Skocz do zawartości

[E36] Schwarz II by zolansky


zolansky

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj poświęciłam chwilę uwagi na mały porządek pod maską. Wleciał nowy olej, filtr oleju Purfluxa i filtr powietrza Febi.

Wcześniej jeździłam na Castrolu, ale od jakiegoś czasu zastanawiałam się czy nie przejść na Valvo, z tym że każdy drążył temat odnośnie jego wysokiej ceny, dzisiaj podjechałam do sklepu i okazuje się, że ze zniżkami cena jest praktycznie bez różnicy.

j8ksnm.jpg


Dodatkowo zalałam sobie takiego specyfiku do PB bo ostatnio trochę na niej pojeździłam, ale sama nie wiem czy to cos faktycznie daje :-P

2n99bx5.jpg

 



piwo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio doszło kilka rzeczy do BMW i coś tam się podziałało ;)
Pierwsze co to zamówiłam sobie nowy gwint na przód, oczywiście najlepszy z najlepszych :P 

2ch2kgo.jpg

wbavcp.jpg

Zarzuciłam sobie na auto i wreszcie nic z przodu nie stuka, ponieważ wcześniej drażnił mnie stukający wylany amor. Trochę mi tym zeszło, ale plus że nie było problemu z pozapiekanymi śrubami ;) 

x3iyxd.jpg

ao5rb5.jpg

Wczoraj też zakupiłam sobie nowe głośniki na tył, SONY.

205a0ie.jpg

2gvndi1.jpg

Kilka tygodni temu wjechałam też sobie na kanał gdzie krok po kroku zakonserwowałam podwozie beemki. Kilka zdjęć, niewiele bo jak wiadomo przy takich pracach bieganie z telefonem czy aparatem jest uciążliwe ;) 

k9xs0l.jpg

ws0opj.jpg

5yuqms.jpg

I koniec końców posiedziałam trochę nad samootwierającym się i odstającym schowkiem ;)

9kuruq.jpg

piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

I jak z nowymi głośnikami ? Tez się zastanawiam nad zmianą serii. Jajka na tył to rozumiem ze są skierowane w stronę bagażnika ? Czy jest jakiś myk żeby weszły normalnie

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

 Powiem Ci że jest różnica i to spora, teraz może za jakiś czas uda mi się zmienić jeszcze te głośniki na przodzie przy nogach, bo teraz co do tuby, wzmaka i głośników na tyle jest dobrze ;) A i głośniki są wsadzone poziomo, trochę było z tym roboty ale weszły. 

 

A korzystając z okazji jakiś już czas temu przyszły do mnie lampy In Pro jednakże długo na nich nie pojeździłam bo w koncu jednak decyzja padła na redy. W każdym razie kilka zdjęć jak to wyglądało ;)

 

2cc1ti.jpg

dmuyjo.jpg

29eg2g5.jpg

piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...