Skocz do zawartości

[E89] swistar Z4 SHADOW LINE 23i sDrive


swistar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Przy okazji zakupienia gałki od BMW F45 postanowiłem zmienić oryginalną zbyt długą wajchę :hyhy: 

Więc wyglądało to przed zmianą tak:

9po6fk1.jpg

a wygląda tak:

K7WAA0A.jpg

przed:

i4Whbz2.jpg

po:

QPRbRDK.jpg

z innej perspektywy:

8LDcAl4.jpg

Gałka jest krótsza. Górny blat nie jest podświetlany i nie tworzy efektu choinki.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
 

zacnie, jeszcze tylko akcentu bmw na nich brakuje  :)

Tylko nie wiem jakie akcent by  tu pasował, bo standardowy symbol ///M jakoś mi się nie widzi.

Może ///M w czarnych barwach?

a dla mnie trochę masło maślane, zwykły czysty srebrny pasowałby tu lepiej bez kombinacji 

Srebrny by był chyba zbyt "jasny", a auto ma być ciemne.

Osobiście mi to nie podchodzi
Zlewa się teraz z karoseria i nie daje takiego efektu
A zaciski niczego sobie

Wiadomo, że np. czerwień czy pomarańcz, czy chociaż oryginalny kolor który był na zaciskach by je uwidocznił i by dał lepszy efekt ale jak wyżej wspomniałem by było mało ciemno.

dla mnie bomba, tylko tak jak ktoś wyżej napisał- brakuje akcentu BMW na zacisku

Pomyślimy, pomyślimy.

Tak patrzę na tablice i widzę, że auto zarejestrowane 4 lata temu, a ja Cię ani razu nie widziałem na mieście. :P Mam nadzieję, że kiedyś będzie okazja obejrzeć na żywo, bo auto przyciąga uwagę. :)

Jak się robi autem 4 tys km rocznie to i ciężko się spotkać na mieście. Ale będzie jeszcze okazja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jak się robi autem 4 tys km rocznie to i ciężko się spotkać na mieście. Ale będzie jeszcze okazja ;)

 

W sobotę była okazja. :-P  Nawet widziałem że udostępniłeś dwa moje zdjęcia. Fajna ta Z4, na żywo chyba robi nawet lepsze wrażenie niż na fotkach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę była okazja.  :-P  Nawet widziałem że udostępniłeś dwa moje zdjęcia. Fajna ta Z4, na żywo chyba robi nawet lepsze wrażenie niż na fotkach.  :D

Była okazja wpaść na chwilę, w sumie pierwszy raz byłem na waszym spocie. Dzięki za fotki.

 

ZmgTyuX.jpg
 
RbPFPik.jpg

 

zgadzam się z kolegą m16 , na wygląda jeszcze lepiej :mrgreen:

Dzięki.

 

A tu jeszcze fotka z Mazurskiego spotu w Giżycku.

ptKKIBj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Budrys, dzięki za miłe słowa i cenne rady. Ale jakoś nie chcę aby mi się zaciski świeciły, gdyż by się to mi gryzło z shadow-em ;)

Seba328, grabol, ciągle zastanawiam się co zmienić z kołami ale pewnie w tym roku nic nie zmienię.

Jedynie w tym roku pewnie zmienię tylne tarcze+zaciski, bo już leżą w garażu komplety od ///M. No i chyba dystanse odpowiednie wstawię aby wypchnąć trochę koła na zewnątrz.

 

A póki co- parę nowych fotek:
7aE7WtL.jpg
 
FEJK7dN.jpg
 
uAd2McF.jpg
 
luLKxsT.jpg
 
ARnO0NL.jpg
 
yFW2u19.jpg
 
mg0qkQE.jpg
 
uj3uxhi.jpg
 
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...