Skocz do zawartości

[E36] 328i Sedan Avus blue by Patryk7250


Patryk7250

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio w aucie za dużo się nie dzieje, ale to wszystko jest spowodowane brakiem odpowiedniej $$$, ale coś tam się staram powoli robić  :-P moje hamanny po sezonie jazdy wymagały polerki, więc podrzuciłem je koledze na małe odświeżenie i spisał sie, felgi się błyszczą sporo lepiej  :-P efekty widać na fotkach, oczywiście jak wiadomo na fotkach zawsze lepiej sie prezentuje jak na żywo :mrgreen: tek8Een.jpgBztUNvv.jpgBb5TCpc.jpgFrjneHl.jpg574tSn5.jpgVYF4xf8.jpg Jak wiecie naciągu z przodu w tym sezonie nie było, więc postanowiłem to zmienić i odezwałem się do Adamka i kupiłem od niego opony  :lol: a tak na poważnie nie od niego, ale kupiłem opony polecane przez tego człowieka czyli Nanciągi hahaha  :D rozmiar to 195/40/17 i myślę, że wreszcie naciąg z przodu będzie podobny do naciągu z tyłu, gdyż poprzednie 205/40 mnie nie satysfakcjonowały oEXkjU8.jpgMvbdRTu.jpgNa dzisiaj tyle, niedługo mam nadzieje, że wpadnie gwint i ustawie sie z lakiernikiem na drobne poprawki i później składanie wszystkiego w całość i jakieś lepsze fotki będą, pozdroo  piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Siemanko z racji, że wiosna za oknami czas najwyższy było złożyć auto  :-P gwint wleciał i po jakiejś tam wstępnej regulacji auto prezentuje sie tak

IOvYRwj.jpgx4tlGer.jpg6wyKLof.jpgpR9DJ4A.jpgH2GdJj2.jpgQLH2Gab.jpgI jakieś tam dwie fotki wnętrza

NNwPg3C.jpgutWqp2M.jpgPrzód w przyszłości może siądzie jeszcze niżej na razie tak niestety musi być. czekam na słowa krytyki piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba folia na nich jest dla tego tak wygląda?tez to widzialem ale tak jest ok

 

pozdro

Marku właśnie to jest malowane motipem i jakoś tak dziwnie wyszło nie wiem czy teraz folią nie okleje, bo troche brązowe te kierunki się wydają

 

Åadnie wygląda ten sedan

Środek tez ładnie się zagrał z kolorem nadwozia

Modzone miałeś coś przy heblach?

miło, że się podoba.. heble zmieniane przy swapie i jak na razie tyle, choć plany jakieś są 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...