Skocz do zawartości

[E39] chelseatheblues 530d


chelseatheblues

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Apkan zrozum ze nie każdy ma w domu możliwosc by modzić przy aucie i co najważniejsze umiejętnosci ,czasu !Więc portfel to też dobra opcja :)

 

garaz postawisz albo i nawet kupisz bo jest tyle tego ze az sprzedają skoro "portfel" pozwala....  wiedzy o samochodzie tez nabędziesz z kazdej strony a wujek google nie gryzie tylko trzeba chcieć.... chcieć to móc! a posługiwanie sie zasobnym portfelem to chodzenie na łątwizne... bo tak wygodniej.

Czas...???? czas jest pojęciem względnym.... ja pracuje po 9-11h codziennie od pon. do pt \ a i tak po robocie wracając zjebany z roboty schodze do garazu i siedzę do 24tej - 1wszej w nocy i sie da..... tylko trzeba chcieć.

A wg mnie portfelem posługują sie tylko UŻYTKOWNICY samochodów.... miłośnik,pasjonat etc.... jak zwał tak zwał powinien wiedziec co ma w samochodzie, na czym jest on zrobiony, co sie w nim znajduje i jak to naprawic w razie awarii i z czego co pochodzi....  Tak wygląda samochód zbudowany przez fanatyka i motoholika ze budzisz go w środku nocy i pytasz o jakąś część a on wie gdzie sie znajduje, w jakim jest stanie i jakiego producenta.

Tyle z mojej strony.

 

A tak na marginesie to przeciez DARIUSZE miały być jednym ze sponsorów czy tez partnerów tegorocznego GF.... ??? po tym jak na FB troche zawrzało to chyba sie "ktoś" wycofał no bo jak to tak.... ?!?! :D i co....??? i każdy udaje ze tematu nie było a część pewnie powie ze to było "dla beki"....   ( sory chelseatheblues  za OT)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to przeciez DARIUSZE miały być jednym ze sponsorów czy tez partnerów tegorocznego GF.... ??? po tym jak na FB troche zawrzało to chyba sie "ktoś" wycofał no bo jak to tak.... ?!?! :D i co....??? i każdy udaje ze tematu nie było a część pewnie powie ze to było "dla beki".... ( sory chelseatheblues za OT)

 

I jeszcze powiedz,że to koledzy z Raceizm Ci to powiedzieli:) :D mówiłem że założenie tam konta pomoże Ci się odnaleźć! :D

 

Chłopie w Twoim temacie wszystko już zostało powiedziane! Nie pogrążaj się...

 

Bądź co bądź ferie zimowe już się skończyły, ale temu panu chyba należą się przedterminowe wakacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garaz postawisz albo i nawet kupisz bo jest tyle tego ze az sprzedają skoro "portfel" pozwala....  wiedzy o samochodzie tez nabędziesz z kazdej strony a wujek google nie gryzie tylko trzeba chcieć.... chcieć to móc! a posługiwanie sie zasobnym portfelem to chodzenie na łątwizne... bo tak wygodniej.

Czas...???? czas jest pojęciem względnym.... ja pracuje po 9-11h codziennie od pon. do pt \ a i tak po robocie wracając zjebany z roboty schodze do garazu i siedzę do 24tej - 1wszej w nocy i sie da..... tylko trzeba chcieć.

A wg mnie portfelem posługują sie tylko UŻYTKOWNICY samochodów.... miłośnik,pasjonat etc.... jak zwał tak zwał powinien wiedziec co ma w samochodzie, na czym jest on zrobiony, co sie w nim znajduje i jak to naprawic w razie awarii i z czego co pochodzi....  Tak wygląda samochód zbudowany przez fanatyka i motoholika ze budzisz go w środku nocy i pytasz o jakąś część a on wie gdzie sie znajduje, w jakim jest stanie i jakiego producenta.

Tyle z mojej strony.

 

A tak na marginesie to przeciez DARIUSZE miały być jednym ze sponsorów czy tez partnerów tegorocznego GF.... ??? po tym jak na FB troche zawrzało to chyba sie "ktoś" wycofał no bo jak to tak.... ?!?! :D i co....??? i każdy udaje ze tematu nie było a część pewnie powie ze to było "dla beki"....   ( sory chelseatheblues  za OT)

Hmmm coś w tym jest :D Spoko luz stary.Przyzwyczaiłem się do głosnego tematu :D haha OSobiście twój projekt jest ciekawy i będę jemu kibicował.Znając twoją wiedzę i poświęcenie to do roku czasu będzie :twisted:

 

chelselatheblues juz wiem ,to wujo Apkana mr google pokazał Ci daiusze ?

