Skocz do zawartości

[E30] PrzemekE30Kraków


ZygZag

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem dziś tą, jak by nie patrzył, moją byłą e30. Pogadałem z Przemkiem i wiem, że ta 335i ma teraz naprawdę świetny dom! Do dziś mocno żałuję, że ją sprzedałem i spokojnie mogłem zostawić tą e30 jako drugie auto w domu! Ale cóż! Stało się i teraz Przemek musi się męczyć z rzeczami, których ja nie dopieściłem, lub które spierdzielił następny lakiernik za kadencji Pitera, albo tymi, które następca Pitera (rzeźnik który mało co nie zniszczył na amen tej e30) spierdzielił! Znam dokładnie stan tego auta w momencie gdy opuszczała mój garaż! Wiem, że mimo, że była to wtedy chyba druga co wysokości do ceny e30cha na allegro, to nie była to cena przesadzona. Piter dołożył swoje, a kolejny właściciel praktycznie wszystko zaprzepaścił! Z tego co wiem startecki wyciągnął, szpere też. Nawet chciało mu się wyciągnąć z auta schort schifter i połowe audio! Auto miało tragicznie zniszczony lakier i masę niedorobek spowodowanych niedbałością właściciela! Przemek mimo że dostał w swoje ręce auto z kompletnym mt1 i schadow linem, oraz fajnym piecem pod maską, praktycznie musi zaczynać zabawe z tym egzemplarzem od nowa! Niby wiele się od czasu kiedy ja ją miałem nie zmieniło. Niby od czasu Pitera też! Ale uwierzcie mi na słowo, ze od czasu gdy miał ją kolejny właściciel to zmieniła się nie do poznania! Oczywiście na lepsze! Przemek ma niezłe plany co do niej i wie co jest do poprawki, ale widząc jakiego ma na jej punkcie fioła to wiem, że podoła! Mam tylko nadzieje, że jeszcze nie raz oglądnę tą e30stke i mam nadzieje, że za każdym razem będzie w coraz to lepszym stanie :-P  piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się , autko jest piękne i bedzie coraz ładniejsze.Wielki szacun ze to ze  jest  wąska lampa z mt1. Na zlocie tylko jedna"Perełka" Gratuluje zapału i trzymam kciuki zeby go nie brakło. Wnętrze powala, nie wypowiadam sie o kolorystyce bo ta to indywidualny temat , mi bardzo podoba się jakosc wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie ;

- chciałbym na wstępie podziękować za docenienie mojej pracy i wyróżnienie mojego wąsacza pucharem na GF Chotowa przy tak wielkiej topowej konkurencji

- zlot mega mega naprawdę stoi na wysokim poziomie samochodów jak i organizacyjnym tu należy sie wielki szacun dla Kujona że potrafił to wszystko ogarnać :wink:

- już sie ciesze że została zabukowana data na 2016 :wink:

- no i smak tego bimbru MIKAELA - grube #ierdolniecie  piwo

PS . Wiec powoli można zaczynać kolejne grube mody na Osieck 

 

5nup2v.jpg

 

z945x.jpg

 

1zbz77s.jpg

 

2hqs75t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty , opary wdycham jak bimber w garze rozrabiamy :D

 

A tak dodam coś jeszcze ,  już bardzo na trzeźwo o aucie, które znam od lat ale w takim wydaniu poznałem na GFie, a że mam hopla na punkcie e30tek to wiadomo muszę się DO JE BAC :D :D

 

Miałem po GFie rozmowę z pewnym uczestnikiem zlotu odnośnie SÅUSZNOŚCI przyznania nagrody Przemkowi za auto. Były jakieś drobne spiny, ale udało Się dojśc do porozumienia. (totalnie odwrotnie kolega myślał niż jest w rzeczywistości, więc mu poniekąd przedstawiłem co i jak wyglądało a jak jest teraz :) )

 

Nie bede pisał z kim, o czym co i jak bo i po co jak klimat sie utrzymał i nastroje dobre :)

 

Osobiście znam auto Przemka od wielu lat, oczywiście poznałem je za Pitera kadencji. 

 

Widziałem wielokrotnie, po lakierach po cudach modach itd , oczywiście na tamte lata jak ktoś walił nowy lakier z półki ASO to był szał - no i był . Åadnie , schludnie dużo zrobione.

