Skocz do zawartości

[E36] Coupe by --=CZARNY=--


--=CZARNY=--

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny naprawdę świetnie to wygląda!!!

Nie lubiłem tych felg ale w takich rozmiarach są świetne.

Przemyśl sprawę dystansów bo teraz naprawdę jest fajnie ja bym zostawił tak tylko włożył glebę na którą czekasz za szeroko też nie będzie ładnie ale to sam wiesz na żywo łatwiej ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 762
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

--==mały==-- owszem zgodze sie ze szerzej było by juz przydko ale to tylko 5mm przód i tył a robie to dlatego zeby sie nie schowały jak beda miały po 3 stopnie negatywu w sumie z dystansami o 5mm wiecej bedzie tak jak jest teraz bez znacznej róznicy szerokosci tyle ze bedzie negatyw...

 

Co do felg sporo sie naogladałem, naszukałem i naliczyłem aby wyszło inaczej niz w innych kerscherach felga ma troche wypukły rotor i zeby jako tako wygladała musi miec dobra szerokosc i mocny naciag inaczej jej urok ginie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mm to spoko ja nie doczytałem,że już masz z przodu 15mm ciekawe czy to nie będzie tarło bo już teraz przód wygląda na styk i nie wiem czy negatyw załatwi sprawę.

Ogólnie auto wygląda świetnie robisz po mału i skrupulatnie a efekt będzie naprawdę świetny tylko brać przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mm to spoko ja nie doczytałem,że już masz z przodu 15mm ciekawe czy to nie będzie tarło bo już teraz przód wygląda na styk i nie wiem czy negatyw załatwi sprawę.

Ogólnie auto wygląda świetnie robisz po mału i skrupulatnie a efekt będzie naprawdę świetny tylko brać przykład.

 

Naprawde do ocierania jest daleko :wink:

 

 

Bardzo fajnie to wygląda, ale klepanko błotników też będzie potrzebne i to solidne :-P

 

RESO błotniczki juz sa tak wyciagniete maszynka ze nic nie bedzie miało prawa przytrzec :mrgreen: tył jest na ostro a przód tylko delikatnie pchnięty przypatrz sie dobrze na fotkach jest juz nawet po malowaniu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Czarny widze ze konkret jest u Ciebie :)

 

i zapowiada sie ze bedziemy jezdzic na tych samych felgach wiec dobrze ze przecierasz szlaki :mrgreen:

 

z ktorej wiochy obok Wro jestes ? Ty miales na poczatku 9" i et 35 ? ,

 

 

 

 

odezwij sie jak mozesz na gg 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

rx to dobra felga pod 10.5 bo duze et wyjsciowe teraz pewnie jest cos kolo 10.5 et 18 wiec dosc sensownie. Dla mnie to juz za szeroko ale trzeba przyznac ze autko jest sliczne :)

 

P.S. Ile para nowych rantow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff po długim oczekiwaniu wkoncu dotarł :-D Gwint K-sport w wersji street z Camberami

 

img1162r.jpg

img1165j.jpg

 

Niestety wetrze bedzie obszyte dopiero w połowie lipca tapicer musi nadrobic zaległosci po małej awari, także wszytsko leży u niego i czeka na swoja kolej, kolor skóry jest juz wybrany jakis tam kremowy :-) ...

 

Ten ciemniejszy z zdjecia..

img1044p.jpg

img1026ugg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny, jeśli to nie tajemnica, to ile kosztował Cie ten zestaw K-sporta i gdzie go zdobyłeś? Musze do E30 znaleźć właśnie taki zestaw.

Wyszedł mnie on równe 3400 z camberami na przód kupowałem u T-Gauto musisz napisac do goscia... w linku masz jego aukcje http://www.allegro.pl/search.php?string=Gwint&us_id=10560393&country=1 do e30 nie widze ale sprowadzi tylko uprzedam nie patrz na to ze w aukcji pisze czas realizacji do 14 dni odrazu mówie ze czas oczekiwania to minimum miesiac a nawet były przypadki ze nawet 3 bo gosc zbiera grupę chetnych i dopiero zamawia zeby taniej było z przesyłka

 

 

 

ta felga w takich rozmiarach jest lepsza od nie jednej z koncernu O.Z. !

Fotki tego nie oddaja ale na zywo z gleba wygladaja pieknie nie sądziłem ze tak ładnie moze wygladac ta felga a jednak warto było sprawdzic i zrobic jej odpowiednie szerokosci

 

 

 

Co do gwintu jest swietny naprawde róznica miedzy max twardym a max miekkim to niebo a ziemia jestem bardzo zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...