Skocz do zawartości

[E31] 850 i


goryl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 719
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

goryl, podoba mi się, że jesteś taki stanowczy hehe :twisted:

 

P.S. Ja i tak wiem i wierze, że pewnie szukasz jakiegoś 750iL e38 :mrgreen:

 

....najpierw to będę musiał sprzedać Alpine , którą jeździ mi się tak fantastycznie ,że gdyby nie to ,ze jest to e39 za którym nie przepadam to jeździł bym nią jeszcze bardzo długo ...a potem jeżeli wybór padnie na e38 to na pewno nie long ( wg mnie złe proporcje samochodu )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema tematu ....jeżeli kiedyś kupie 8er , to inny egzemplarz (inny kolor , myślę o żółtym albo białym , inny silnik , wyższy rocznik )...ale raczej nie ....chyba ,że Alpina

8)

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale żadna E31 z tych fotek nie robi takiej rzeźni jak Twoja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema tematu ....jeżeli kiedyś kupie 8er , to inny egzemplarz (inny kolor , myślę o żółtym albo białym , inny silnik , wyższy rocznik )...ale raczej nie ....chyba ,że Alpina

8)

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale żadna E31 z tych fotek nie robi takiej rzeźni jak Twoja :mrgreen:

 

.....no ...płacze ze śmiechu , po Twoim pocieszeniu :-(:-(:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goryl, podoba mi się, że jesteś taki stanowczy hehe :twisted:

 

P.S. Ja i tak wiem i wierze, że pewnie szukasz jakiegoś 750iL e38 :mrgreen:

 

....najpierw to będę musiał sprzedać Alpine , którą jeździ mi się tak fantastycznie ,że gdyby nie to ,ze jest to e39 za którym nie przepadam to jeździł bym nią jeszcze bardzo długo ...a potem jeżeli wybór padnie na e38 to na pewno nie long ( wg mnie złe proporcje samochodu )

pozdro

 

No to w takim razie, skoro tak fajnie się jeździ Alpiną to może:

 

alpinab1260e38mp233pic5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goryl, podoba mi się, że jesteś taki stanowczy hehe :twisted:

 

P.S. Ja i tak wiem i wierze, że pewnie szukasz jakiegoś 750iL e38 :mrgreen:

 

....najpierw to będę musiał sprzedać Alpine , którą jeździ mi się tak fantastycznie ,że gdyby nie to ,ze jest to e39 za którym nie przepadam to jeździł bym nią jeszcze bardzo długo ...a potem jeżeli wybór padnie na e38 to na pewno nie long ( wg mnie złe proporcje samochodu )

pozdro

 

No to w takim razie, skoro tak fajnie się jeździ Alpiną to może:

 

Obrazek

 

jeżeli już to :

 

16993564.png

 

55841874.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Estroil nie pasuje do e38

 

...wiesz , : brunetki , blondynki , rude .....zabiłbym się za ten kolor w Alpinie !!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Też uważam ,że to kwestia gustu.

Mi się np. bardzo podoba ponieważ jest między innymi mocno wyróżniający od tych standardowych kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goryl, nie to auto bylo czerwone z M72 w manualu teraz sie sklada i nie wiem jakie bedzie ale plan jest na S62. juz kupe smaczków w nim jest jak właściciel pozwoli to powiem cos więcej

 

sory za burdel w temacie ale jak zobaczylem to e31 to pierwsza mysl twoje auto. mam nadzieje że sie nie gniewasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goryl, nie to auto bylo czerwone z M72 w manualu teraz sie sklada i nie wiem jakie bedzie ale plan jest na S62. juz kupe smaczków w nim jest jak właściciel pozwoli to powiem cos więcej

 

sory za burdel w temacie ale jak zobaczylem to e31 to pierwsza mysl twoje auto. mam nadzieje że sie nie gniewasz.

...najwyzszy czas ,żeby ludzie zabrali się za e31 ...trudno o ładniejsze bmw .... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...