Skocz do zawartości

[E39] chelseatheblues 530d


chelseatheblues

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Na forum jestem już jakiś czas.Nie udzielałem się zbytnio ale teraz powinno się to zmienić.Moja galeria jest dostępna na forum BMW5er pod tym samym nickiem.Autko to BMW E39 530d.Samochód został kupiony w nienajlepszym stanie.Pare osób na tym forum może to potwierdzić.Na błotnikcah dużo rdzy,odpryski i ogniska korozii.Samochód ogólnie w oplakanym stanie.Postanowienie było proste.Trzeba pomalować samochód oraz doprowadzić to do bardzo dobrego stanu.Udało się to zrobić.Z efektu jestem zadowolony.Silnik bez zarzutu.Mechanika była również w dobrym stanie.Co nie co miało drobne luzy.Wszystko zostało zrobione.Większość modyfikacji które zaraz po zakupię zostały zaploanowane są wykonane(Malowanie od podstaw,mechanika,dobra szeroka felga oraz zawieszenie gwintowane).Wiele jeszcze zostało do zrobienia.Tylne zestaw M-Pakietowy jest już skompletowany.Poluję na przedni zderzak i montuję.Oprócz tego na dniach będe oddawał środek do obszycia bo nie wyglada to najlepiej.W przyszłośćiowych planach to dwururka oraz zmiana oprogramowania silnika:)Myślę ze praca jaką wykonałem jest zauważalna i godna tego forum bo kupić autko w bardzo dobrym stanie i wystawic tutaj galerie to nie sztuka ;) Miłego oglądnia

Po kupieniu autko wyglądało tak:
2u7u2rl.jpg315bh35.jpgqycye1.jpg2napgsp.jpg
Szału nie było :D
Operacja malowania:
2n72z9c.jpg29fe7tu.jpg24vtn34.jpg4r3zeq.jpg344dvzm.jpg5nvuyr.jpg262m6ue.jpge5o7jl.jpgi3bd37.jpg2v93p5v.jpg50p7hj.jpg2e6aakl.jpg2cdire9.jpgjuefr9.jpg2eg7fhe.jpg2e6d74m.jpg2lcb8sh.jpgmic5zp.jpg2aali5w.jpg2vum0qp.jpg10z6b06.jpg281fszd.jpgic1nhe.jpg2hwh3s9.jpg4t4ppu.jpgvyuwwl.jpg
Mała sesja z koleżanka :)
11bhhet.jpg20uww0l.jpg166dgdf.jpgdlnf37.jpg29mlwk9.jpg2yl1rur.jpgavfn0p.jpgxf7wue.jpg34yd407.jpg23rsm5z.jpg16ie9nr.jpg1z4eera.jpg2gxqlop.jpgriwuv4.jpgncob9t.jpge1avzt.jpg25hfms9.jpg
Oraz parę fotek jak to wygląda na tą chwile :)
2ch258o.jpg259lheh.jpg35m2m14.jpg25upmiu.jpg2btr9w.jpg11scnpx.jpg21c5sv4.jpg2gucepx.jpg2ymako1.jpg33nf15j.jpg1gtaxf.jpg309u5p0.jpgjztzqo.jpg

Małe zestawienie :D
2u7u2rl.jpg2ymako1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dzieki za mile slowa;-) M- Pak do 2 miesiecy caly wleci:-).Sesji z kolezankami w najblizszym czasie bedzie jeszcze wiecej ;-)Co do felg i gwintu podejrzewam ocb ale moge sie mylic.Dla mnie nie ma lepszego wzoru i taki zostanie juz na wieki wiekow amen.Gwint tez super.Nie za twardy nie za miekki .Przebierala sie u mnie w bawarce 4 razy bodajrze:-D Co nie co bylo widac ; p haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint za miękki do budy e39, a kola no to darki tak wiec dla tego tak pisze!posiedz sobie wiecej na syndykacie to zrozumiesz o co mi chodzi, bmw syndykat nie jest zwykle forum!

 

pozdro

Ja wiem o co chodzi darki darkami gwint gwintem jak się czegoś nie wypróbuje to się nie dowie czy jest ok na przyszłość podejmie lepsze wybory .. Wiem z czego słynie syndykat dobre oryginalne felgi  zazwyczaj OZ Futura , BBS i konkretne firmowe gwinty najlepiej twarde. A od podszewki wygląda tak że większość tutaj prezentowanych samochodów jeździ na zawieszeniach  MTS , Tuning Art czy Ta Technix i sprężynach od Stamanka które pomagają funkcjonować tym tanim gwintom . Nie każdego stać na drogie felgi i gwinty , Moim zdaniem kolega chelseatheblues 

idzie w dobrym kierunku z tym projektem , a przede wszystkim ma własny pomysł na swoje auto Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż lepiej rozebraną koleżanka na bmw to nikt nie będzie się czepiał dere i mts ;)

 

ps. rób swoje i tyle, licz się z różnymi opiniami itp, od tego jest forum, nie musisz się z tym zgadzać mi osobiście nie przeszkadzają darki tylko dlatego, że jestm tolerancyjny i nie robie z tego wielkiego halo, żyjemy w polsce i nie każdego(w większości nie stać) na felgi oryginalne bbs lemans które są zabójczo drogie i kupować je w twoim przypadku do bmw e39 z którym na bank się nie ożenisz jest po prostu nie adekwatne do auta, podejrzewam, że większość która krytykuje takie felgi jest wkurwiona, że wydali 3 razy więcej na koła, a ktoś ma efekt bardzo zbliżony za dużo mniejsze siano, do tego jak gdzieś się wpierdzieli w dziurę na takich darkach to na pewno mniej będzie płaczu niż w sytuacji z oryginalnym kołem, to moja opinia proszę mnie nie chłostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dawidzie jak widzisz ja to wiem ty to wiesz i wiekszosc to rowniez wie;-) Sa tez wyjatki ktorym to nie odpwiada :/ Licze sie z tym i szanuje.Szczerze to szukalem Ori BBS LM 19 4x9.5j 5x120 ktorych po prostu NIE MA na rynku.Nie stety nie znalazlem.Ten wzor mi sie nie ziemsko podoba.Wiec Songo i Marek macie takie w garazu to piszcie smialo :-) Rozwaze oferty.Robie to co Mi sie podoba i bede to robil.Z tym wydaniem 3 razy wiecej na kola i uzyskaniem efektu podobnego lub troszke lepszego(gorszego)do mojego teafiles w sedno;-) To nie ktorych boli ; -)Ale taka jest prawda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierdo.... tak jezdzilem na tym gwincie i zrobilem na samym przodzie 60 tys km i sam przod ok ale tyl jest zdecydowanie za miekki!!dla tego zmienilem na twarde springi!jesli chodzi o kola to niestety ale z nich prawdziwej polerki NIE zrobisz bo to jednoczesciowka i do tego z plastikowymi srubkami i z uj wie jakim stopem aluminium, a jesli chodzi o felgi 3 tlg to nie ma porownania, Dawid Ty akurat powinienes wiedziec czym sie rozni "dariusz" od prawdziwej 3tlg i widzisz co to jest polerka!!w zadnym wypadku tu nie chodzi o kieszen WLASCICIELA!!bo nikt tu nikomu nie wylicza ile siana traci 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...