Skocz do zawartości

[E36]1.6i coupe - Wiśniówka by paulina_216


paulina_216

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie problem w tym ze ja naciagu az takiego nie mam. Hmm chyba ze jestem na tyle zdolna i pomylilam cyferki i sama siebie w blad wprowadzam hah. I zamias 205 wsadzilam 215 . :o w sobote bede w garazu to sprawdze dokladnie i normalnie gdzies zapisze bo to kary godne hah :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle mam 215 i powiem wam ze nie widac tego naciagu az tak . Dziwie sie bo przy 225 na bananach mialam dobry naviag a tu nie. Znajomy mowi zeby dac 205 ale sama nie wiem . Zobaczymy w week jak to bedzie wygladac a tymczasem uciekam spac bo jutro kolejna 14stka w pracy mnie czeka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj 225/35 i bedzie idealnie na tył przy 10j , wydaje mi sie ze załozyłas  opony wanli czy jakos tak to najgorsze gówno ze tak powiem nankang jest tani i ok .

 

 

zobacz sobie tu na stronie "" tanie opony pl "" ceny czasem bardzo fajne no i nowa opona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z własnej autopsji co do opon Wanli, na suchym ok, głośność niby w porządku, ale na mokrym zagrożenie na drodze i nie powinny być dopuszczone do ruchu (225/40/18), (ja akurat miałem na tyle w e36 dupowozie i w sumie dość często igrałem z ich trzymaniem bocznym ;) ) ze skromnym doświadczeniem potwierdzam że duże znaczenie dla wyglądu ma marka bądź model opony, odpowiedni rozmiar nie jest jeszcze gwarancją sukcesu, niestety metodą prób powoli do celu... a uzyskać podobny naciąg przodu i tyłu, upchanie w nadkola, i spasowanie kątów nie jest rzeczą łatwą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...