Skocz do zawartości

[E36] 328i Sedan Avus blue by Patryk7250


Patryk7250

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim Syndykatowcom! 8) Mam na imię Patryk i pochodzę z okolic słynnego na całą Europe Radomia( ten od mirków handlarzy i chytrej baby)  Obecnie jestem na etapie kończenia szkoły, więc jakiś grubych modów w najbliższym czasie nie przewiduje gdyż z budżetu ucznia to sobie można co najwyżej kupić paczke chipsów, a nie jakieś koło 3tlg  :mrgreen: Ale dosyć o mnie, gdyż ta galeria ma być o aucie . Tak więc auto które Wam chce przedstawić zakupiłem na początku 2013roku jako sedana w mpaku i jakimś obniżeniu, ale zaraz wszystko zobaczycie. Zaczynam standardowo od rozkodowanego vinu:

Art. Wartość
Numer podwozia WBACP31010NA83031
Kod typu CP31
Typ 318I (EUR)
Typoszereg E E36 (4)
Seria 3
Rodzaj konstrukcji LIM
Układ kierowniczy LL
Drzwi 4
Silnik M43
Pojemność skokowa 1.80
Moc 85
Napęd HECK
Skrzynia biegów MECH
Kolor AVUSBLAU METALLIC (276)
Tapicerka STOFF AMARETTA BOA/BOA/AVUSBLAU (E7AV)
Data prod. 1998-04-01
 
 
Wyposażenie
 
Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S214A AUT.STABIL.-CONTROL+TRAKTION(ASC+T) Automat. ukł. przeciwpoślizg. (ASC+T)
S243A AIRBAG FUER BEIFAHRER Poduszka powietrzna pasażera
S246A LENKSAEULENVERSTELLUNG MECHANISCH Kolumna kierownicza regul. ręcznie
S260A SEITENAIRBAG FUER FAHRER/BEIFAHRER Poduszka boczna dla kierowcy/pasażera
S269A LM RAEDER/RADIALSTYLING Obr. BMW, st. le. spr. rad. 32
S305A FERNBEDIENUNG F.ZENTRALVERIEGELUNG Pilot do zamka centralnego
S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny
S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny
S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours
S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie
S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy
S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera
S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne
S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł
Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa
S528A AUTOMATISCHE UMLUFT CONTROLL (AUC) Autom. kontrola obiegu powietrza
S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna
S669A RADIO BMW BUSINESS RDS Radio BMW Business RDS
S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe
S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.
S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M
S719A SPORT EDITION Wydanie Sport
S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt
S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe
L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria
S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora
S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku
S850A ZUSAETZL. TANKFUELLUNG EXPORT Dodatkowe napełnienie zbiorn. na eksport
S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa
Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki
S925A VERSANDSCHUTZPAKET Ochronny pakiet wysyłkowy
P971A EXCLUSIV PAKET Pakiet Exklusiv
 
