Skocz do zawartości

[E36] Schwarz II by zolansky


zolansky

Rekomendowane odpowiedzi

Syndykat to "elitarne" forum zrzeszające auta w stylu german czyli z definicji nisko i szeroko. Znajdź mi proszę gdzieś wzmiankę o kolorze felg lub emblematow. Propsuje

Ma być też stylowo i z gustem, zielone felgi i emblematy to wykluczają :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotor jeszcze ujdzie, ale te emblematy mówię NIE!

 

Pozdro

 

PS. Teraz dolozyc M paka i będzie si

A po co tutaj m-pakiet? Skoro bez jego coupe niszczy system. I jedynie z m-pakietu dałbym szerokie listwy ale już kiedyś pisałem o tym nie wiem czy tutaj ale na innym forum na pewno i jest to do przemyślenia przez właścicielkę w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna widuję Twoją e36. Bardzo mi się ona podoba. Kiedyś gadaliśmy na MK na temat naciągu.
Mimo jakiejś tony hejtu tutaj rób swoje, bo to chyba najważniejsze. Nie każde E36 musi być w M-Pakiecie, na futurach i z Vaderami w środku. Póki robisz coś jeszcze ze smakiem, bez aggro tuningu to jest wg mnie super :).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna widuję Twoją e36. Bardzo mi się ona podoba. Kiedyś gadaliśmy na MK na temat naciągu.

Mimo jakiejś tony hejtu tutaj rób swoje, bo to chyba najważniejsze. Nie każde E36 musi być w M-Pakiecie, na futurach i z Vaderami w środku. Póki robisz coś jeszcze ze smakiem, bez aggro tuningu to jest wg mnie super :).

 

Chyba grube ryby forum jeszcze zaspały.....Mnie też ona się podoba, ale te "tony hejtu tutaj" są mocno uzasadnione. Nie zapominajmy na jakim forum jesteśmy. Kolego Kudłaty, chcesz oglądać auta w serii to zapraszam na inne fora. Tutaj rejestrując się a już tym bardziej zakładając galerię swojego auta deklarujesz chęć budowy auta w konkretnym kierunku, w konkretnym stylu. Jak uważasz że M pakiety, felgi skręcane itp w np. E36 są już nudne to chyba źle się zalogowałeś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam przedmówce. Kolro rotora na minus. Elegancko wygłaskane ranty to durzy plus. Widząc auto na zlocie gleba robi wrażenie. Ale w twoim wypadku jest to kosztem blacharki. Nadkola poobijane dokladki progowe odstajace. To wszystko psuje efekt całości i tylko niszczy twoją prace. Pomyśl nad tym i może warto ją podniesc kilka centymetrow i podrobic blache. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...