 

Nie Nie to nie był Apkan :D Na razie( daj boże ) wszystko z nimi ok :D

Potem się będziemy zastanawiać co dalej( BBS LM Ori^^)

 

W weekend udaliśmy się z kolega grzesikiem na mała wycieczkę po okolicy.Pogoda w miare dopisała i trzeba było przepalić po zimię trzoszke bawarki:)

3ei4n.jpg

2s93dj9.jpg

2hq3zuw.jpg

mb5yf4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czuję się mocno zażenowany, że takie- jakby nie patrzeć- elitarne forum, dzieli użytkowników BMW na 2 kategorie. Tych co mają pesos i pchają do auta wszystko z górnej półki za pośrednictwem mniej lub bardziej kompetentnych firm, oraz tych co dłubią samemu w skromnym garażyku. Tak szczerze powiedziawszy to w galerii PD każdy samochód jest kopią tego poprzedniego. Te same felgi (jedyne słuszne Sznycery) oraz takie same dokładki. Czasami tylko zmienia się kolor auta i blacha rejestracyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czuję się mocno zażenowany, że takie- jakby nie patrzeć- elitarne forum, dzieli użytkowników BMW na 2 kategorie. Tych co mają pesos i pchają do auta wszystko z górnej półki za pośrednictwem mniej lub bardziej kompetentnych firm, oraz tych co dłubią samemu w skromnym garażyku. Tak szczerze powiedziawszy to w galerii PD każdy samochód jest kopią tego poprzedniego. Te same felgi (jedyne słuszne Sznycery) oraz takie same dokładki. Czasami tylko zmienia się kolor auta i blacha rejestracyjna.

Kolejny gość który nie rozumie podziałów galerii i znaczenia modyfikacji w GS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czuję się mocno zażenowany, że takie- jakby nie patrzeć- elitarne forum, dzieli użytkowników BMW na 2 kategorie. Tych co mają pesos i pchają do auta wszystko z górnej półki za pośrednictwem mniej lub bardziej kompetentnych firm, oraz tych co dłubią samemu w skromnym garażyku. Tak szczerze powiedziawszy to w galerii PD każdy samochód jest kopią tego poprzedniego. Te same felgi (jedyne słuszne Sznycery) oraz takie same dokładki. Czasami tylko zmienia się kolor auta i blacha rejestracyjna.

 

Dziwne, bo ja nie zauważyłem takiego podziału i kompletnie nie zgadzam się z tym co napisałeś, każde auto ma swój styl i dwóch takich samych nie znajdziesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze powiedziawszy to w galerii PD każdy samochód jest kopią tego poprzedniego. Te same felgi (jedyne słuszne Sznycery) oraz takie same dokładki. Czasami tylko zmienia się kolor auta i blacha rejestracyjna.

Zapraszamy na niemiecki Syndikat, tam jest różnorodność kolorów, felg, dokładek i tribali na bokach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyszedł czas na zawieszenie:D Firma której ufam jest Lemforder i główny nacisk kładłem głównie na części z tej firmy.

Zostały wykonane następujące sprawy:

-Regeneracja przednich wahaczy(Zaufany szpenio grzesika zregenerował wszystkie końcówki wahaczy),tuleje również nowe.Przód tuleje Lemforder.Do tylniego banana nie ma Lemfordera.Wpadł MOOG

-Åączniki stabilizatorów przednich Lemforder

Åączniki stabilizatorów tylnich Lemforder

-Gumy stabilizatorów przednich MOOG

-Gumy stabilizatorów tylnich

-Tuleje pływające Lemforder

-Czujniki zużycia klocków przód i tył TRW

2vwir0h.jpg

Na foto nie ma wszystkich podzespołów gdyż parę doszło po zrobieniu foto.Przy okazji podłoga wraz z progami została drugi raz zakonserwowana.Na dniach drugi raz zostaną zakonserwowane drzwi,maska,błotniki,nadkola,klapa.

Czuć różnice.Samochód teraz jest stabilniejszy,jedzie jak po sznurku.Przy hamowaniu odczuwalne było bicie na kierownicy.Wina rozwalonej tulei wahacza giętego.W Czwartek geometria oraz ustawienia kątów.M-pak cały czas zostaje na drugim planie co mnie już troszkę denerwuje:D

Roboty trochę było ale grzesik jak zwykle podołał :D

Następna aktualizacja mam nadzieje już z pełnym m-pakietem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A co to za bazgroły na szybie?

 

To taki Stenś JuSA ... zaraza która przechodzi z jdm itd Zerwij to dziadostwo naklej słuszną naklejkę na tylnej bocznej szybie

 

Dokładka to zrobiła by tu robotę, jakaś alpiny bo acs słabe są w e39. No ale ma być podobno mpakiet

 

Auto ładnie wygląda pomimo tych DARE :/  Dobre graty wpadają  to z czasem i normalne fajne koło wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Wrzucam pierwsze zdjęcia mojej 5er na m-pakiecie.Brakuję mi jeszcze spryskiwaczy przednich do xenonów.Więc jeśli ktoś posiada działające to chętnie przygarnę:)Trochę się pozmieniało i pewnie jeszcze sporo się zmieni.Na następny ogień idzie środek.Mam plany kupić zajechane sporty w elektryce i je obszyć na nowo.Nowy cel wyznaczony także działam już w tym temacie:)Jakość zdjęć jak zwykle na najwyższym poziomie.

t5tb9g.jpg

fu99ag.jpg

3506s6x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...