Skocz do zawartości

[E30] PrzemekE30Kraków


ZygZag

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko mega zajebi... wygląda oprócz rzucajacyh sie w oczy pedałów i podstopnicy. Poprostu gryzie w oczy:)

 

Dokładnie podzielam to zdanie bo właśnie te podstopnica i pedały psują efekt i dobrze by było coś z tym zrobić aby wszystko dobrze się zgrywało ;):D A tak to auto za***iste co tu dużo pisać :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzesz kuuuuuuu ..... dobrze że tylko zostały gumy ściągnięte i przyłożone nakładki a nie zamontowane ufffff 

No i problem montażu sam sie rozwiązał za pośrednictwem sydykatowej loży szyderców , dzięki panowie za trafną opinie !!!! :roll:

teraz jest OK  piwo 2vkjktv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzesz kuuuuuuu ..... dobrze że tylko zostały gumy ściągnięte i przyłożone nakładki a nie zamontowane ufffff 

No i problem montażu sam sie rozwiązał za pośrednictwem sydykatowej loży szyderców , dzięki panowie za trafną opinie !!!! :roll:

teraz jest OK  piwo 2vkjktv.jpg

No teraz jest tak jak powinno być jest idealnie :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

SIEMA 

Do zlotu już nie cały tydzień ( zostało odliczanie dni do spotkania syndykatowo-bimbrowej szlachty )  :wink: ,korzystając z wolnego czasu podczas majówki podzielę sie z Wami paroma fotkami z ostatnich moich prac przy moim projekcie przed GF .

 

Więc tak zawiasik ISC został zaremoncony a z nim nowe zwrotnice od e36 łożyska gałki sforznie itd. -następnie przyszedł czas na doginanie wahaczy ale szukając kogoś kto mi to profi ogarnie natrafiłem na piękny komplet org wachaczy  z 3.2 m3  no i stało sie  zacisnołem zęby i uszczupliłem portfel - taki psikus :wink: , 

 

I wtedy poszedłem za ciosem wyleciał i tak jak na e30 duży hamulec z m3 e36 i od dawna poszukiwany ogromny 4 tłoczkowy zacisk BREMBO stał sie moją własnością i to w set-apie pod tarcze 330 powerdisc ATE z e90 

 

- co stało się nie lada wyzwaniem żeby to wszystko upchać pod 17 cali Futury -ale panowie jak sie popieści to sie wszystko zmieści :wink::wytrysk:

 

- wkońcu wszystkie te przeróbki zawiasu i hamulca to przedsmak jak i prawidłowe przygotowanie samochodu pod nową moc- jaką mu da nowe serce S38 

 

- jako dodadkową wisienke na torcie mojej E30-stce zafundowałem w idealnym stanie nową tylnią półke wyposażoną w org rolete którą   oczywiście obszyłem alkantarą ... - miodzio dopełnienie wnętrza ....

 

A tu kilka fotek ; :drive:

 

2vkgjlu.jpg

 

ip6xoi.jpg

 

34hfayg.jpg

 

Tu pierwsze przymiarki nowego zacisku jeszcze na starej na tarczy z M3 e36 - teraz taka mała sie wydaje ta tarcza :wink:

 

2vbst1j.jpg

 

 

2uy3on7.jpg

 

 

mcx1cn.jpg

 

24uyfs4.jpg

 

2s16s0k.jpg

 

14oc8w5.jpg

 

2mx3407.jpg

-jeszcze tylko troche pasowanka gwincik w dół gwincik w góre i tak ze 100 razy :wink:

 

2nsrn11.jpg

 

sxhh50.jpg

 

14j2b1w.jpg

 

NO I W OCZEKIWANIU NA GF - PRZYSZÅY NOWE TABLICE :wink:

 

mm4ps3.jpg

 

no to do zobaczenia w Chotowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gruby mod w tym aucie w Twoim wykonaniu , cieszę się , że poczułeś i załapałeś bakcyla , fajnie , że cały czas do przodu , kibicuję mocno , brnij do końca mordo na pełnej kurwi# do finału tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gruby mod w tym aucie w Twoim wykonaniu , cieszę się , że poczułeś i załapałeś bakcyla , fajnie , że cały czas do przodu , kibicuję mocno , brnij do końca mordo na pełnej kurwi# do finału tego projektu.

 

 

Patt gdzie tam finał projektu ? 

-najgorsze jest to że mi w głowie co chwile rodzą sie nowe mody........

ps. pewnie Ty już swoim wąsaczem bedziesz na GF poganiał :wink: a ja jeszcze będe kminił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...