Skocz do zawartości

[E36]1.6i coupe - Wiśniówka by paulina_216


paulina_216

Rekomendowane odpowiedzi

 jakie masz et ? bo nie wiem czy w kazdych rondlach 0058 jest to samo 

opona tył 225/35/17  negatyw około 2.5stopnia i policja nie ma sie do czego przyczepić :) bo koło nie wystaje :)  przód 185/35/17 i mozna glebić na maxa ;)

 

dzieki za miłe słowa =D  

 

ricf1l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No wlasnie pytam sie bo z tego co pamietam ja mam 23 albo 25 . Chyba ze cos myle. Moze dzis albo w pon uda mi sie spojrzec dokladniej. Jak bedzie takie jak mowicie to bede ucieszona bo nadkoli rolowac nie bede musiala co baardzo mnie zadowoli. ;)

 

w 8J jest et 35

w 8.5 jest et 13

w 10J jest et 13 albo 15

 

 

dla sprecyzowania to gdzies sie mi kilka razy przewineło w 8.5J ET 15 ale nie jestem pewien na 100%

jak sie myle to niech ktoś mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pytam sie bo z tego co pamietam ja mam 23 albo 25 . Chyba ze cos myle. Moze dzis albo w pon uda mi sie spojrzec dokladniej. Jak bedzie takie jak mowicie to bede ucieszona bo nadkoli rolowac nie bede musiala co baardzo mnie zadowoli. ;)

 

 

Co to za german bez zrolowanych nadkoli ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy feldze 10j et15 i mocno naciagajacym sie falkenie 452 225/35 kolo tak sie schowalo w blotnik. A mam duzooo wyciagniete bo ponad 1.5cm na strone i na ostro zrolowane ;) 

 

Wiec nie uwierze w Twoje opowiesci :D 

 

DSC_1679_zpsf06b8c48.jpg

 

i koniec juz OFF TOPU !!!!  bo nas pousuwaja hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto powedziedział ze opony wytrzymały?  ii ze lakier jest na nadkolu?  o tym nikt nic nie mówił ale spoko =D   

 

   ale pewnie mam jakieś inne et i zrobione cos  z nadkolami za moimi plecami =D    

 

   koniec tematu !!    

 

Paulina_216   czekamy na Ciebie z modami )   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakiernik dogadany :D
w pon jade załozyc drugie oponki , przymierzyc na Wisni, zobaczyc co i jak z rolowaniem i heya bananaaaaa 
jako ze lakiernik to ojciec mojego kolegi oboje powiedzieli ze auta nie zobacze az do momentu złozenia i podstawienia mi jej pod blok wiec jestem taka zniecierpliwiona, ze oddałabym ją na wczoraj haha :D
jutro tylko 100000..% pewny wybór koloru i malowanko , szykowanka i składanko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorki pany za cisze ale totalnie bylam wylaczona i w aucie sie nic nie dzialo. Dzis jedynie zalozylam drugie oponki i.... z efektu nie jestem zadowolona. Przod 195/45 8.5j a tyl 205/40 10j i nie bardzo to siadlo. Chyba znow opon szukac bede musiala. Et jednak jest 13 . Zobaczymy na dniach jak to wyjdzie na aucie. A tymczasem lece do garazu troche roxebrac Wisnie bo jutro do pracy.. ehh 14 h wiecie co za bol . 14 h z niemcami hehee bayo ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...