatowi :twisted: idz na moda :-P a tak serio to faktycznie uratowiali twoja beemke :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja ostatnio jestem częstym gościem w Giżycku (autotapicerki.eu) :mrgreen:

 

Nawet wczoraj byłem i przy okazji rozglądałem się za skórką do e30.

 

Co do jakości jego szycia jestem w stanie z całą odpowiedzialnością polecić gościa. Robi solidnie i terminowo.

 

Z kolorów, które pokazałeś, to naprawdę fajne wrażenie robi na żywo gładka skóra (jak nappa w BMW) w tym kolorze (na żywo jest trochę ciemniejszy i bardziej intensywny):

 

Ben6.jpg

 

Ten drugi kolor przyznam szczerze, że też mi się podoba, ale nie kojarzę tej próbki na żywo, a na pewno by mnie zainteresowała. Więc albo jej obecnie nie ma :? albo na żywo wygląda zdecydowanie inaczej.

 

M40.jpg

 

Jeśli rozmawiamy o obszywaniu - ja od zawsze jestem zwolennikiem skórki. Lubie jak pachnie w aucie, lubię wygodę w czyszczeniu itd i dlatego nawet bym się chwili nie zastanawiał nad obszyciem. Zamykasz oczy, wybierasz wymarzony kolor i jazda :idea:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj miales szczescie, z tego co wiem jak po nie jechales dzwonil nastepny klient z lepsza oferta. Wazne ze trafily w dobre rece :-)
Wiem wlasnie juz jakis osial by wzial alcantere za 2300zl!!! I przez to dalem 1800zl a nie 1600zl!!!

Ludzie to sa chorzy co nie ktorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto pomalowane ze na syndykacie siedzisz??? :-P :razz: :-P

 

a jak :D jutro polerka i w pole golfa tez pasuje jutro w pole :) a Ty co zamiast coś przy buni robić to na syndykacie siedzisz i myslisz jaki kolor Chłopie M40 ten co pokazywałeś i nie widze innego wyjścia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...