 
Wyposażenie seryjne
 
Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów
Pierwsza fotka świeżo po zakupie 
71IPIr2.jpgJak widać auto stało na replikach felg hamann hm2 w 8j bodajże. Felgi miały ranty poobdzierane więc je sprzedałem i założyłem stylingi 135 które miałem w garażu i tylko czekały na moją e 36  :mrgreen:
nSCT4rE.jpgsdTj8dZ.jpgGO8sAZ9.jpgaEYn45S.jpgtiVdyD7.jpgHshodde.jpgNa niektórych fotach rejestracja jest zamazana gdyż te felgi sprzedałem i foty były użyte w aukcji.
Po kilku miesiącach jazdy b18 zacząłem się orientować na czym polega SWAP i kto mi to ogarnie, po zdobyciu kilku informacji kupiłem sedana e 36 z m52b28 i jak wiadomo b28 trafiło do mnie pod maske. Fot poprzedniego silnika nie mam, po swapie pod maska było tak:
5VFTh7p.jpgJakaś tam fotka środka po dołożeniu obc 11 i gałki m pakiet z allegro...
z7haqUR.jpgJedną z pierwszych modyfikacji był zakup lamp z soczewka i przeróbka ich na BH
TZPJgOJ.jpgiVb9V3q.jpgJak widać na foto lampa źle spasowana, zostało to później poprawione.
Na setup zimowy zostały zakupione fele styling 30 i tak to się prezentowało
JwLjuN3.jpg9jthRCO.jpgJak widać nerka w chromie do niczego nie pasowała więc wbiłem na allegro i wylicytowałem coś takiego
siFWrpe.jpg
Szybki zabieg odmładzający i nerki prezentowały się już tak
VNLLVKq.jpgKolejnym zakupionem gadżetem były wloty chłodzenia tarcz, gdyż ich brak strasznie rzucał się w oczy
7dDos9V.jpgNo i przód tak wyglądał 
4NbX2Wa.jpgUrZSLuq.jpgNastępnie po obejrzeniu kilku aut w necie w Germanie, postanowiłem, że chce iść w takim kierunku, więc zaczęły się poszukiwania felgi na sezon 2014. Trafiły się hamanny hm 1 w konfiguracji 8.5j i 10j :twisted:
3DBx8al.jpgWe8KC8W.jpgA7XmgoM.jpgNastępnie szukałem opon 205/40 i 225/35, na przód trafiły sie dosyć szybko w śmiesznej kasie, lecz po założeniu słabo się naciągneły, ale jednak na sezon zostały
XAd3Tha.jpgQldd7ue.jpg
Na tył po bezowocnych poszukiwaniach 225/35 wybór padł na 215/40 i z tego naciągu jestem zadowolony  :twisted:
HjomqpD.jpgqpZ0P1T.jpg
Auto na początku sezonu wyglądało tak
IZ8UmXt.jpgNQsvyZ1.jpgS5m3kSh.jpgyFtYyq5.jpgufTECzn.jpgPóźniej naszła mnie jakaś dziwna mania na pomarańcze z przodu
iji0kRb.jpgD2EDK8a.jpgXc0MjFC.jpgd1NAcrR.jpgPewnego dnia wbiłem na allegro i wyskoczyła licytacja vaderów, postanowiłem, że zalicytuje i tak sie akurat złożyło, że wygrałem.Siedzenia niestety nie były w najlepszej kondycji, więc je podratowałem i włożyłem do środka
W2f02Yv.jpgJ2eELTN.jpgm1npc7R.jpgXXopDK6.jpgOFfAvUT.jpgZ racji, że miałem jakieś chińskie znaczki postanowiłem zakupić sobie czarne
38nG9jf.jpgDo tego wpadła listwa USA
5xOjO6G.jpgI przód zaczął prezentować się tak
QJwX1HX.jpg7gubR4R.jpgKolejna wizja jaka mnie naszła to redy na tył szybka przymiarka
ofodAIF.jpgFlCFCuh.jpgBE4fLuW.jpgJak widać w międzyczasie wpadły końcówki tłumika 76mm.
Wpadły też rozpórki na przód i tył 
SDq82Fj.jpgSYzBshN.jpgDo środka wleciało full obc oraz podświetlana gałka m pakiet i wieczorem mam taki widok w środku ( tak wiem radio nie pasuje  :-P )
cbQ1Wx3.jpgByło jeszcze kilka modów, ale nie ma co już zanudzać, wrzuce kilka fotek luzem z różnych etapów modyfikacji i z różnych imprez, choć dużo tego nie będzie.
NbzASQB.jpg1UdoCo3.jpgzLMQL28.jpg_MG_1496_zps6f61f5b6.jpg_MG_1498_zpsdfec7388.jpg1016919_475067539293935_359097697926248610246679_474921825975173_32770476560632710247318_475067005960655_42721464590047410269474_475065922627430_58480429353910410294367_475067562627266_759064665217580DSC_7517_zps2a3e156e.jpgDSC_7565_zpsd4022c73.jpgDSC_7566_zps39df75a9.jpgDSC_7677_zpscacdae91.jpgDSC_7664_zps263bed2a.jpgMNDQ7TN.jpgJaMIOIE.jpgcge4SBW.jpgI na koniec jakieś najświeższe foty na śniegu robione telefonem na podwórku  :-P auto oczywiście zimę spędza w garażu
SnmfUw2.jpg8UyL48z.jpg53sPRtr.jpgf1lZTuw.jpgdn3MDK4.jpg
Auto jak widać jest/będzie robione w styly germana, ale jak wspominałem wcześniej to nie będzie samochód ktory zbuduje w pół roku czy też rok  :-P Co do planów na ten sezon na pewno wpadnie gwint (jak na razie tat) i inne opony na przód to są takie priorytety. Ogólnie w przyszłości chciałbym polakierować całe auto, obszyć wnętrze, doposażyć trochę środek, pewnie jakaś szpera kiedyś wpadnie, lepszy gwint, coś z wydechem podziałać i jeszcze pewnie wyjdzie coś w praniu  :mrgreen:  Nie spodziewam się jakiś ochów,achów bo zdaje sobie sprawe jakim forum jest syndykat i jaka droga mnie czeka. Tyle ode mnie zapraszam do oglądania i komentowania, pozdro Patryk  piwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewana zmiana na spory plus !! Patrzac z początku na fotki to sie mi nie chciało przeglądać tego dalej ale z ciekawości skoro tu sie dostałeś to nie moze być źle ;) no i czytając i oglądająć az sie mi samemu morda zaczęła cieszyć :)  dobra zmiana na zdrowy plus!!

