Skocz do zawartości

[E30] PrzemekE30Kraków


ZygZag

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że widze tu to "niestety", skoro wyrzucasz z auta konkretny motor - z perspektywy moich ugruntowanych poglądów na to co przedstawia M30B35 w tej budzie. 

 

Powiem Ci tak: splendoru przynieść w miejsce M30 może tylko S38, chyba że napisz otwarcie że szukasz oszczędności i chcesz S54.

Wszystko inne mierzone w dół w miejsce starego dobrego 3.5 jest porażką. 

 

Zasadniczo chodzi mi o to, że masz w aucie motor który: 

 

- robi co ma robić i chce więcej

 

- jak już nie chce więcej i plunie korbą to nawet nie zgaśnie

 

- jak plunie korbą i nadal nie gaśnie to nadal smaży kapora w 2 tonowej budzie

 

Na potwierdzenie: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=vV93lUgjCNA

 

Znam kilka historii z pierwszej ręki na potwierdzenie tego. 

 

Życzę więc, żeby twój nowy motor, który posadzisz w miejsce M30 potrafił i znosił więcej. 

 

 

Pozdro!

witam

hehhhh

jak ja lubie jak ktoś czuje to co ja :wink:

- więc tak  moje s38 juz czeka w garażu na spa techniczne jak i wyglądowe co by zagościło w pełnej okazałosci w tym projekcie

-dokładnie tak  tylko s38 tam może zagościć były plany na s50,s54  ale to by sie gryzło z wąską lampą i mt I ;-(

a o to moje serducho 

jeden minus na chotowa tego zaremoncić niestety nie zdąże ;-(

2mypy7l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema wszystkim , upłynęło parę tygodni i czas pokazać wykonane kolejne prace w R MOTO SERWIS przy moim E30 mt I

 

a GF 2015 coraz bliżej .............

 

- więc tak nowo zakupiona mniejsza kierownica MT II  poszła do obszycia w odpowiednio pasujacy kolor skóry i alcantary szyte na 3 nitki M

(wiem ze zaraz podniesie sie tu larma że kiera mt II do e30 mt I - to nie pasuje ale w tym wypadku sory mnie ta kierownica powala i niestety tak musi przynajmniej na chwile zostać :wink:      

- no i fotele RECARO SP1 który były jednym z głównych powodów decyzji zakupu drugiego e30 z myślą że odrazu  trafia do tego projektu :wink: które zawiozłem do mojego tapicera ze sporym wyzwaniem - mam nadzieje że robią na dzień dzisiejszy grubą robotę ......

 

112gbx3.jpg

 

dwor2g.jpg

 

5xpwlk.jpg

 

30xbldx.jpg

 

28jw7k9.jpg

 

htadjd.jpg

 

2dkbu39.jpg

 

- JUTRO MONTAŻ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...