Skocz do zawartości

[E36] Schwarz II by zolansky


zolansky

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, mam na imię Ania ;) Jakiś czas temu nie przeszło mi przez myśl by w ogóle założyć galerię na tym forum, jednakże ku mojemu zdziwieniu po wysłaniu zgłoszenia na GF okazuje się że auto przeszło selekcje. No i jestem :P Czarnuch bo tak się przyjęło jest u mnie od ponad roku, z początku nie było większego zamysłu ale po pewnym czasie zaczęły w głowie powstawać kolejne plany, które w miarę swych możliwości staram się wprowadzać w życie, głównie sama, a mówię o tym bo nie chcę by ktoś by pomyślał że samochód trafia do mechanika tylko po to by przykładowo zamontować mi rozpórki. O pomoc proszę tylko wtedy gdy naprawdę nie daję sobie z czymś rady. Jak wiadomo jest ich mnóstwo ale mam nadzieję że powoli uda mi się dojść do swojego celu. Brak mpakietu jest celowy, wiem że większość razi to w oczy, ale to jeden z zamysłów. 

 

Na początek, może podstawowe dane.
Motor: M50B20 z kolektorem ssącym od M50B25 
Wydech od M50B25 bez katów 
Data produkcji: 20.07.1992 
Kolor: Schwarz II 
Felgi: BBS RC 090 17' 
Przód 8j, tył 9j 
Zawieszenie: Przód - gwint TaTechnix, tył - amory blistein'a B6 z tuleją TaTechnixa. 

 

Data for vehicle identification number: WBABF11010JA27309

Model description: 320I
Market: Europa
Type: BF11
E-Code: E36 (2)
Chassis: Coupé
Steering: links
Doors: 2
Engine: M50 - 2,00l (110kW)
Drive: Heckantrieb
Transmission: manuell
Body Color: Schwarz 2 (668)
Upholstery: (0384)
Production date: 07.07.1992
Assembled in: Regensburg


Code Sonderausstattung Optional Equipment
S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control
S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours
S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit
S510A Leuchtweitenregulierung Headlight aim control
S520A Nebelscheinwerfer Fog lights
S529A Mikrofilter MICROFILTER
S556A Aussentemperaturanzeige Outdoor temperature indicator
S570A Stärkere Stromversorgung Reinforced power supply
S660* BMW Bavaria Reverse RDS BMW Bavaria Reverse RDS
L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany
S848A Erweiterter Kabelbaum Extended wiring harness

 

 

s3hn9y.jpg

2eg4dug.jpg

Wielka zmiana :P Pomarańczowy halogen :D

30wtslj.jpg

Później koła poszły na polerkę, doszedł żółty halogen, auto zostało wypolerowane i tak prezentowało się przez pewien czas.

jkyq7r.jpg

vwwvgm.jpg

Wnętrze było szaro - czarne więc i za to trzeba było się wziąć. Elementy chromu zastąpiły czarne plastiki, wleciała ori gałka. Dywan również jest czarny.

rgwabo.jpg

2wfo8iu.jpg

Później okleiłam podsufitkę czarny materiałem.

242ef7n.jpg

Zesparowałam lampy tylne, oraz w kierunkach zabłysnęły postoje.

imtgg6.jpg

15wcdxe.jpg

Ze zderzaka zniknęła listwa z miejscem na tablicę.

2ih6qyt.jpg

Dalej czerwone wskazówki zegarów.

2njzrqw.jpg

I węższe opony. Tej zimy samochodem nie jeżdżę praktycznie wcale, natomiast latem służy mi on do jazdy na codzień, dlatego też niezbyt radykalnie, bo na 8j trafiło 205/40 a na 9j 215/40.

2i9ifr4.jpg

2cdkhhl.jpg

Rozpórki przód, tył od P. Nakrętki.

zrc4h.jpg

25t97xi.jpg

Co do lamp tylnych zmieniały się one w zależności od przodu, a z tym było więcej kombinacji :P

mv2qew.jpg

15chrit.jpg

Dalej shortshifter, przeróbka z ori.

eg7p0o.jpg

Front przez pewien czas wyglądał tak.

2ey7rtg.jpg

Później wleciała BH.

dzuzv8.jpg

A później mega BH która mało komu przypadła do gustu :P Choć mnie akurat się to podobało.

2up4xtt.jpg

Kilka dodatkowych zdjęć z szybkich sesji i z niektórych wyjazdów.

jq43mp.jpg

jrtzya.jpg

rua7wj.jpg

f080nq.jpg

35lg0zq.jpg

I na ten sezon planuje małe zmiany. Póki co udało mi się pomalować rotory, zrobić polerkę rantów, zakupić dymione kierunki na przód oraz dymione kierunki boczne.

