Skocz do zawartości

[E36]1.6i coupe - Wiśniówka by paulina_216


paulina_216

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej :D
ja tez swoje graty póki nie trafią do cabrio to trzymam w domu... choc do garazu nie mam daleko bo tylko zejść po kilku schodach ale jakos tak lubie na nie patrzeć.... no i ten specyficzny zapach BMW jak jest w domu to prawie jak uzdrowisko z inhalacją przez całą noc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nie no ja garaz mam , ale mały a lezy juz tam pm-pasztet, feluuunie, oponki a do tego 2 motory :P deche przyniosł kurier i narazie tak lezy sobie , nikomu nie przeszkadza, zbieram graty bo dzis jade ugadac sie w sprawie malowania jupi jej :D

najlepiej :D
ja tez swoje graty póki nie trafią do cabrio to trzymam w domu... choc do garazu nie mam daleko bo tylko zejść po kilku schodach ale jakos tak lubie na nie patrzeć.... no i ten specyficzny zapach BMW jak jest w domu to prawie jak uzdrowisko z inhalacją przez całą noc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiedziałem ze da sie upchnąc rondela 0058 10J w e36 bez pchania błotników w trójkąt piwo

świetnie to wygląda!!!! dobra robota chłopaku!!! :)

zniszczyłeś mi tym tyłem system! :) ja bede na sezon wkładać 8.5 na tył z gumą 205 45.zobaczymy jak to sie zgra z budą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryje banie z tym "zwykłym" rondelkiem co nie ..... :)

 

ryje to mało powiedziane, jest mega, to koło zawsze mi się podobało miałem nawet takie 10 lat temu w e36 cabrio ale nie tak ciasno spasowane, te zdjęcia to dobry przykład na to, że 3 częściowe koło nie zawsze oznacza lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryje to mało powiedziane, jest mega, to koło zawsze mi się podobało miałem nawet takie 10 lat temu w e36 cabrio ale nie tak ciasno spasowane, te zdjęcia to dobry przykład na to, że 3 częściowe koło nie zawsze oznacza lepiej

grubo nie musi być 3 częściowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ryje to mało powiedziane, jest mega, to koło zawsze mi się podobało miałem nawet takie 10 lat temu w e36 cabrio ale nie tak ciasno spasowane, te zdjęcia to dobry przykład na to, że 3 częściowe koło nie zawsze oznacza lepiej

 

Dlatego ja tez ide w to samo koło.... i tak samo uważam!!  nie musi być 3tlg za 5000milionów zł zeby dobrze to wyglądało..... czasem po mojemu jest to przerost formy nad treścią bo za ponad połowę wartości przeciętnych 3tlg to kupie dobrą rolkę monobloka,nowe opony a reszte przeznacze na lepsze mody ogólne lub dopieszczenie detali na takim poziomie ze ogół samochodu spotka sie z lepszym odbiorem niz ten na 3tlg ale w ogólnej ocenie bedzie on średni.

 

to tak po mojemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...