 

Ale prawdę mówiąc to co zobaczyłem w weekend,  to mówiąc krótko i składnie - w tym aucie VIN pozostał tylko ten sam co za poprzedników.

 

PROGRES - pisząc o tym aucie, trzeba by użyc pogrubionej potrójnie czcionki. Podchodzisz do auta, widzisz e30 MT1 , zaglądasz gdzieś przez wlot jakiś, czy między koło a nadkole - zaczyna się ślina sama toczyc, i po 30 sekundach widzisz że nie robił tego WIESIEK w Stodole (nie ubliżając Wiesławom ani nikomu) za pomoca Sylikonu czy innych klejów do tapety czy szpachli.

 

Kazdy element widac dostał od Przemka nowe LEPSZE życie .

 

Lecisz od boku widzisz koło spasowane z budą idealnie, kolejno hample które nie tylko sa duże, ale są przemyślane - chwilę myslałem skąd pomysły, precyzja - RMOTO - mówi wszystko, jak w jednośladzie taki w tym KANCIE jest dopracowanie z podejściem - jak nie dokręcisz jednej śrubki to zakładaj już STRUNĘ na szyję ( kto jeździł na jednośladzie wie o czym mowa) 

 

Wpadasz do wnętrza, KAŻDY zaraz przypomni o białej nitce - a kij w te białe nitkę, jak Przemek chciał - tak zrobił, bo to jego auto " Każdy ma niebiesko czerwone czy inne ja mam białe , mam inaczej po Swojemu ...."  nie pamiętam zbyt dokładnie ale tak to brzmiało, cytuję Przemka  i najważniejsze - jest z GUSTEM ? JEST . Jest Skóra i zwykła i alcantara, jest audio, sa dodatki za***iste z epoki są RECARO - czego chciec wiecej?

No i najlepsze - wciąż NOWE  i wcale nie byle jakie PLANY na dalszy rozwój - to jest to, żadnego spoczynku na laurach tylko grubo przed Siebie .  

 

Więcej pytań i obiekcji nie mam :)

 

PS. Jedyna wąska w MT1 na GFie , czy mi coś umknęło ? :wink:

PoZdRo Przemm raz jeszcze . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę auto do finansowane jak się patrzy wszystko z gustem i smakiem zrobione więc się nie dziwie ze 

zostało docenione i dostało nagrodę,takie auta mają duszę i się nie patrzy ile się wkłada kasy tylko jaką frajdę i pasje się ma... 

Czekam na nowy piec jaki tam będzie to dopiero będzie  :shock:  :shock:  :shock: bo takich aut z takiem piecem jakie są plany nie ma wogóle,

wiec będzie pozamiatane...

Czekam na dalsze mody bo e30-cha jest tego warta...

pozdro przemo do następnego GermanFestu.... piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad autem można stać i wzdychać....ah bo jest piękne, jest doskonałe. Można postawić na to że nie jeden z nas zaczerpnął inspiracji z Twojego auta. 

Podziwiam dopieszczenia auta z każdej strony i ilekroć ogląda się inne równie piękne są w wiekszości tylko z zewnątrz. Długo ogladałem Twój samochód przy przyczepić się choćby złośliwie, jednak nie było do czego. Pozdrawiam, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że z tym doczepianiem się to uwierzcie mi, że jest do czego. Ale Przemek sam o tym wie i się nie wstydzi niedoróbek, bo sam je mi pokazywał, jak oglądałem moją "byłą". Najważniejsze, że w mechanicznej kondycji jest jak najlepszej! Od tego powinno się zaczynać, a na koniec dopiero lakiery, i detale! Niestety w Polsce (i nie tylko) ważniejsze jest jak coś wygląda, niż w jakim jest rzeczywistym stanie. Tutaj nie dość, że to auto wygląda (chociaż skazy jeszcze są) to stan mechaniczny upewnia w przekonaniu, że takie właśnie pojazdy powinny być nagradzane! Wzór do naśladowania :-P  Ja się mogę tylko cieszyć, że pomimo niewielkich ogólnych zmian, od czasu kiedy ja je zbudowałem, nadal może wywoływać szybsze bicie serca :twisted:

 