2cfb49z.jpg

2myp934.jpg

2vj8vep.jpg

xbhetc.jpg

dxzcr6.jpgI na razie tyle ode mnie ;)

Wiem że samochód nie każdemu przypadnie do gustu, aczkolwiek proszę o opinię :)

piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ciekawy czarnuch się szykuje i to jeszcze przez kolejną kobietę w naszym gronie powiem tak jest nisko dobrze leży, ciemno i to mi się podoba :D koła ciekawe i szerokość z czasem pewnie przyjdzie. Zostaw pomarańcze bardziej kozacko wygląda, i bez m-paka robi robote i działaj dalej będę śledził postępowania  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie moim tematem, miłe słowa, porady jak i szczere opinie :)

 

Bartas Właśnie ta szerokość :oops: Myślę nad dystansami przód, tył bo zmiana koła na szresze jak na razie nie wchodzi w grę. Prócz tego na wiosnę chciałabym odświeżyć lakier na całym samochodzie (lakierowanie) pojawiło się sporo rysek bo akryl jest jednak ciężki w utrzymaniu. No i oczywiście jest wiele innych planów, ale zachowam je dla siebie bo jeśli nie uda mi się ich wprowadzić w życie będzie mi wstyd :roll:

 

marszal na zlocie w Otwocku jej nie widziałeś bo tam było multum lepszych fur ;)

 

Buciek Będą, ale jak tylko jakieś zrobię, postaram się w najbliższym czasie, choć w środku i tak nie ma czego oglądać :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gratki 8)  co tu sie wyrabia ostatnimi czasy to głowa mała :D

Powiem Ci Ania że zniszczyłaś mi system tą fotą przy liściach....  zaj..ebisty klimat foty!!  :twisted:  Czarnula mega dobra w opór ( stwierdzam po fotach)!
Brak mpaka na mega plus bo tego jest za duzo i kazde e36 wyglada z zewnatrz prawie tak samo tylko różnią sie kolorami miedzy soba.....  a tu jest zupełnie cos nowego! zostan przy tym :) na srebrnym rotorze jak chłopaki wyżej pisali było o niebo lepiej... tak klasycznie. Białe rolki to do rajdówek a nie do cywilnych samochodów.
No i kierunek.... koniecznie pomarańcz! nawet nie myśl o innych! zopomnij o istnieniu innych kolorów kierunków :mrgreen:
gleba piwo  pięknie do niej pasuje! w sumie to troche glebogryzarka sie z tego zrobiła ale jest ok :wytrysk:

Widze ze masz w sumie lekki spas wiec z dystansem zbytnio nie poszalejesz póki nie zrobisz negatywu na obu osiach.

Wyjściowo to co zareprezentowałaś to po mojemu zrobiłas juz kawał roboty! bede tu lookać i mam nadzieje ze temat nie umrze!

Widze ze zbiorniczki pomalowane na czarno... sama malowałaś??   widziałem ten sam zabieg u kolegi na żywo.... bardzo fajnie i ciekawie to wygląda.

jak chcesz cos dla próby zmodzić to załóż marchewki z powrotem, i wyjmij halogeny i na próbe zamontuj zaślepki :) moze Ci sie spodoba taki "czysty" ryjek ;)
No i koniecznie uzupełnic braki pod zderzakiem..... kierownice powietrza do tarcz, osłony pod spód bo wszystko prześwituje i tak pusto tam.

A gdybyśbyła zainteresowana to posiadam ładny schowek który ładnie przylega a nie tak "wisi" 0.5cm od kratki.
to sie widzimy na GF piwo



Je bajerrrr......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADI OZ Twojego Combiaka widziałam kiedyś w internecie, pełna klasyka :wink:  Na razie koła nie zmienię, bo mierzyłam już kilka i nic prócz rc nie podchodzi mi do niej tak bardzo, a druga sprawa fundusze też nie pozwalają :roll:  Ale bardzo dziękuję za Twoją opinię ;)

 

 

 

Apkan Takiej opinii się nie spodziewałam, dziękuję Ci bardzo ;)

Dokładając dystans mam w planach kąt na tyle ale jedynie na oryginalnym wahaczu, nie chcę robić aż takiego pochylenia, natomiast na przodzie negatyw już powstał przy obniżeniu z  tym że kładąc 1.2 cm i tak będę musiała jeszcze dodatkowo koło pochylić.

Zbiorniczki malowałam sama, podobało mi się to widząc kiedyś zdjęcia i tak też zrobiłam.

Wyjęcie halogenów nie wchodzi w grę, nie wiem czemu w mojej głowie powstała myśl że jeśli ich nie ma, nawet przy zaślepkach czegoś brakuje.

Co do braków, wiem, wiem ale dobrze że mówisz, też irytuje mnie to że patrząc w nerki widzę asfalt.

Schowek odstaje bo kiedyś czyściłam kratki nawiewu i albo za bardzo go przykręciłam, albo za słabo przez to odstaję i czasem na dołach otwiera się w czasie jazdy.

Chciałabym dotrzeć na GF, aczkolwiek pewne to nie jest :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADI OZ Pewnie, z miłą chęcią ;) generalnie czego nie zrobię wszystko uchodzi mi płazem, więc nie mówią nic :)

 

A ostatnio odświeżyłam sobie nerki.

Przed, w trakcie czyszczenia i już na aucie.

2euo7kh.jpg

34fidkj.jpg

9uvivs.jpgI jako że rano przywitał nas śnieg, a ja zimowe zdjęcia uwielbiam, pokręciłam się po mojej miejscowości i wyszło to ;) Dokładka zderzaka tylnego jest zdjęta, ponieważ czekam na dospawanie końcówek tłumika.

1zgg46d.jpg

fbicn6.jpg

1429dv5.jpgpiwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...