Coś modzisz przez zime? coś w planach na wiosnę?? dawaj bo jestem ciekaw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe przyjęcie na forum  piwo

Coś modzisz przez zime? coś w planach na wiosnę?? dawaj bo jestem ciekaw  :D

Fajnie, że jednak się zdecydowałeś przejrzeć galerie do końca i Cię nie zawiodłem  :-P głównym celem na ten sezon jest zejście niżej czyli zakup gwintu, bo obecnie śmigam na kicie. Opony z przodu też są priorytetem, może jakiś gadżet do środka wleci,odświeżenie polerki felg, spolerować końcówki wydechu, a reszta nie wiem, zobaczymy jak będzie z $$$, gdyby był jakiś zastrzyk gotówki to oczywiście coś się nowego wymodzi  piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz nizej to chyba rolka błotników z tyłu Cie nie minie.... chyba ze masz czas zeby jezdzic na przeglądy a u komendanta dowód za dwie godziny odbierac piwo

Hamanki spoko wyglądają ale troche mocno z tyłu wystają... :P pomyśl moze o jakimś negatywie i tych błotnikach... chyba ze przeglądniesz temat RYBY.... on ma wepchnięte 10.5J na delikatnie zrolowanych nadkolach i jest git tylko ze z zawiasem walczył zeby sie minimalnie uginał :P ale dał rade.


A tak nawiase mówiąć to wywaliłbym te xenony i te ledowe postoje..... w ogóle nie pasują do klimatu e36 tym bardziej ze nie szły OEM tak jak w e32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota, ale brakuje gleby :P

 

wygląda fajnie, ale straszna koza ;p 

tak wiem właśnie, że rzuca się w oczy ten prześwit, ale obiecuje w tym sezonie nad tym popracować  piwo

 

Tak jak wyżej, brakuje gleby :/

czemu zerwałes czerwoną folię z lamp tylnych? Według mnie wygladala nieźle.

 

Mam ori lampy z białym kierunkiem, a redy są zrobione na bazie pomarańczy także mogę sobie zmieniać zależnie od humoru, a opinia co do redów była różna, że tak powiem  :-P

 

W dobrą stronę zmierzasz kolego! Faktycznie trochę razi brak gwintu i gleby, ale skoro mówisz, że niebawem wpadnie to jestem spokojny.

Hamman jako pierwsze szerokie koło jest tez spoko ;)

Bardzo dziękuje za taką opinie, mam nadzieję, że nie zawiode  :-P co do felg w przyszłości jednym z moich typów jest acs taki jak u Ciebie  piwo

 

ogólnie fajne auto, z minusów razi  brak osłony chłodnicy... pozdro

Osłona już jest, na niektórych fotach ją widać, założona jakoś we wrześniu  :-P

 

Co do xenonów będą w tym aucie gdyż na zwykłych żarówkach nic nie widzę na drodzę, ale są to najsłabsze 4300k, a co do postoi to też mi się nie podoba jak jest xenon i zwykła żarówka stąd też te postojówki, choć to nie są niebieskie, ale na fotach właśnie tak wychodzi  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor robi mega robotę!! Też mi się rzucało w oczy brak osłony. Kiedyś też tak chwile miałem w moim byłym sedanie i strasznie mnie to drażniło.. Ale jak już jest to już na pewno nie będzie widać trawy przez centralny wlot :-P

dokładnie tak,najbardziej denerwowało to prześwitywanie, ale na ostatnich fotach auto jest w obecnym setupie i śniegu przez centralny wlot nie widać  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny kolor 1z moich ulubionych,od siebie bym dodał parę cm do dołu i Class 2 na tylną klapę :wink:

wiedziałem, że pisząc o planach czegoś zapomniałem  :-P mam w planach spojler gt classa II i spryskiwacze reflektorów,ale to na pewno nie w tym sezonie, plany na przyszłość  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...