PS. Do dziś każdego dnia żałuję sprzedaży tej e30, ale czasu nie cofnę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że z tym doczepianiem się to uwierzcie mi, że jest do czego. Ale Przemek sam o tym wie i się nie wstydzi niedoróbek, bo sam je mi pokazywał, jak oglądałem moją "byłą". Najważniejsze, że w mechanicznej kondycji jest jak najlepszej! Od tego powinno się zaczynać, a na koniec dopiero lakiery, i detale! Niestety w Polsce (i nie tylko) ważniejsze jest jak coś wygląda, niż w jakim jest rzeczywistym stanie. Tutaj nie dość, że to auto wygląda (chociaż skazy jeszcze są) to stan mechaniczny upewnia w przekonaniu, że takie właśnie pojazdy powinny być nagradzane! Wzór do naśladowania :-P  Ja się mogę tylko cieszyć, że pomimo niewielkich ogólnych zmian, od czasu kiedy ja je zbudowałem, nadal może wywoływać szybsze bicie serca :twisted:

 

PS. Do dziś każdego dnia żałuję sprzedaży tej e30, ale czasu nie cofnę :?

 

No tak - pozostaje teraz mi odpowiedzieć na tego posta ...

Na wstępie chciał bym powiedzieć że bardzo ciesze się z poznania Torsa na GF - (prędzej czy pózniej musiało to nastąpić)

-Fakt iż auto wróciło na syndykat jest myśle tylko kolejnym atrybutem dla tego projektu 

-Jego ocena jest dla mnie bardzo ważna bo zna to auto od podszewki, wie co go bolało co było atrybutem a co było w sprytny sposób zamaskowane ....

-Od razu znalezliśmy wspólny język a powiem jedno nie dało się u niego nie zauważyć emocji w jaki sposób się wyraża o tym samochodzie .

-Dla mnie jest bardzo ważna jego ocena i fakt że spodobała mu się wykonana przez mnie praca jaki to że został w dalszym ciagu zachowany klimat tej e30chy

 pozdro i do następnego spotkania na kolejnym GF mam nadzieje że juz z nowym piecem :wink:  piwo

 

PS. Dla mnie każdy kolejny dzień majac w posiadaniu to E30 utwierdza mnie w przekonaniu że nigdy nie trafi na sprzedaż (chyba że do gara by nie było co wsadzić )  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem olać temat, ale jednak napiszę co mi na duszy leży.

Na pierwszych stronach pisałem o tym, że w sumie wiele rzeczy już zostało zrobione i że poprawiasz, i super że auto wróciło na forum, Ty jako ripostę napisałeś, że przy aucie w sumie wszystko musiałeś poprawiać i zmieniać, a Tors po obejrzeniu piszę, że "pomimo niewielkich ogólnych zmian, od czasu kiedy ja je zbudowałem, nadal może wywoływać szybsze bicie serca"

Ja widzę, że modzisz nadal super to auto, ale w sumie miałem trochę racji mówiąc, że jednak sporo pierdli Ci odpadło i z ogólnego punktu widzenia auto się zmieniło, tylko detale i szczegóły uległy poprawieniu.

 

Czekamy na piec, bo to będzie gruby rozkurw sceny BMW, a już w szczególności e30 :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dahrek , to Ty nie wiesz że diabeł tkwi w szczegółach ?  przykładowo - 0,5 cala w feldze, czy śrubki w złocie na jakimś RSie nie robią roboty ? :wink:

 

To są pierdoły - ale istotne tak , że auto ze 100 metrów wygląda jak Pitera (NIE MÓWIĄC ŻE BYÅO ŹLE CZY COŚ, BO NIE BYÅO) , ale z metra - jest Przemkowe.  Poza tym , mówię z doświadczenia z autem od ...hmm niech policzę te lata . :wink:

 

Dawaj Swoje czerowne marudo lepiej!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyciu wiec i ja cie podsumuje moim skromnym zdaniem. Auto które budujesz jest autem które podoba mi sie od zawsze jak zacząłem przygodę z E30 to tak chciałem żeby moje auto wyglądało. Jest kosa w ci**!!!! Umnie sie tym bawić i wiesz jak to sie robi. Takich ludzi na Sindi trzeba tak aby stawiali cele innym i nie pierdolili o gwiazdach jak to można zrobić albo po kim masz te auto czy cos tam podobnego.

 

Ps mocno trzymam kciuki wariacieðŸ‘ðŸ»

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...