Skocz do zawartości

[B3] 3.3 =ALPINA= by Songo


Songo_

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu ją pokazałeś, ładna ładna 8)

oj tam oj tam Patryczken i Aurel juz dawno widzieli i to na żywo, i pare osób spy foty ;p  nie chcialem wrzucać na forum zdjęć robionych telefonem 

 było setki planów telefonów smsów a jednak stało sie cos zupełnie innego!!! 

To fakt, sprzedałem 330 i było dużo myśli i planów co dalej. 330 jeżdziło mi się super, ale miała dość słabe wyposażenie no i srebrny kolor który nigdy mi się nie podobał, (zwłaszcza że wczesniej miałem 2x topasbalu) na autach, a kupiłem tamtą 330 tylko dlatego że wcześniej jeździłem też e46 coupe z tym że w wersji 323 170KM i zawsze chciałem mieć te 60KM więcej.

 

Więc po sprzedaniu pomysły były różne od kolejnej 330 w lepszym wyposażeniu i kolorze, ale trzeba iść krok dalej  więc może m3 e46, w międzyczasie chodziła mi po głowie przekładka m3 z angola lub swap s54b32 do zwykłej e46, ale to juz całkiem bez sensu... to może jakieś mocne e90 /e60 m pak ? i tak szukałem oglądałem i myślałem, na pewno nie chciałem się znów bawić w dokładanie i malowanie m-paka i doposażanie wszystkiego, chciałem taką wersję która z VINu będzie już konkretna. 

 

Aż trafiłem na Alpinę i praktycznie od razu wiedziałem że TO JEST TO,  tym bardziej że jak na 16 lat jest praktycznie wzorowo utrzymana. No i zawsze chciałem mieć takie auto które nie jest zbyt często spotykane :)

 

 to najlepszy wybór jakiego mogłeś dokonać

 

też tak myślę !! 

piwo pzdr ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandał już koła dla ciebie składa? :D

heheh nie to nie dla mnie, chociaż chodzą mi po głowie 3tlg z Alpin ale nie z tego wzoru tylko z tego z płaskim deklem na kluczyk :) 

ale na chwile obecną dopieszczam serię, german może kiedyś :) czas pokaże 

pzdr ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nie to nie dla mnie, chociaż chodzą mi po głowie 3tlg z Alpin ale nie z tego wzoru tylko z tego z płaskim deklem na kluczyk :)

ale na chwile obecną dopieszczam serię, german może kiedyś :) czas pokaże 

pzdr ! :)

 

Długo nie wytrzymasz.

Ja przez pół roku czyli cały sezon letni od zakupu Imoli też sobie tłumaczyłem że "teraz to już będę jeździł serią lekko obniżoną -55/-35, gwintu koła i spasu nie będzie......" A teraz nie mogę się doczekać kiedy gwint przyleci i kiedy ja to popasuję !!!  :twisted:

 

U Ciebie będzie tak samo więc już zacznij szukać kół bo to jest choroba !!!

 

Fajnie by tu siadły customowe 3tlg z tym że trzeba pamiętać o pewniej zasadzie gdzie z kół 17 robią się customowe 19 a te Alpiny na kluczyk o których piszesz to chyba 17 są o ile ja Cię dobrze rozumiem. Więc taka 19 siadła by tu idealnie. Ekstra by wyglądała zGermanizowana Alpina na "prawie" seryjnym kole   :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie wytrzymasz.

 A teraz nie mogę się doczekać kiedy gwint przyleci i kiedy ja to popasuję !!!  :twisted:

 

U Ciebie będzie tak samo więc już zacznij szukać kół bo to jest choroba !!!

Ekstra by wyglądała zGermanizowana Alpina na "prawie" seryjnym kole   :wytrysk:

330 miałem na glebie i powiem Ci koko, że wcale nie tęsknię za obniżeniem, dobrze mi się za***rdala na seryjnym Alpiny :evil:  chociaż nie wykluczam lekkiej gleby w przyszłości, ale na pewno nie dopuszczę do obtarć na dokładce czy nadkolach...

 

 

no to pokazać szybko jak to łutututu robi  :drive:

 

Pokaż jak to warrrrczy :D

 

o tak warczy :

 

WRRRR WRRRR :mrgreen:

 

heheh a tak na poważnie to na dniach coś nagram i wrzucę :)

pozdro !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem kup zderzaki z allegro ala ALPAJNA , przód, tył + końcóweczki wydechu, jakiś stroker na 3.3, zegary by się prysnęło odpowiednio a i tabliczkę od Adamka odkupiło..do swojej byś założył i by była lala!...i mniejszym kosztem...to nie! uparłeś się i zrobiłeś po swojemu  :-P    no dobra..żartowałem. Dasz się przejechać?!?!??!?  piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...