Skocz do zawartości

[E36] Schwarz II by zolansky


zolansky

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Apkan do moich obrysówek się już przyzwyczaili heehe,co do tematu naszej koleżanki nalegam na to by powróciły pomarańczki!!!

 

To tak samo jak u mnie w drugim aucie bez blachy z przodu pomykam piwo  tez sie przyzwyczaili... przez pierwszy rok fochy strzelali ale jak widac pieski sie uczą ze nie wszystko musi byc po ich myśli :D

 

No i ja sie pytam dlaczego w dalszym ciągu nie ma tu tych pomarańczek?!?! :twisted:  dlaczego?? :roll:

 

Popraw spasowanie prawej lampy i przy zmianie kierunku na POMARAŃCZKI popraw lampa-kierunek po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arletka, raz się przejechałam i widzę że będzie ciężko :?  Ale damy radę ;) 

 

Już od pewnego czasu, miałam chętkę na podbicie bassu w mojej cupecinie :mrgreen: Rozglądałam się, szukałam aż w końcu dziś trafiło się ogłoszenie, szybki telefon, zamieszanie jak to u mnie i pojechałam. Jest to głośnik firmy Infinity Kappa 12' 120 wraz ze wzmaczniaczem Boschmann 450w PCH-2680. Jutro zamontuje i zobaczę czy ten efekt mnie zadowala. Myślę że na sam początek może być  :roll:

2mdjdsl.jpg

vrpwnp.jpg

oga1k7.jpg

A tak poza tym zakupiłam sobie

29yfn94.jpg

Wiecie co to oznacza? :twisted:

Wkrótce powiem Wam o kolejnych rzeczach które do mnie idą i które mam nadzieję w tym tygodniu dotrą, póki co ostatnimi dniami gdy jeszcze nie chwycił taki mróz nałożyłam wosk ochronny i jak na razie wciąż stoi i czeka.

piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zamiast tych śrub było by kupić http://allegro.pl/wahacze-tyl-camber-arms-cambery-bmw-e36-e46-red-i5058373233.html w przyszłości może się to przydać jak stwierdzisz że 10 to za mało  :mrgreen:

z tym też przesadzić nie można bo wyjdzie adamko pochodne straszydło  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szofer, Mulik85 Miło że zajrzeliście, dziękuję ;)

Kruszak, ADI OZ, Generalnie chcę by latem i wiosną auto służyło mi do jazdy na co dzień, dlatego na razie nie przewiduje nic większego niż 9j, negatywów 8 stopni, ani nic z tych rzeczy. Staram się robić wszystko z umiarem, dlatego kąt będzie tylko na ori wahaczu ;)

 

Apkan Dzięki za fotę na FB :)

A tak poza tym...

Człowiek wraca zmordowany z roboty, nic mu się nie chcę, ale odżywa gdy na łóżku widzi  :mrgreen:

fe0zzq.jpgDziś przyszły do mnie dystanse, pewnie niektórzy myśleli, że zmieniam koło na szersze ale nie ten kaprys i nie ten budżet.  Przód 15mm, tył 20mm. 

spkfbs.jpg2lvfh2f.jpg
Jestem ciekawa jak uda się to skomponować. Mam nadzieję że wyjdzie z tego przyjemny dla oka "fitment"  8)
 
piwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka ostatnich dni, popołudnie i wieczór spędzałam przy samochodzie. Wraz z kumplem, działaliśmy ze spasowaniem wszystkiego, jeśli chodzi o negatyw tył oraz przód. 

xn90km.jpgTył poszedł na maxa, na ori mimośrodzie, i wyszło tak.

1565qp0.jpg9iwxsh.jpg2drtooz.jpgmm8srd.jpgPrzód natomiast mi nie leży…

W przyszłym tygodniu będzie poprawa, bo koło muszę wypchnąć bardziej z góry bo w tym momencie zapadło się w nadkole za bardzo. 

A oprócz tego dospawaliśmy końcówkę do tłumika. Chciałam by była ścięta na równo, uniesiona delikatnie w górę, wygląda tak.

2poe9gj.jpgaxb7kx.jpgTeraz muszę wpasować tylną dokładkę. W tym tygodniu też zamek od strony kierowcy odmówił posłuszeństwa, blokując się i uniemożliwiając otwarcie drzwi dlatego też wyrwałam nowy używany z którego wezmę sam mechanizm i przełożę do siebie.

72qdj8.jpgI 2 zdjęcia na zakończenie wpisu, spodobały mi się :)

dqm2w1.jpg

2nr3rt1.jpg

 

piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...